Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan ceset

ne varmış verdigim linkte girde bak bakalım arkadaşım..ayrıca biraz düzgün konuş tırı vırı lafları yapma bana..ben efendi gibi açtıgın konunun araştırılmadan açıldıgını ve fazlalık oldugunu yazdım...

al bak..:
Kod:
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=59057&highlight=KAB%DDR+AZABI

Sen git kendinle alay et verdiğin linkte ne bir resim var benim verdiğim konudan nede konuyu açan arkadaşın herhangi bir yazısı

edit: sen böyle saçma sapan davranırsan tırı vırı olur...hadi işine

fazlalığa gelince su an beni meşgul edip buraya açtığım konuya yazı yazmandır...

bak bakalım var mı birşey gece gece uğraştırıyorsunuz insanı

bp45

New member
Kabir azabı bedene değil ruha yapılır.Eğerki bedene yapılacak olsa değil kırılan bir kemik bir parça et bulunmaz.Beden önemsizdir önemli olan ruh dur.azap bir kabus gibidir.Bağırırsın ama duyuramassın.Acı çekersin ama uyanamassın.kabir azabı vardır.Ama şiddetini allah bilir.Allah cümlemizi korusun.

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
Sen git kendinle alay et verdiğin linkte ne bir resim var benim verdiğim konudan nede konuyu açan arkadaşın herhangi bir yazısı

edit: sen böyle saçma sapan davranırsan tırı vırı olur...hadi işine

fazlalığa gelince su an beni meşgul edip buraya açtığım konuya yazı yazmandır...

bak bakalım var mı birşey gece gece uğraştırıyorsunuz insanı

asıl sen bak bakalım..biraz beklede resimler açılsın arkadaşım..al benim bakısıma bak bakalım konuya..

iyi bak arkadasım..ben çirkef adam degilim..yalanla işim olmazz

bunada inanmazsan arama yap : KABİR AZABI yaz bakalım ne çıkacak..2 tane konu çıkıyor ve ikinciye gireceksin.aynen bu yazılar var 2.linkte

06-12-2006, 06:05 PM
Cevaplar: 269
Ölü Kadın (Bayağı Korkunç (Akşam Bakarsanız)
Görüntüleme: 22.560
Konuyu Baslatan bvale
Bu Erkek 18 YaŞinda Ve Olunce Babasi 3 Saat Sonra...

Bu Erkek 18 YaŞinda Ve Olunce Babasi 3 Saat Sonra ŞÜphelenİp Otopsİ Yapmak İÇİn Gerİ Mezari AÇtirdiginda Çocugun Bu Hale GeldİĞİ GÖrÜlÜyo Ve Bunun Da Kabİr Azabi ÇektİĞİnden Mezara Gİrdİkten Sonra Bu...
Edit:4:48
kapatmıssın oturumu yarın görüşürüzz.

Resimlerin Up.edildiği site yasaklanmış o yüzden görünmüyor resimler bende ve çoğu kullanıcıda olduğu gib... çok uzattın ANLAYAMADIM!

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
o zaman tırı vırı lafları yapma bana arkadaşım...sana söylüyoruz sen ters ters konusuyosun..ben senden 2 sene daha fazla bu forumda takılıyorum..mesaj yazmadıgıma bakma eskiden görmüştüm diorm sen düzgün cevap vermiosun..

izmirsumer

New member
metalic´isimli üyeden Alinti
Şu kadarını söyleyeyim ki yukarıdaki anlatılanların istisnasız hepsi "yalan"...

Olayın kahramanı durumundaki kişi ise ne aslen Ummanlı, ne Müslüman, ne de esmer olan biriydi. Kırsal bir bölgede cinayete kurban gitmiş olan sarışın ve orta yaşlı bir Amerikalıydı bu...

Birileri bu talihsiz adamı katletmiş, sonra cesedini yarı çıplak bir durumda yakınlardaki ormana atmış ve güvenlik güçleri de cesedi bir kaç hafta sonra bulmuşlardı. Açık hava koşullarında uzunca bir süre kaldığı için de doğal olarak cesette gözle görülür deformasyonlar ve renk değişimleri başlamıştı. Sarışın kişilerin saçlarına bu rengi veren pigmentler, bedenin ölümünden sonra sert güneş ışığı altında yavaş yavaş beyaza dönüşürler. O yüzden, fotoğrafları gördüğümde dikkatimi ilk çeken şey de kurbanın saçlarının sarıdan beyaza çalar bir görünüm alması olmuştu. Ve herşeyden daha önemlisi de, "Babası tarafından hastanede gusül abdesti aldırıldı, sonra da cenaze namazı kıldırılıp toprağa verildi" denilen bu kişi, böyle bir dinî ritüelden sonra herhalde "slip" tarzı bir iç çamaşırı ile gömülmüş olamazdı. Ama bizim Ummanlı Müslüman mevta, her nedense fotoğraflarında beyaz iç çamaşırıyla poz vermekteydi. Sanırım, bütün dikkatlerini "Nasıl daha korkutucu olabiliriz" konusuna verdikleri için, bu ayrıntı öyküyü hazırlayan kişinin gözlerinden kaçmış.

İmanlar bu denli zayıf, Müslümanlar da bu denli donanımsız oldukça, kabul etmek gerekir ki ülkemizde ve İslâm dünyasındaki hurafeler de hiç bitmeyecektir.

Merak ediyorum; bu mesajı alan milyonlarca insandan bir teki olsun, mesaj sahibine "Yahu, dur bir dakika birader" dedi mi, "Allah'ın o nurlu melekleri Latin Amerika ülkelerinin polis karakollarından fırlamış görünümlü birer işkenceci midir? Biz, bize gönderilen kutsal metinlerden 'kabir azabi' denilen olgunun fiziksel bir gerçeklik olarak yaşanmayacağını biliyoruz. Elimizdeki bilgilerden, onun ruhsal düzlemde oluşacak, ama fiziksel acılarımız kadar gerçekçi biçimde hissedeceğimiz bir ceza olduğunu anlamaktayız. Eğer her mezara giren bu şekilde falakaya yatırılıyorsa, o halde bedenleri mumyalandığı için günümüze kadar mükemmel durumda kalmış onca eski Mısır firavunu, ayrıca yakın çağın mumyalama teknikleriyle korunma altına alınmış olan Lenin ve Mao gibi tanrıtanımaz liderlerin bedenleri bu yöntemle dayak faslından kurtulmuş mu oluyor? Bu dünyadan, öldüğünde yüzüne son derece huzurlu bir ifade sinen nice kötü kalpli insan ve öldüğünde bedenlerinden yarım kiloluk bir parça dahi kalmayan nice şehit gelip geçti. Bir insanın ölüm sonrasında Yaratıcı'dan ödül mü yoksa ceza mı gördüğünü, bedeninin genel geçer görünümünden mi çıkartırız, yoksa bizlere öte âleme ilişkin olarak verilen sağlam bilgilerden mi?"
paylaşım yaparken biraz araştırma yapın.

( işte cevap budur )

Superİzmir Paylaşım yapan kişi paylaşıma açtığı konuyla hemfikir olduğunu yani benm açtığı bu konu ile düşüncemin ayniliği veya zıtlığını kim sana söylüyor?

yani konu açan kişi açtığı konuya aynı fikirde değildir konu açmak sadece bir nesneyi bir olayı ve pozisyonu ''paylaşmak'' demektir bunu öğren önce.

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
aman allahım bu ne

izmirsumer

New member
armin bana akıl verene kadar öncelikle kullanıcı adımı doğru yaz.bide sen ban lımısın ?
eğer öyleyse seni hiç kaale almam...

boyacıdayı

New member
olay tamamen büyütülmüş ve palavra

18 yaşındaki bir insan ne gibi bir günah işlemiş olacak ki bu azabı hak edecek

bu tür paylaşımlarınız yeterli bilgisi olmayan arkadaşlarımızın inancını mahvedecektir

ALLAHIN RAHMET VE BAĞIŞLAMASI SİZİN EN BÜYÜK GÜNAHINIZDAN ÇOOK DAHA BÜYÜKTÜR

SAYGILARIMLA

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Yuh Yaw :S Gerçekmi ßu Off :S:S:S:S Valla ßişekil oLdum

HTML