^##ÖlÜmden Korkuyor Musunuz?^##

FeryaL

~ÖğretmeN~
ölümden korkmak mı yani ne bileyim bir hesap verme için korkmak gibi bişi
eger herseyin hesabını verebiliyorsanız neden korkasınız kı
bir vazife için burdayız umarım verilmiycek hesabımız yoktur :D gece gece coştum ben :D

BaHooo

Banned
Ölümünde Hayırlısı olsun arkdaşlar elbbette hepimiz korkuyoruz ama olacakla ölecege care bulunmuyor....

mcoban

New member
ölmek mi..

:vurinsan zaten her uykuya dalışında yarı ölüm gerçekleşmiyormu?:saskin kalkmama ihtimalimiz yüzde elli değilmi? ölüm hak değilmi? korkarım kabirde azap çekmekten korkarım. korkarım günahlarımın fazla olup da cehennemde yanmaktan korkarım. bir de korkmam çünkü Allah'ın gazabı rahmetini geçmiştir, korkmam çünkü insanlık öldü herkes oraya gidecek. korkmam çünkü sevdiklerimle beraber olma ihtimalim var...:clap

VolkaN

Altın Üye
ÖlÜmden Allaha Verecek Hesabi Ve Sorgu Da SÖylecek Seyİ Olmayanlar Korkar Ama DÜnyada İslama Gore Yasayan Bİr İnsan ÖlÜmden Korkmaz Hatta Sevİnİr .....

starmax

New member
Çare: Ölmeden önce ölmek

Ölüm korkusuna da çare var:

"Ölmeden önce ölmek"

Bir insan bu olayı bir yaşarsa, "ölümün, bir kapıdan başka bir odaya geçmek" olduğunu bilir.

Ölümden korkmanın bir sebebi de, "öbür tarafa hazır olmamak".

Ölmeden önce ölmeyi gerçekleştiren insan da zaten öbür tarafa hazır hale gelmektedir.

Unutmayalım ki, biz insanlar uyuduğumuz zaman da ölümü yaşıyoruz.

eer

New member
Sanırım Korkuyorum (Hesap Vermekten)

Aslında korkuyorum. Çünkü Allah'ın bize emrettiklerini tam olarak yerine getiremiyorum. Sadece şunu diyorum; Allah kalıcı dünyamızda bizleri affetsin.

Elasis

New member
Ölümden herkes korkar. Kim korkmuyorum dese de ama dünyada kimseye kötülüğü olmayan bir insan dinini yaşamış bir insan namaz,oruç,zekat, salih amel ile olan insanlar ölümden korkmaz.

Ben 2 gün önce arkadışımı trafik kazasın da kaybettim.. Hala yüzü aklımdan çıkmıyo ölüm genç yaşlı dinlemiyor.
Aşağıdaki resim de kazadan sonra haberciler çekmiş herkese ibret olsun....

Iced Earth

New member
her nefis ölümü tadacaktır denmiş. 2 dakika sonrasını bile kimse garanti edemez.ona göre yaşamalı ve kendimizi ayarlamalıyız. allah ölümün de hayırlısını versin. bu iş sıraya yaşa cinse şöhrete bakmıyor. (ölüm güzel şey budur perde altından haber,hiç güzel olmasaydı ölür müydü peygamber?)

diean

Banned
ne korkucam zaten ölücez o bnden korksun:victory:victory

ama ben ölürken gider ayak tek gitmiyim ne kadar vatan haini varsa onlardanda götürmek istiorum kuru kuru ölmiyim:goz:

aslansmh

New member
Günahı Olmayan Adam Korkmaz Günahı Olan Adama Ölürken Cektiği Izdırap Bile Yeter Yani Karısık Birsey Ölmekden Korkmuyorum Ama Cekilecegim Hesaptan Korkuyorum :(

HTML