^##ÖlÜmden Korkuyor Musunuz?^##

kartal251

New member
Ya arkadaşlar bence ölüm vuslattır iki sevgiliyi kavuşturan!!!!! Yalnız burda onemli olan birbirlerini sevebilmiş olmak

nozz

New member
Yorum yapmak için önce uzun süre ölümü düşünüp yazmak lazım yoksa tüm laflar boş...

allper

New member
ölüm kaçıılmazdır önemli olan ölümün hayırlı olmasıdır.. yanarak can vermek de bir ölüm çeşidi uykunda kalp krizi geçirerek anında gitmek de...

alish

вυяαq αℓι&#1
ÖLümden Korkmamın Tek Bir Sebebi Var... Öbür Tarafta Vermem Gereken OLan HesapLar.. Yoqsa Ben Korkmuyorum Açıkçası

ufuktan

New member
her insan ölümden korkar ölümü düsünüyorsanki eger korkuyorsundur ama sunu unutmakı topraktan geldik yine topraga doneceyiz ister kork ister korma
kardes paylasımın icin teşekkür

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
ölüm ölüm dediğin nedirki gülüm,ben senin için yaşamayı göze almışım....

vasya

New member
dünya yıldıramazsın beni ne yapsan
ölümden de korkmam er geç ölür insan
ölmemek elimizde mi bizim
doğru yaşayamamak beni tek korkutan

ölümden korkmadığım için kimseye şükretmiyorum ama :D

stallone

New member
4-5 defa ölümden dönen birisi olarak hep hayatla dalga geçtim son senelerimde ölümle dalga geçmeye başladım ölümden ne kadar5 korkarsanız sizi esiir alır ve bu korku size inanılmaz nhatalar yaptırır.Öncelikle aşırı sitresten kalp krizi geçirir ve v onun kazanmasına izin verirsiniz.Bu dünyayı geçiçi bir mekan cennetide asıl zevki-Alem olarak düşünürseniz bence bu dünyada en mutlu olay ölümdür..

eiffel

Forumun Kulesi
azrail le kardeş gibi olduk artık. maalesef olumden korkamıyorum......

HTML