^##ÖlÜmden Korkuyor Musunuz?^##

eflani07

New member
Günün birinde bir kasabada bir ana oğul yaşıyorlarmıs.Kadının oğlundan başka kimsesi yokmuş. Aradan 2 ,3 yıl geçmiş ani bir ölüm yaşanmış.Kadının oglu ölmüş.Kadıncagız çok üzgün ve ayrı zamanda öfkeli. Tekrar oğlunun geri dönmesi için Tanrıya yalvarıyor biryandanda isyan ediyor. Derken günün birinde bu acıyla kıvranırken bir papaza rastlıyor. Papaza diyorki sen Tanrının iyi kullarındansın neolur oglumu geri getir deyip yalvarıyor. Papaz tamam oğlunu geri getiricem, ama bir şartım var. Bütün kasabayı dolaşıp evine hiç ölüm girmemiş bir ev bulucaksın. Bulursan oglunu tekrar sana geri getiricegim der. Kadın yola koyulur.Ayakları artık su toplamıştır. Çünkü ölümü yaşamamış bir ev yoktur. Ya anneannesi ya dedesi her evin bir ölümü olmuştur. kadın çaresiz papaza gelir. Papaz efendi der, her ev bir ölüm yaşamış ölümün girmedigi bir ev yok.anladımki oğlum yaşasaydı günün birinde tekrar ölecekti.Biliyorum oğlum geri gelmicek ama şu ızdırabı dindirecek bir kuvvet ver der ve ayrılır.
EVET HİKAYE BÖYLE
SİZLER ÖLÜMDEN KORKUYORMUSUNUZ?

eexh

New member
bende dedim ölümünde mi crackii çıkmışş:D:Dsewindim birden serial girince ölmüyosunn

KaZaX

New member
yok abi korkmuyorum hatta bazen hemen şimdi olsun istiyorum yaşayıpta ne yapıyoruz sürekli çalışıyorsun birşeyler için sürekli ugrasıyorsun sonra ne olacak ölüp gitcez yalan olacak hayal ürünü olacak ölümü istemeyişimin tek nedeni çok çok sevdigim 3 insan...ama olacagı varsa da olmasın diyemem...

torshacker

New member
AKıLLı oL genç Korkucaksın TAbi öLümden öLüyosun Ama Boşuna YAşamıyosun saLakça konu$ma Rica Ediyorm...

ases

Altın Üye
torshacker' Alıntı:
AKıLLı oL genç Korkucaksın TAbi öLümden öLüyosun Ama Boşuna YAşamıyosun saLakça konu$ma Rica Ediyorm...
konuşmalarında daha dikkatli ol dostum ona buna söveceğine sende bişeyler katsana!!

RİSALE

New member
Ölümden korkulması gerekir normali budur. ölümden korkulur ama ölüme bakış açınıza bağlı ölümü yokolma olarak görürseniz ölüm sizi yaşarkende bırakmaz , yaşarken öldürür.Mevlana'nın bir sözü var ""Allah ile olduktan sonra ölümde ömürde hoştur""
anlayacağınız iş sizde bitiyor (ya da başlıyor)

shany

New member
ölüm anını yaşamayan buyursun gelsin korkmuyorum der..eger olumden gercekten korkmuyor olsaydınız su an pc basında degil silahın ucunda yasar olurdunuz..

By CaPTaiN

New member
"allahtan başka kimseden korkmayın!" kuranda böle yazıyor...

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
ölümden kim korkmazki. düsüncesi bile isanin kanini donduruyor neyse allah gecindenden versin hepimize.

HAŞAVRİ

Braveheart
Allah herkese kelime -i şahadet ile ölüm yaşatır inşallah..er yada gec önemli olan hayırlı olanı iman ile terketmek dünyayı

leke900

New member
valla insanın kaybedicek bir şeyi varsa ölümden korkar ama ben kormuyorum benim kaybetcek bir şeyim yok ha bu arada söliyim ben sadist satanist veya öle işlerle uraşan bi insan deilim ama kaybetcek bişeyim yok ben neyden korkarım daha dorusu korkmam kaygılanırım ben öldükten sonra annemin ve ailemin üzülmesi üzer beni yoksa benim kaybetcek hiçbirşeyimmm yok

ben ölümden korkmam onun için ama tabi o an geldiğinde nolur kimse bilemez:ter:

El_loco

New member
Bundan 5-6 yil once , akut larenjit ve bogazimda olusan odemlerden cekiyordum.Devamli nefesim tikaniyordu,buna bagli da ilac aliyodum genelde.Yazdi galiba bag evinde kalirken gece uyandim nefesim bayagi daraliyodu.Baktim sabaha fazla bir vakit kalmamish dedim hic telasa gerek uyumaya devam ediyim.
Aradan ne kadar gecti hatirlamiyorum,nefesim tekleyerek uyandim.Sonrasi hayal meyal zaten nefes alamiyodum,kendimi nasil yan odaya attim.O ara bayilmisim zaten igneler felan yapilmish.Bi saat kendime gelemedim.Bu sure icinde hic birsey hissetmedim diyebilirim.Mudahale olmasaydi buyuk ihtimal sonuc kesindi.Acik soyliyim ben oyle olmeye can atarim(!).Sehit olarak olmek en guzeli olurdu heralde.

Sonuc; korku yok,istek var.

ugur456

Banned
korkularınız birgün gerçeklesecek çünkü her canlı ölümü tadacaktır onun için hazır olun her an gelebiliirrrrrrrrrrrrrr

altok1

New member
evet ölüm bir gerçek yeri ve zamanı belli olmayan bir vaka ne tuhaftır ki bir gece görmüş olduğunuz rüyada o kadar gerçekci olaylarla uğraşıyor,karşılaşıyor ama yine ne tuhaftırki gözlerinizi actığınızda istemediğiniz bir ruya ise derin bir OHHHHHH çekip rahatlıyosunuz ya tersi ise yani hiç bitmemesini isteğiniz bir rüya ise keşke uyanmasa idim diyorsunuz ama her ikisindede elinizde olmadan son buluyor.Sonuç şu ki yaşanan acı ve tatlı bütün hayatınız bir rüya gibi elinizde olmadan SON bandıyla kopacak haa burada korkunun ne kadar yeri var tartışılır...Ama hayatta hiç bir şey kalp kırmaya değmez.Kendinize eziyet etmeyin iyi bakın kendiniz dinleyin ,dinlettirin ve en önemlisi saygı duyun günlerinizi .......... yaşayın.

AressKruger

New member
Hayyatta Kaçınılmaz 2 Gerçek Var Biri Doğmak Biri Ölmek .. Ne Kadar KAçsanda Öeceksin Neden Korkayımkı Eğer Birgün Öleceksem Derimki Welcome Ölüm..

A R E S

New member
troshacker
hackhell topraklarına 1 AY ayak basamıyacaksın
ve ölüm korkunuzu crack yaparakmı azaltmaya çalışıyorsunuz
moved

De_Barkot

New member
biri gelsede beni öldürse die bakınıorum bende bıktım ya ne biçim şekilsiz bi hayat bu :( daha görecek günlerin var yaş 19 diolar ama bişHi gördüğümüz yok
sıkııııııııııııılllllllllllddddddddııııııııııııııııııııımmm
KORKMUYORUM

HTML