Çarşı Kendini Feshetti

starbak

New member
Hangi takımı tuttğunu bilmiyrm...

Alenin ermeni olduğu kesinde.. sen nesin acep?

Beşiktaş sayfasındaki bu konu seni kadar mutlu ettiyse bilmiyorm geçmişnde brşeylermi yaşadn bu hazımsızlık nye? ' Bugün çarşıyla,pazarı karıştıranlar yarın başka brşeyi karıştır 'dye br sözümz var...

Ermeni dediğin o adam ırkını değiştiremez ama maç öncesi dünyanın gözü önünde Türk bayrağı öpüp stadın ortasına Türk bayrağı ile çıkabilir buda senin gbilere kapak olur..
Sen insanları ırkına göre nasıl yargılıyrsun zavallı..> Yok ermeni bilmem ne <
'Soytarı' dediğin o grup dünyaya adını duyurmuş bir 'Türk' futbol takımının tribün lideridir.. Senin gbi 3 5 çock çıkıp sayfaya tahrik edici saçma sapan yazılar yazıyr insan çileden çıkıyor..

Çok merak ediyorum hangi taraftar grubunun içindesin ki çapın ne ?
tribün lideri dediklerin süleyman seba!ya bile küfür etmiş insanlar...maç sırasında bjk trübünlerinde adam öldürmüş insanlar...soytarı dediğim en başta o ermeni...bjk tv de rastlamıştım kendini kulüp başkanı gibi göstermeye çalışan fıss bir adam...bunlar bulmuş demirören gibi başkan at oynatıyorlar...masaya yumruğunu vurdum mu ses getirecek,hem kendi takımıında hem federasyonda ve diğer kulupler üstünde ağırlığı olacak bir başkanınız olsaydı mesela Büyük Başkan AZİZ YILDIRIM gibi bu çapulcular böyle palazlanmazlardı....bjk de tribünleri yola bi Nevzat Demir getirirdi o adamı da küstürdüler....Türk olan Türk ismi taşır...Benim bayrağımı eline alabilir ama ciğerinde ne taşıyor Allah biliyor bunların...bula bula lider bunu bulmuşsunuz ...hiç mi bir adam çıkaramadınızda bunu buldunuz....

xcharmingx

New member
ya bu olay yeni bişey degilki kardeşimm
burda bazı arkadaşlar çarşının içindeyiz filan diyor ama en azından kulaklarına gelmesi lazım
ben cimbomun kapalısındayım.. 1 seneden beri çarşının içi karışık oldugu bizim kulagımıza bile geldi
harunla alen fikir ayrılıkları yaşadı çogu kez
ve son 1 senedir bu tavan yaptı. çogu kişi harunu görmek istiyordu liderleri olarak
hiç kimse duymadıımı 1senedir sagır sultan duydu ya bunları
alenin artık milatı doldu arkadaşlar oda gider ayak çarşı oluşumunu en azından adını bitermek istedi
ama bu onun demesiyle bitmez
bence harun ondan daha etkili ve daha çok yakışır liderlige

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
tribün lideri dediklerin süleyman seba!ya bile küfür etmiş insanlar...maç sırasında bjk trübünlerinde adam öldürmüş insanlar...soytarı dediğim en başta o ermeni...bjk tv de rastlamıştım kendini kulüp başkanı gibi göstermeye çalışan fıss bir adam...bunlar bulmuş demirören gibi başkan at oynatıyorlar...masaya yumruğunu vurdum mu ses getirecek,hem kendi takımıında hem federasyonda ve diğer kulupler üstünde ağırlığı olacak bir başkanınız olsaydı mesela Büyük Başkan AZİZ YILDIRIM gibi bu çapulcular böyle palazlanmazlardı....bjk de tribünleri yola bi Nevzat Demir getirirdi o adamı da küstürdüler....Türk olan Türk ismi taşır...Benim bayrağımı eline alabilir ama ciğerinde ne taşıyor Allah biliyor bunların...bula bula lider bunu bulmuşsunuz ...hiç mi bir adam çıkaramadınızda bunu buldunuz....
azize sefaya ne kadar ödenek çıkarıor??

azize migros tribününe neden fesat karıştırıor?

azizenin taraftar gruba sağladığı resmi ürün miktarı ne?

azize hangi şartlarda yurt dışına taraftar götürüor?

bu soruların cevaplarını verirsen umarım ortak bir paydada buluşuruz

kezman_

New member
bi kere büyük başkanın ismini doğru söyle bu 1 o söyledigin iftiraları da kendine sakla 3.olarak senin alakasız tüpçünün yaptıgı olayları bize söyleme

ßáDßøÿ

Løvє's áÑgèL
Türkiye'nin en büyük taraftar grubu Çarşı'dır.. Bunu herkes böyle bilsin! Çarşı kendisini feshetse bile " RUHUMUZ YETER "

" BU SEVDA BİTMEZ "

HTML