Çarşı Kendini Feshetti

tereci

New member
Ben Fenerbahçe'liyim çarşı grubunun kapanmasına veya kapatılmasına karşıyım. Rekabet olmayan yerde tat tuz olmaz. Genç Fenerliler, Ultra Aslan ve Çarşı grubu taraftarlılığın bir göstergesidir. Kadıköye gelen Çarşı grubunu her zaman bekleriz...

RuTH

Altın Üye
reklam yapmak için yapıyolardır büyük ihtimalle lig başlamasına yakın tekrar oluştuk felan derler :)

Beşiktaş Klübünün En Büyük Taraftar Grubunun reklama ihtiyacı yoktur...
Herkesi kendiniz gibi bilmeyin...

kezman_

New member
ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é;2956253' Alıntı:
sen Çarşıyı aziz yıldırımla karıştırdım sanırım :D
işte sizler neden istifa ettigi başka yerlere çekecek kadar ucuz fikirlerdesiniz başkanlık konumunda sizin iftiralarınız gibi şeyler olmaz o kadar çok taraftar yürüdük ve kalmasını istedik tabiki bunun karşılıgında geri döndü bunda garip bişey yok ayrıca sana ne oluyor ...........

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Kotu oldu ya...yanı guzel şovları oluyodu..Maçtan sıkılınca trıbunlerı ızlerdım ben :D

RuTH

Altın Üye
Kezman kelimelerini dikkatli seç,
nickinin üstüne yatay çizik gelebilir.

Brujah

New member
çarşı kapandı ama üzülmeyin yerine yeni HAMAM grubu kuruldu başında da bir ermeni yok...ben çarşıya genelde gülüyorum yani soytarı bir gruptu ama bir ermeniyi lider yaptıkları içinde gıcıktım zaten
Hangi takımı tuttğunu bilmiyrm...

Alenin ermeni olduğu kesinde.. sen nesin acep?

Beşiktaş sayfasındaki bu konu seni kadar mutlu ettiyse bilmiyorm geçmişnde brşeylermi yaşadn bu hazımsızlık nye? ' Bugün çarşıyla,pazarı karıştıranlar yarın başka brşeyi karıştır 'dye br sözümz var...

Ermeni dediğin o adam ırkını değiştiremez ama maç öncesi dünyanın gözü önünde Türk bayrağı öpüp stadın ortasına Türk bayrağı ile çıkabilir buda senin gbilere kapak olur..
Sen insanları ırkına göre nasıl yargılıyrsun zavallı..> Yok ermeni bilmem ne <
'Soytarı' dediğin o grup dünyaya adını duyurmuş bir 'Türk' futbol takımının tribün lideridir.. Senin gbi 3 5 çock çıkıp sayfaya tahrik edici saçma sapan yazılar yazıyr insan çileden çıkıyor..

Çok merak ediyorum hangi taraftar grubunun içindesin ki çapın ne ?

lazzuri53

"LazigoL"
HeLaL oLsun Çarşı'ya..
AdamLarın içindeki BjK sevgisi kendiLerinden biLe öte..
ELbette Çarşı'nın kapanmasını istemezdim ama düşünce itibariyLe çok oLumLu bi hareket yaptıLar..
Bence şimdi de yönetimin bırakması Lazım..

xmayus

New member
haber gercek ÇARŞI aşkı son buldu bi galatasaraylı olarak üzüldüm

ÇARŞI KENDİNE KARŞI

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
BU SEVDA BİTMEZ HASRET BİTMEZ İSTEYENE GİDER HİÇ FARK ETMEZ BU ALEMDE ÇARŞI HERKESE KARŞI ALLAH AFFEDER ÇARŞI AFFETMEZ!

cok üzüldüm :(

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
beyler abartmayın cenaze falan kalkmıo damarlarımızda asil BEŞİKTAŞ aktıkça hiç bir sorun yok merak etmeyin kurda kuşa yem olmuor tribün yani çArşI bitmior merak etmeyin ;)

işte sizler neden istifa ettigi başka yerlere çekecek kadar ucuz fikirlerdesiniz başkanlık konumunda sizin iftiralarınız gibi şeyler olmaz o kadar çok taraftar yürüdük ve kalmasını istedik tabiki bunun karşılıgında geri döndü bunda garip bişey yok ayrıca sana ne oluyor ...........
eed kola ve cips yiyerek actık grevi yaptınız gördük bizde
"...." yazdıklarını öperim ;)

kezman_

New member
ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é;2957051' Alıntı:
eed kola ve cips yiyerek actık grevi yaptınız gördük bizde
"...." yazdıklarını öperim ;)
ben .... bölüme küfür yazmadım ama nedense modlardan biri silmiş gs bjk ittakıyla ilgili bişeyler yazmıştım sana ne oluyor tabi kardeşsiniz demi yazmıştım

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
fenerlilerin bayram içinde olduklarını görüoruz çok gülüorum ya onlar bizim ciddi ciddi biteceğimizi düşünüo sefil bi düşünce :D

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
çarşı kapandı ama üzülmeyin yerine yeni HAMAM grubu kuruldu başında da bir ermeni yok...ben çarşıya genelde gülüyorum yani soytarı bir gruptu ama bir ermeniyi lider yaptıkları içinde gıcıktım zaten
bak bir tane daha kuyruk acısı olan birinden alıntı yaptım bugün 2 oldu bu:vur

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
starbak kaşınıyosun bak yorumlarına dikkat et biraz.Neyse banane yorum yapanlar zeka seviyesini belli ediyor takmaya gerek yok seni :goz:

HTML