Zina suç olmalı mı?

Zina suç olmalımı ??

• Kullanılan toplam oy
    49

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
şimdi normalde yasak olmalıda +18 adult bölümüne geçince serbest olmalı diye düşünüyorum :D

kararsızım yaneee:D

şakka...tabbiikide yassak:)

osiris_cemo

New member
Gereği yok eşini aldatan yakalanırsa zaten eşi gerekeni yapar :D

omergurkan

New member
Zina dinende suçtur yasal olarakta suç olmalıdr.Toplumun temeli olan ailelerdir.Aileyi mahveden de zinadır.Arkadaşın biri alan memnun veren memnun diyor.Sorarım sizlere bir insan kendi kızkardeşinin veya annesinin zina yapmasını kabul ediyorsa zinaya gitsin.eğer zinaya gidiyorsa bunu kabullenmiş biri sayılır.Kıskançlık(aşırı olmamak şartıyla)iyi bir duygudur.Annesini bacısını kıskanmayan biri yeryüzündeki en pis mahlukat olan DOMUZ seviyesine düşer

savaskayaa

New member
suc olsada olmasa da yapacak adam devletten korkupta yapacagından vazgecmez bence bu olay egitimsel bi olay allah korkusu olması gerektigini düşünüyorum adam artık sokakta bile yapıyor hatta yapmassan insanlar hakkında enterasan düşünceler bile kapılıyor ahlak artık öle bi noktaya geldi
yapan insanlarada sanki üstün bi yetenek miş gibi hürmet ve saygı var

17 yaşında bi kızla böyle bir dialoga girdim o an artın nedense canım istemedi soguk geldi olay az biraz duyuldu arkadaşlar salakmısın durumuyla yaklaştı
aslında bende pişman oldumda şunun farkına vardım burada günahın yada haramın önemi kalmamış

allah yardımcımız olsun

CRASH

OyunBozan
insanlar baskalarinin ozgurluklerini kisitlamadan yaptiklari herseyin serbest olmasi gerekir .

Tecavuz tabiki suc olabilr ama zina'nin suc olmasi sacmalik insan sevgilsiylede....?

Aysar

New member
DayWalkerr' Alıntı:
Olsun tabii..Kimin ne halt yediği beni ilgilendirmez herkez kendinden sorumlu ama bu durumun suç olmayışı bu konuda insanların hassasiyetini azaltıyor ve bu durum halk içinde gittikçe normal bir hal almaa başlıyor...

Ayrıca zina yapıp da evlilik öncesi çocuklar, istenmeyen çocuklar ve buna bağlı olarak kürtajlar, aynı şekilde istemeyen çocukların cami yada çocuk esirgeme kurumlarına brakılması içler acısı bir durum ortaya koyuyor...Zina eden aptal bilinçsiz bii halt yemiş o beni ilgilendirmiyo ama bu yavrucuğun ne suçu var demii..

Sonuç olarak insanların insanlığını yitirmemesi için suç olarak sayılmalı...

cok güzel demissin ..

HTML