Zico veda etti !!!!!!!!

Zico neden veda etti?

• Kullanılan toplam oy
    52

vinsinity

New member
adam kişisel yorumunumu belirtmiş sonuncu ? olur olmaz şeylerde laf atarak kınayı sen yakıcaksın sanırm.

Cok büyük hata yaptı yönetiminiz. Takımdaki brezilyalılarla türkleri bir arada tutmayı iyi başarmıştı.
yeni gelen teknik adam bunu yapabilcekmi bakalm?

yoksa işiniz zor

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
ѕσηυη¢υ;2931588' Alıntı:
yok büyük ihtimalle gidecek zaten,bir Fb li olarak bu duruma en çok üzülenlerdenim.Zico ile anlaşılmaması Fb adına büyük kayıp,olayın iç yüzünü bilmiyoruz ama umarım yönetim lig şampiyonluğu gitti diye Zico'yu gönderme kararı almamışlardır
o da benim kişisel yorumumdu.ayırca tartışmalık bir durum yok..

sevmur

New member
Ha Bizim Köyden Birini Getirmişin Yedek Kulubesinin Orda Dikilmiş Ha zico Dikilmiş Maç Başlıyo Ellerini ßaqLıyo Ayakta ßakıyo Maç ßitene Kadar Hiçbir Tepki Yok Ne Taktik Verme Ne bişi..ßen ßi qs'Li oLarak Artık Fenere Acıyom O Kadar Paraya AÇık Ara Şampiyon oLmaları qerekti.. ama oLmadı Zaten Adam Akıllı 4-5 tane FUTBOLCU Var Gerisi ise TOPÇU Zico ßence qönderilse Fenerbahçe için Daha iyi oLur.. Tabi Aziz amca Daha iyisini ßiLir :)
Dostum sen teknik direktörü maç içindeki hareketlerine göremi değerlendiriyorsun ne olmuş yani ellerini bağlayıp izliyosa,yılmaz vural saha kenarında takla atıyoda ne oluyo

eon_1453

New member
gitsin bakalım.......
Aziz Baskan yerine ii birini bulmadan gondermezdi zaten...
onun FBTV de acıklamasında Zico ya kırgın oldugu belliydi zaten..

kezman_

New member
giderse üzülürüm zico hem iyi bi hoca hem süper bi adam artık bizi ve ligide ii biliyor o yüzden kalmalı ama gidecek gibi gitmesi kayıp olur bizim için

de_fans

New member
ya adam zaten Fenerbahçe'yi bi basamak olarak görüyodu burda kendini avrupaya tanıttı ve şimdi avrupaya gidiyo

HTML