[YoUcAnCall911] Tekrar Aranızda!

YoUcAnCall911

Kadim Dost
Uzun bir ayrılık girdi araya....

Güzel dostlukların her nerede olursa olsun (hatta saat farkıyla bile olsa) doğan güneşleri paylaştığımız sevgili dostlarımla aramıza uzun bir ayrılık girdi...

Sizden uzakta 3 ay boyunca bazı işlerle uğraşmam gerekti ve hayatımın güzel dönemlerini yaşadım. İzdivaç kurma adımları vs... Herneyse; Dark ile düşüncesini tartıştığımız hackhell.com a gelince sizleri burada görünce ne kadar uzun süre uzak kaldığımı hissettim. O günkü bebek doğmuş, büyümüş yürümeye bile başlamış. Emeği geçen, kardeşçe paylaşıma bir damla dahi faydası olan herkese teşekkürler. "Elinize sağlık!"

Sevgili Hackhell'ci dostlarım, beni 3 aydan eskiler bilir.... Yenilerle de inşallah güzel dostluklar kuracağız... Ancak eskisi gibi günde 20 saat online olamayacağım için şimdiden özür diliyorum. Elektronik Müh. de yurtdışı masterımı yapıyorum ve bu aralar dersler bitiyor ve inanılmaz yoğun olacağım.

Ancak benden pek birşey kaçmaz... :) Yine de elimden geleni yapacağım bakalım ne olacak...

911 eski 911!! Yani uzun lafın kısası:

:rolleyes: BEN GELDİM!!!! :confused:

.

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Abi Sormayi Unuttum Yaw Nisan Evlilik Falan Vardi Onceden Tabi Onceden Dedigim 3 Ay Once :) Hayirlisi Ile Oldumu??

kady

Kurucu Üye
ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lan bu forum yıkılmaz artık
hhahahahaha hepımız burdayız :D
hahahahah
abı hos geldın sefa getırdın
ozlettın kendını yaaa
hayatındakı degısıklıkler hayırlı ugurlu olsun :D

KHANCYBER

New member
hoşgeldin kardeşim özelden attım gerçi ;)seni aramızda görmek çok güzel dostum...

YoUcAnCall911

Kadim Dost
k€sk!n' Alıntı:
Abi Sormayi Unuttum Yaw Nisan Evlilik Falan Vardi Onceden Tabi Onceden Dedigim 3 Ay Once :) Hayirlisi Ile Oldumu??
Evet hayırlısıyla inşallah...

kady yıkılmazdı ki zaten siz burdasınız ya.. ;)

kady

Kurucu Üye
YoUcAnCall911' Alıntı:
Evet hayırlısıyla inşallah...

kady yıkılmazdı ki zaten siz burdasınız ya.. ;)
abı bıde pm lere baksan dıyorum
yada msn ye eklesen dıyorum

free!

artık yok...
hojgeldin abi,
ayrıca okul dersleri hakkındada yardımına ihtiyacım olcek:)

mendo68

New member
heyt bea.kimler gelmiş.youcancall seni eskiden az bişey tanıodum.hoşgeldin üstad.bende buranın yenilerinden sayılırım :p

YoUcAnCall911

Kadim Dost
beyler herseyı yapın benı msne ne olur sokmayın... Kız olsam camde soyunsam onu da ara benı boya benı dıye hackhell'e atsam bu kadar kısı kaydetmezdi. Girdigim anda bitiyorum.. ircye girerim... ;)

melihbakir

LorD oF The WaReZ
YoUcAnCall911' Alıntı:
beyler herseyı yapın benı msne ne olur sokmayın... Kız olsam camde soyunsam onu da ara benı boya benı dıye hackhell'e atsam bu kadar kısı kaydetmezdi. Girdigim anda bitiyorum.. ircye girerim... ;)
HAHAHA KOPTUM AKSAM AKSAM :):)
TAMAM IRCDE OLUR :) AMA ORDA KAMERA YOKKI :( :p

kady

Kurucu Üye
len bı fantazı yapacktım
cok dur kımseyı soymamıstım (en son solarız ı soydım)

ıyı olcakdı ama neyse

WARTOX

New member
Hoşgeldin dostum!!! Seni görmek güzel :) Dostum yine smod olcan mı ?? :D Bu arada imzan değişmiş bakıorum :D Eskiden İMZAM AVATARIMDADIR yazıodu :D

HTML