Yoksa hata mı yaptım, yorum lütfen!!!

ava_orion

New member
Arkadaşlar hepinizin harikasınız, zaten ben bu yüzden bu siteyi çok seviyorum. Yorumlarınızın hepsi çok değerli benim için ve hepsini dikkate alıyorum ve gösterdiğiniz ilgi beni gerçekten de çok mutlu etti. Devamını bekliyorum. Bir gelişme ise şimdilik yok. Sanırım 2 günden beri okula gelmiyor, bu yüzden karşılaşmadık daha. Karşılaşınca hangi ifadeyle birbirimize bakıcaz çok merak ediyorum...

F.S.M

New member
Kanka ben senin yerinde olsam...kızı takmıyormuş gibi davranırım...veya kıskandırmaya çalışırım...ozaman dayanamaz ve aha çocuk elden gidiyor gibi bir hisse kapılır ve söylemek zorunda kalır....demi ama....

ekim_07

New member
Bence sadece özür dilemelisin ve gerisini arkadaşlık çerçevesi içinde zamana bırakmalısın ... Ne çok ilgili nede çok ilgisiz davranmalısın... (İçimden bir ses onu kazanacağını söylüyor :)

ases

Altın Üye
hatasız kul olmaz dostum boşver

ava_orion

New member
Arkadaslar gecen gün bi kızla yeni bir ilişkiye başlıycaktım ama yapamadı. Hala aklımda o var ve vazgectim baskasıyla cıkmaya. Aradan 2 hafta falan gecti sanırım ve hala birbirimize bakmıyoruz. Ben onu msnde engellemiştim ama gecen gün o engeli kaldırdım fakat sanırım o da engellemiş beni cünkü hep offline. Offf cıldırcam ya hep aklımda o var ve hicbir sey yapmıyorum içimdeki ses sadece onun benim için doğru insan oldugunu söylüyor. Bilmiyorum ne olacak ama yavas yavas gururumu bir kenara bırakıp ondan özür dilemeyi düsünmeye başladım. Bir buket çicek alıp ona yollamak gibi ama iste hala bunu yapamıyorum, eger yaparsam cok kücük duruma düsücem. Allah kimsenin basına böyle bir olay vermesin bence. Arkadaslar hepiniz yanımda oldugunuz için sizlere cok tesekkür ediyorum...

electronicalman

New member
bu konularda birz cesur olmak lazım bence dostum.bugüne kadar aşklarımın bitiş nedenlerinin nerdeyse hepsinde gurur vardı.bence fazla gurur aşkı öldürür.

dreamr

New member
abi bence bu kız seni peşine takıcağını sanmış sende sonra patlayınca olay civanadan çıkmış iyi yapmışsın boşver hiç üstüne gitme o nasılsa bir şey varsa sana gelicektir bu kızlar böle bence anlamaya çalışma kafayı yersin

KaLaMaRss

New member
Arkadaşim Ben Bu Konularda Iyiyimdir Kusura Bakma Böyle Yaziyorum Ama Hala Yalnizim Bi Celişki Var Ama Neyse.sen O Kizi Saplanti Haline Getirmek üzeresin Eğer Bu Iş Olsaydi Baştan Olurdu.zor Ama Unut.çünki Ne Istediğini Bilmeyen Insana Benziyor Ve Seni Cok üzer Tanimiyorum Ama Iyiyim Dedim Ya Sen Hemen Eğer Benim Gibi Kismetsiz Değilsen
Birisiyle Lakin Beğendiğin Birisiyle Ol.o Eğer Kendini Bilmezse Sana Bu Vesileyle Yaklaşmaya Calişir Sen De Ne Istersen Onu Yaparsin Ama Ben Ce
Boş Ver Gitsin .bunlar Bir öneridir
Ama O Kizi Hiç Gözüm Tutmadi Bu Arada Iyide Yapmişsin Hiç üzülme

un4given

Banned
sana tek bşy söylüyeyim kız hasta. Böyle tipleri bilirim ben şimdi sen onu seviyosun veya hoşlanıyosun oke o seni sevmese bile senin başkasıyla çıkmanı veya başkasına kapılmanı istemiyor. Hatta senin ona daha çok baqlanmanı istiyor. Bana soracak olursan oyuna devam et :D Yani onun için yanıp tutuşuyomuşsun gibi hareketler ve söylemlerde bulun içinden gelmese bile :D Karlı çıkan sen olacaksın hemde çok karlı :D

+ olarak kız çok kıskanç bence. Başkasıyla felan çıkarsan kıskançlıkdan geberir :D

karizma_5

karizmatik
BEnce kız sana karşı boş değil,
seni daha iyi tanımaya çalışıyor,
bu arada ümitde vermek istemiyor
ama
seni kaybetmekte istemiyor,
sende ona karşı tavranışlarında
çok dikkatli ol,
ne çok ilgili davran neden ilgisiz,
bol şans kardeşim

KaLaMaRss

New member
un4given' Alıntı:
sana tek bşy söylüyeyim kız hasta. Böyle tipleri bilirim ben şimdi sen onu seviyosun veya hoşlanıyosun oke o seni sevmese bile senin başkasıyla çıkmanı veya başkasına kapılmanı istemiyor. Hatta senin ona daha çok baqlanmanı istiyor. Bana soracak olursan oyuna devam et :D Yani onun için yanıp tutuşuyomuşsun gibi hareketler ve söylemlerde bulun içinden gelmese bile :D Karlı çıkan sen olacaksın hemde çok karlı :D
OYUNAMI DEVAM ET ADAM AŞIK YANİ DİREK BAŞ ROLDE SEN OYUN DİYOSUN:D
SENİN DEDİĞİNDE GÜZELDE :cool:
YAPAMAZ BU KARDEŞİMİZ DUYGUSAL BELLİ. BENCE KALBİNİN YARISI KANGIREN OLMUŞ.KESİP ATMASSAN KALBİNDE KALMAYACAK.DEĞMEZ O İŞ BİTMİŞ YÜZÜNE BİLE BAKMA TEK ÇÖZÜM BU.Bİ KUSURUMUZ OLDUYSA:Sopa KUSURUMA BAKMAYIN.HADİ HAYIRLI TIRAŞLAR

un4given

Banned
KaLaMaRss' Alıntı:
OYUNAMI DEVAM ET ADAM AŞIK YANİ DİREK BAŞ ROLDE SEN OYUN DİYOSUN:D
SENİN DEDİĞİNDE GÜZELDE :cool:
YAPAMAZ BU KARDEŞİMİZ DUYGUSAL BELLİ. BENCE KALBİNİN YARISI KANGIREN OLMUŞ.KESİP ATMASSAN KALBİNDE KALMAYACAK.DEĞMEZ O İŞ BİTMİŞ YÜZÜNE BİLE BAKMA TEK ÇÖZÜM BU.Bİ KUSURUMUZ OLDUYSA:Sopa KUSURUMA BAKMAYIN.HADİ HAYIRLI TIRAŞLAR
walla ben aşığım yanıyom die bi yer okumadım :) ondan böle yazdım. Kız resmen çocukla oynamak istiyor :D

KaLaMaRss

New member
un4given' Alıntı:
walla ben aşığım yanıyom die bi yer okumadım :) ondan böle yazdım. Kız resmen çocukla oynamak istiyor :D
ZATEN BU ARKADAŞIMIZ AŞIK KIZ DEĞİL :goz:
HERALDE ARKADAŞIMIZ YATTI BİZDE ONUN YERİNE SAVAŞIYOMUYUZ NE :))))))))))))))))))))

Yns YGT

The One YuNuS
bence oratda başka bi konu var ilk başta kız seni kesiyorsa sonrdanda böyle olaylar çıkyorsa kız seviyo fakat çekindiği birşeyler olsa gerek diye düşünüyorum

ava_orion

New member
Arkadaslar walla dün gece benim konuyu tartısmıssınız baya, malesef ben yattıktan sonra gerceklesmiş bu. Hepinizin ilgisi için cok tesekkürler. Su gercegi ben size söyleyeyim ki kızı sewiyorum ben hem de cok ve onun icin baskalarını reddedebilecek kadar. Okulda o kadar cok kıs war ya 1 tanesini gözüne kestir ya da ondan hoslandıgın gibi hoslan dimi, ama yok. Her neyse bu acıklamayı sizin icin yapmak istedim, biraz gec oldu ama neyse ilginiz icin tekrar tesekkürler....

onurdrom

New member
kaçan kovalanır kardeşim ;) sen kaçmaya devam et. sen gitme o gelsin.
başarıların devamını dilerim ;)

ava_orion

New member
KaLaMaRss' Alıntı:
LAA NİRDESİN:D paylaş paylaş kaç bi haber ver ne oldu ne yaptın:Sopa :mutlu:

arkadaşlar tadınızı kacırmak istemem ama bi zahmet

avatarımdaki kardeşimiz hala kayıp zanlının resmini cizmişler
bu ROBOT RESMİN BULUNDUĞU SİTE Bİ BAKIN TANIYOSANIZ GÖRMÜŞSENİZ Bİ HABER VERİN ALLAH RIZASI İÇİN

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=184484

buda bilgi verebileceğiniz site

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=68945
Krdsm bi sey yaptıgım yok su an, kızla okulda hep denk geliyoruz. Tabii ki kacıyoruz birbirimizden. Kız sanırım bana uyuz olmaya basladı çünkü ne zaman görse yanımda kızlar oluyor :D Ben onu iplememye devam ediyorum. Gelecekse kendisi gelsin yoksa ben gitmiycem her ne kadar onu çok sewsem de...

HTML