Yoksa hata mı yaptım, yorum lütfen!!!

ava_orion

New member
Arkadaşlar, benim takıldığım bir kız vardı. Bunla çıktı çıkmadı gibi olaylar oldu. Kız beni ilk başta reddetti. Sonra ben bunu bi daha iplemedim. Fakat belli bi süre sonra bu yanıma geldi, beni tanımak istediğini falan söyledi ve ben de okeyledim. Beraber bir hafta geçirdik, fakat sevgili değildik. Bu olay benim çok canımı skıyodu ve bir gün ona ya sevgilim olmasını söyledim ya da hiçbir şey. O hala kararsızdı ve sevgilim olmayı reddetti. Ben de ona tamamen hayatından çıktığımı söyledim. Ve araya dönem tatili girdi. 50 gün boyunca görüşmedik ne telefonla ne de msjla. Uni açıldığı zaman aynı bölümde olduğumuz için birbibirizimizi hep görüyorduk ve sadece gözlerimizi kaçırıyoduk ve birbirimize bakmamaya çalışıyorduk. Ta ki geçen haftaya kadar. Geçen hafta benim doğum günümdü ve doğum günümü kutlayan ilk kişi o oldu. Ben normal karşıladım bunu ve gerçekten de bir nezaket gösterisiydi. Ertesi gün gittim teşekkür ettiğimi söyledim. Artık selamlaşmaya ve konuşmaya başlamıştık ve geçen cuma öyle bir olay oldu ki ben tamamen afalladım. Bana attığı msjda benimle görüşmek istediğini falan söylüyordu. Ben de msn de konuşalım dedim. Ben heralde bir şeyler hissediyo ve bunu bana açıklayacak diye beklerken, bana doğum günüm için hediye aldığını söylüyor. Ben tabi yine şok, Çünkü ne alaka ben onun arkadaşı bile değilim. Gerçek nedinini öğrenmek istiyorum ama bana bir şey demiyorum. Bu tabi benim moralimi bozuyor. Çünkü ben de ondan baya bi hoşlanmıştım. O bana hala benden hoşlanmadığını sadece arkadaşlığımızı taçlandırmak için hediye aldığını söylüyor. Oysa ben ondan sadece iki kelime duymak istiyordum. Fakat o tam aksini iddia etmeye devam etti, benden hoşlanmadığını söyledi ve benim morallerimi daha da bozdu. Siz böle durumda reddettiğiniz bırakın hediye almayı doğum gününü hatırlar mısınız eğer ona karşı bir şeyler hissetmiyorsanız. Öyle konuşmaları benim sinirlerimiz bozdu ve baya bi ağır msjlaşma olayları oldu. Şimdi çok mu kaba davrandım diye bir ikilem içindeyim, Çünkü hem ağır msjlar gönderdim hem cep nosunbu sildim hem de engelledim. En büyük olay da her gün onu aynı katta görecek olmam. Arkadaşlar hatalı mı davrandım yoksa doğru mu? Kız sizce benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor m? Artık salak gibi oldum valla, yorumlarınızı bekliyorum. Bu kadar uzun bir yazıyı okuduğunuz için teşekkürler...

BriSSeiS

New member
hem senin doğumgününü hatırlıyo hem hediye alıyo ,valla ben karşımdakine o şekilde davranmam çünkü karşı taraf ümitlenecektr ,bence bişeylermi anlatmaya çalışıyo ne

ava_orion

New member
ben ümitlendim zaten, sonra da benden özür diliyo çok mu yüzeysel düşündüm diye, delircem yaaaaa....

Mephisto

R€B€L
bence inkar etsede bişiler hissedio herhalde onları yaptığına göre
hata yapmışsın bana göre işi oluruna alcaktın o nasıl isterse bi ara öyle dewam etcektin inceden incedende aşık olduğunu söylücektin hissettircektin.

rune

Os Doctor
hımm. bazı kızlarda oluyo bööle beni beğensin peşimde koşsun hayranım olsun ama gel gelelim sadece o kadar niyet.

amaan ne biliim işte. bence oluruna bırak. takma yoksa bak üstüne gitmişin eline bişey geçmemiş.

fatu

Banned
fatu' Alıntı:
Bende bişi söylemeye gerek olmadığını düşünenlerdenim..! Bişi varsa yaşanır saten..!
Ama kız illaki bişi bekler tavırlardaysa, tam yerinde "Teklif beklemiyorsun herhalde liselier gibi..?" dersin zaten apışıp kalır hemde hoşuna gider..! Denenmiş garantisi var..! :clap: :cool: :clap:

Kardeşim sen 1 hafta berabermişsin..! Orda hataya düşmüşsün sanırım..!

Ama kız hala umudunu yitimemiş..! %100 senden hoşlannıyor..!

shany

New member
kardes anlattıklarına gore kız senden bişeyler beklior en azından biraz zaman..esasında kızlar guven ister bunu da zamana bırakırlar...ona olan ilgini goster ne bileyim paylasımda bulun biraz kıza...ya aslında bak ama cool takıl dicem ama basitlik olarak goruorum bu durumu...ona ilgini belli et..madem agır mesajlar atmıssın git ozur dile...ozur sadece deger verilene gosterilir...pişmanlıgını belli et..ama ustune gitme sakın...ya kardes kızın yuregini oksa biraz...guzel seyler söle..ona biraz acele ettim ben kusura bakma seninle bi an önce sewgili olmak istedm cunku seni daha yakından tanımak istiorum bu arkadasken zor olur farklı tutumlara girebilir bu yuzden biraz erken davrandım falan de.

neyse daha da anlatırım ben sana sen bi konus kızla sonra bakarız duruma:clap:

dogu

New member
yaw bu kızlar çok değişik mahluklar salla takma kafana biri gider biri gelir ;)

ava_orion

New member
shany' Alıntı:
kardes anlattıklarına gore kız senden bişeyler beklior en azından biraz zaman..esasında kızlar guven ister bunu da zamana bırakırlar...ona olan ilgini goster ne bileyim paylasımda bulun biraz kıza...ya aslında bak ama cool takıl dicem ama basitlik olarak goruorum bu durumu...ona ilgini belli et..madem agır mesajlar atmıssın git ozur dile...ozur sadece deger verilene gosterilir...pişmanlıgını belli et..ama ustune gitme sakın...ya kardes kızın yuregini oksa biraz...guzel seyler söle..ona biraz acele ettim ben kusura bakma seninle bi an önce sewgili olmak istedm cunku seni daha yakından tanımak istiorum bu arkadasken zor olur farklı tutumlara girebilir bu yuzden biraz erken davrandım falan de.

neyse daha da anlatırım ben sana sen bi konus kızla sonra bakarız duruma:clap:

Arkadaşım olay zaten kızın beni kesmesiyle başladı, tabi sonra bunu da inkar etti. Neler neler yaptım ne de olsa balık burcuyum duygusal ve romantik yani, ama hiç bir gelişme olmadı işte. Zaten hep beni bulur böyle şeyler, eywallah...

shany

New member
kardes o zaman kız senden emin degil..bosver takılsın biraz sana baksın hala kessin seni sen sadece sakin ol ve bekle...ona baktıgını belli et..dogumgununu hatırlayıp hediye almıssa var bişeyler..sadece duygularından emin olmak istiyor...kızlar farklıdır kardes...onların dusundugu gibi dusunemioz...sen balık burcuymussun ben de yengec bizler sadece ii gordugumuz olaylara bakarız ve bizler için gonul işleri daima derinden gider..ufacık seyler dag olur ustumuze gelir ama sabret sen..Allah'a dua et,hayırlısıyla olsun ilişki..

ama belli et içindekileri uzaktan(şimdilik)
sonra hiç beklemediği bi anda yanına git konus..tebessüm et gozlerinin içine mal gib bakma haa..o olmaz iste..sadece ben seni gercekten istiyorum ifadesini ver...bu kızlar cesaret isterler kararlılık isterler...sen bunları yap bence

ava_orion

New member
shany' Alıntı:
kardes o zaman kız senden emin degil..bosver takılsın biraz sana baksın hala kessin seni sen sadece sakin ol ve bekle...ona baktıgını belli et..dogumgununu hatırlayıp hediye almıssa var bişeyler..sadece duygularından emin olmak istiyor...kızlar farklıdır kardes...onların dusundugu gibi dusunemioz...sen balık burcuymussun ben de yengec bizler sadece ii gordugumuz olaylara bakarız ve bizler için gonul işleri daima derinden gider..ufacık seyler dag olur ustumuze gelir ama sabret sen..Allah'a dua et,hayırlısıyla olsun ilişki..

ama belli et içindekileri uzaktan(şimdilik)
sonra hiç beklemediği bi anda yanına git konus..tebessüm et gozlerinin içine mal gib bakma haa..o olmaz iste..sadece ben seni gercekten istiyorum ifadesini ver...bu kızlar cesaret isterler kararlılık isterler...sen bunları yap bence
valla kardesim cuma günkü olaydan sonra bi daha birbirimizin yüzüne bakcağımızı pek zannetmiyrum ama hayırlıs artık, en iyisi zamana bırakmak, ilgin için teşekkürler...

shany

New member
kardesim ne demek ilgi falan tabi yapacaz..

ister cuma ister pazar farketmez..yasın kac bilmiorum ama hatalar insanlar için ama önemli olan kabul etmek..sen duygulanmıssın ve agır seyler yazmıs olabilirsin ama küfür hakaret etmedikten sonra bence duzelir işler..sen ümidini kaybedip de moralini bozma sakın..bekle sadec bekle..biliorum zor olacak ama elinden gelecek baska bişey yok..

neyse kardes sabah işe gidecem konusmak istersen pm'den konusup msn de hallederiz...:clap:

hunter_35

New member
bence doğrusunu yapmısın dostum. tabiii ağır msj lar haricinde. herkesinde dediği gibi işi oluruna bırakman en iyisi. ve su bir gerçekki kaçan hala kovalanıyor. biz bu kadın miilletini ne zaman anlayacağız be yaw. ne zaman hatunlar dengeli davranmayı öğrenecekler. umarım herşey gönlünce olur dostum.

celtic

New member
zaman herşeyin ilacıdır.gün gelir unutursun o kızı.kendini üzme ben ce.zamana bırak herşeyi.kendini dinle bir süre.yaptıklarına bi bak.hata yapmışsan özür dile.ama fazla da üzerine gitme kızın.o seni seviyorsa sen bişi yapmasanda sana dönecektir.

marcian

New member
dostum eger gercekten bı seyler hıssetmıyosan artık ben bos ver derım.. hayat kısa yarının ne getırecegını kım bılebılır kı dımı ama.. bu yuzden herseyı oluruna bırak ve uzulme derım.. tamam belkı kız zamana ıhtıyac duymus olabılır ama bı yanlısa dusmekten de kurtulamamıs.. o da senın duygularınla oynuyor olma ıhtımalı.. ve ben derım kı hayatta ınsanın kendınden degerlısı yok.. cunku bı dusun sen yoksan hıc bı sey yok..

toros33

New member
dostum çok dikkat et;biraz acımasız olacak ama, sakın seni yedekte bekletiyor olmasın. yine de herşeyi iyi gözlemle, belli bir zaman sonra çıkacak herşey ortaya

e_eskobar

New member
bilmiyorum ama bana göre kızları kendıne gore düşünme bazen geregınden fazla ilgi bazen de kendılerınce naz yapmaya çalışıyorlar ama benım bıldıgım genel olarak bazı şeylerı itiraf etmede erkeklerden daha da çakınbgın olmaları(ilk başta sonra....)bence bu kadar hatırlayıp bu önemli günü ilk kutlamayı başardıysa biraz daha sabret
hem ne demişler iyilik yap denize at balık bilmezse halık bilir

bence bırazma belkıde hala itiraf etmekte zorlanıyo zaman ver

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
R€B€L' Alıntı:
bence inkar etsede bişiler hissedio herhalde onları yaptığına göre
hata yapmışsın bana göre işi oluruna alcaktın o nasıl isterse bi ara öyle dewam etcektin inceden incedende aşık olduğunu söylücektin hissettircektin.
aynen katılıyorum + sana hediye aldıysa altta kalma sende ona al ;)

olmuyosa kendine bi tane daha kız bul :D

durumun uygun olursa çifte git tek tek kim uğraşcak :D :D :D

nareyte

New member
arkadaşım bazı insanlar sevilmeyi sever... karşısındaki insanın onu sevmesi hoşuna gider ve bundan vazgeçemez...durum bu da olabilir... herşey yoluna girer umarım... herşey gönlünce olsun

HTML