Yeterr...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kamber26

New member
crazyquake' Alıntı:
Bence artık yönetimin oraya bir mod belirlemesi gerekiyor. Vede belli kurallar getirilmesi. En basit örnek güncel de günde en fazla 4 taneden fazla konu açılmaması gibi.

Forum oyunlarına mod belirlenmediği sürece bu konu daha çok tartışılır bence. Mod olabilmek paylaşımım çok diyebilmek adına üyelerce de gerekli gereksiz tonla konu açılmaya da devam eder. Sonrada bu şekilde daha çok şikayet konusu açılır.
arkadaşa tamamen katılıyorum. bide benim önerim açılan oyunun uzun süre açık kalmaması...

firatay

>>>> ALESTA
JaCkaL' Alıntı:
Eveeeett benımde gözüme carpanlar var.

Şimdi birisi konu acmıs dıyokı.(atıorum)
En sevdıgn fılmi soyle demiş. bır uye mesaj atıyo arkasından konuyu acan kişi
aa ne guzel dıye yazıyo :D
sonra başka bır uye bir mesaj atıyo yıne konuyu acan kişi bak buda guzel diye mesaj yazıyo ve bunun sonu yok yanı ;) bu boyle gıdıyor .......

Yada bı keresınde ;
Birisi demişki forum oyunlarında bır konuda
''bugun canım sıkkın ben yarın yazacam '' demiş :D:D

la havleee :D

Gercekden dayanlımaz bir hal alıyor cogu zaman.
Sevgili Arkadaşım Sen Smod sun Bu İşin Pirisin Çözüm Önerilerini Almak İsteriz. Bunları Bizde Biliyoruz.

Gєηco

Altın Üye
çözüm bulundu ve forum kurallarına eklendi bi oku istersen...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Forum Oyunlarina En Az Mesaj Atanlardan Biri Benim

Attigim Mesajlarin Yarisindan Cogu Paylasim Mesaji (COPY-PASTE DEGIL, UPLOAD) Yada Istege Cevap

Diger Geri Kalanin Yarisi Da Paylasimlara Tesekkur,

Ve Sen Benim Mod Adayi Oldugum Konuya Girip

Bos Bos Mesajlar Atip Mesaj Sayisini Sisirip Mod Adayi Oluyolar Dedin
Bunu Benim Konuma Girerek Soledin..

Forum Oyunlarina Yada Saga Sola Mesaj Atarak Artirmak Isteyen Olabilir
Bu Yanlis Bisey

Ama Senin Benle Olan Problemini Ben Anlamadim?

EDIT: Benim Burda Kimseyle Problemim Yok Beni Orda Elestiren (!) Herkes Ertesi Gun Mod Adayi Oldu Bana Ilginc Geldi.. Ben Girip Hicbirinizi Elestirmedim Cunku Ben Yaris Yapmiyorum Burda

Kim Mesajini Sisirirse Sisisrsin Bana Batan Bise Yok...

fare_07

**forum haşeresi**
kurallar zaten güzel olmuş ama madem buraya eglenmek için giriyoruz burda yazılan mesajlar geçerlilik kazanmasın mesaj bölümüne + olarak geçmesin admin yada mod arkadaslarımız bunu yapabilirlermi

Gєηco

Altın Üye
fare_07' Alıntı:
kurallar zaten güzel olmuş ama madem buraya eglenmek için giriyoruz burda yazılan mesajlar geçerlilik kazanmasın mesaj bölümüne + olarak geçmesin admin yada mod arkadaslarımız bunu yapabilirlermi

öle bişy olacagını sanmıorum
gerçi bi gerekte kalmıyacak inşallah
oraya deneyimli bi mod transfer ederseq hiç bi sorun kalmayacaq.

KaranLık

"KaranLık"
By_GeNcO' Alıntı:
öle bişy olacagını sanmıorum
gerçi bi gerekte kalmıyacak inşallah
oraya deneyimli bi mod transfer ederseq hiç bi sorun kalmayacaq.

oraya mod olmak isteyen bi sürü insan vardı nie biri şimdiye kadar konmadki yani crash tek basına hangisine yetissin...yumurta bi yere geldikten sonra aklımız basımıza geliyo...:mad:

Gєηco

Altın Üye
iSpiYonCu' Alıntı:
transfer derken günceli bırakıp oraya mı geceyım :D

yoq dai sen ikisinide kaldırırsın bundan eminim :sigara:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
KaranLık' Alıntı:
oraya mod olmak isteyen bi sürü insan vardı nie biri şimdiye kadar konmadki yani crash tek basına hangisine yetissin...yumurta bi yere geldikten sonra aklımız basımıza geliyo...:mad:
Hackhellde boş yer kalmasın dıye mod alınmaz! Hakeden kişi mod olur.
Ayrıca crash sanırım 3 aydır yok.Onun yerıne bolumle su anda smodlar ilgilenıyor!

εگмεя

Fuzuli Üye
Ya arkadaşlar baştan beri okuyorumda diyorsunuzki herkes mesaj sayısını arttırmak için yazıyor..Bunu bilerek yaptıklarını sanmıyorum..sonuçta bir dolu konu var mesajlarını arttırılccak..Orası adı üstnde forum oyunları..herkesi aynı şeyle yargılamayın..bir kaç kişi yüzünden bütün herkes suçlanamaz..sonuçta oranın modu ortalarda yoq bu bir gerçek..oraya zaten gerekli açıklaamada yapılmış..

daha fazla uzatmanın alemi yok.yönetim zaten gerekeni yapmış yapacaktırda...

Orada okadar konu açan bir dolu arkadaşımız vardı.Modluk aday başvurusu yaptılar

hepiniz - demeyi bilorsunuz ama hepinizde böle yorum yapmaktan eksik kalmıyorsunuz..:mad:

anlayamıorum yaaaaaa

ChAoS

New member
Sana katılıyorum oraya mod lazım ...

KaranLık

"KaranLık"
JaCkaL' Alıntı:
Hackhellde boş yer kalmasın dıye mod alınmaz! Hakeden kişi mod olur.
Ayrıca crash sanırım 3 aydır yok.Onun yerıne bolumle su anda smodlar ilgilenıyor!

Kimse Bunun Aksini Söylemiyo Ki...Bak AğzıNI Açan herKes Mod Lazım Diyo...YanLıs DeğilSem 4 Kisi Oraya AdayLığını AçıkLadı...ve Ben Bunların En Az ikiSi hakEdiyo Orayı...Esmer Hariha Bi konuYa değinDi Senin Gibi...yani Sırf Birilerini önüNü TıKamaK İçin - demeYi Biliyoz...HakEdenin Bi An Önce yerLesMesini DiLiyoruz...+Bide Bu sadece Gördüğümüz var Ya GözDen Kaçanlar...​

Gєηco

Altın Üye
konu uzadıkça uzuor bi kaç kişinin kalbi kırılacak şimdi...

Gereken yapılacaktır
bilgilerinize.

konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML