Yeterr...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoKeT

New member
Öncelikle Hepinize Selam Arkadaşlar Son 2 Aydan Beri Gozume Bişey Carpiyo Forum Oyunlari Artik Forum Oyunlari Olmaktan Cikti Bazi Kişiler Msj Sayisini Yükseltmek İçin Forum Oyunlarini Kulaniyo Ve Devamli Msj Sayisini Yükseltiyo Bence Bu Artik Forum Oyunlugundan Çikmiş Durumda Msj Yükseltme Oyunu Olsa Adi Daha İyi Olcak Heralde Lütfen Ornek Gosterin Gibi Bana Seyler Soylemeyin Herkes Kimin Ne Oldugunu Biliyo Bunlari Neden Yaptiklarinida Biliyoruz Ama Bence Onlem Alinmali Günde Atiyorum 10 Msj İ Geçmicek Sekilde Olsun Adam Giriyo Örnek : avartar 10 Ondan Sonrakini Altina Tekrar Yaziyo Yaziyo Ve Bi Bakiyoruz Hackhell e Geleli 1 Ay Olmuş Tesekkur Sayisi 100 Msj Sayisi 3000 Bu Emege Saygizizlik Oluyo Kolay Yonden Cozum Oluyo Buna Dur Denmeli Bence .... Yorumlarinizi Bekliyorum ...

Edit : Evet Arkadaşlar Şimdi Digceksinizki Niye Uzadi Bu konu Bukadar Diyenler Olcaktir Şimdi Resim Cektim Ve Koyuyorum İki Tane Biri Ana Sayfa Biride Forum Oyunlari Sayfasi Ve Sadece Şahsiyetin Nick i Var Ve Yukari Post Gelme Diye Bişey Yok onda 8 Forum Oyunlari Ve Hepsi Ayni Nick Ve Adama Diyorumki Biraz Dikkat Et Arka Arkaya Msj Atma Sanane Mod u Var Oranin Diyo Ve Ben Orda Mod Goremiyorum Artik Buna Dur Deyin Hackhell Gibi Bi Yerde Boyle İnsanlara Yer Olmamali Resimler Asagida >>>

RomeoMAD

JusT B€
tskler roket guzel bır konuya degınmıssın

Yalnız forum oyunlarını bende kullanıyorum ama can sıkıntısından dolayı :S cunku baska sıteye falan gırmıyorum

fatu

Banned
Ah beee..! Bi modluk vermedilerki :p Yeni bir iki tane kural getiricektim modluk ve izin verilseydi..!

Sadece mesaj sayısı yükseltmek için değil gönderme yapmak için, kurulan grubu ilan etmek için ve insanlara sataşıp dedikodu yapabilmek içinde kullanılıyor forum oyunları..! Ben örnekte gösterebilirim isteyen olursa..!

Ama bunların yanında sadece eğlenmek için ve eğlenceli vakit geçirmek için orda bulunan masum üyelerde var..! ;)

Bunları tespit edebilmek için bazı şeylerin içinde olmak gerekir..! Dışardan bakınca sadece mesaj çoğaltma gibi bir amaç gözükebilir, herşey net olarak gözükmeyebilir..! Ufacık sinekler mide bulandırabilir..!

Saygılar..!

sülFiriK

New member
katılıyorum arkadaşım ama senin ve benim gibi düşünenler için mesajı çokmuş azmış ilgilendirmiyo. bize ve forum faideli olduğu kadar büyüktür gözümüzde.. yoksa zaten muhatab çerçevemiz dışında kalırlar.. diye düşünüyorum ben :D

RoKeT

New member
fatu' Alıntı:
Ah beee..! Bi modluk vermedilerki :p Yeni bir iki tane kural getiricektim modluk ve izin verilseydi..!

Sadece mesaj sayısı yükseltmek için değil gönderme yapmak için, kurulan grubu ilan etmek için ve insanlara sataşıp dedikodu yapabilmek içinde kullanılıyor forum oyunları..! Ben örnekte gösterebilirim isteyen olursa..!

Ama bunların yanında sadece eğlenmek için ve eğlenceli vakit geçirmek için orda bulunan masum üyelerde var..! ;)

Bunları tespit edebilmek için bazı şeylerin içinde olmak gerekir..! Dışardan bakınca sadece mesaj çoğaltma gibi bir amaç gözükebilir, herşey net olarak gözükmeyebilir..! Ufacık sinekler mide bulandırabilir..!

Saygılar..!
Ilk Önce Yorumlari İçin Tesekkurler
Şimdi Fatu Tabiki Oraya Gelip İyi Vakit Geçirmek İçin Olan Arkadaşlarimiz Vardir ki Bende Arada Sirada Takiliyorum Ama Zaten Olay Surda Kopuyo Oranin Mod u Bikere Nerde ?
Hiç Konulara Hakim Degil Ben Bunu Anlamadim Yani Herşey İyi Hoş Mod Olduktan Sonra Daha Cok Gorevi Üstlenilcene İlgilenen Olmuyo Tabi Bu Benim Görüşüm Saygilar ...:hhman: ....

RoKeT

New member
Bende Sunu Merak Ediyorum Fatucum:p Sen Niye Adayligini Koymuyosun Bikere Aday Olmuştun Galiba Ama Ben Senden Başkasini Oraya Goremiyorum Ve Olsan:eek: ....

storm-1322

New member
Evet arkadaşım çok haklısın.Korku +16 bölümünde de ben daha çnce bir başlık açmıştım Alkolü iken araç kullanımına dair.Ve iki adet cevap gelmişti sadece o da "daha önce verildi" diye.Şimdi aynı başlık yine başkası tarafından açılmış ama forumdakiler sanki ilk kez görüyormuşlar gibi üzülüyorlar,acıyorlar kızın haline.Bakınız yorum sizin
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=61772

fatu

Banned
RoKeT' Alıntı:
Bende Sunu Merak Ediyorum Fatucum:p Sen Niye Adayligini Koymuyosun Bikere Aday Olmuştun Galiba Ama Ben Senden Başkasini Oraya Goremiyorum Ve Olsan:eek: ....
Teşekkür ediyorum kardeşim..! Sağolasın..!

Eğer ben mod olmak isteseydim; iddia ediyorum şu anda ordaki oyunların %75'inden daha güzel daha kaliteli en az 50 tane oyun uydurabilirim kaynak gösteremiyeceğim bi yerden..! (Cem Yılmaz'ın bu esprisine bayılıyorum..! ;) Modluk başvurusu için eksi verdiğim, negatif konuştuğum birine, başvurusu devam ederken 3-4 tane çok güzel oyun söyledim tamamen kendi bi tarafımdan uydurduğum ve benzersiz..!

Eğerki orda başvuruda bulunanların sadece açtığı oyunların ve konuların sayısına ve oraya atılmış postların sayısına bakacaklarsa yönetim yanılacaktır..! Her içindeki post sayısı yüksek olan konu kaliteli değildir..! İçindekileri incelemek lazım ne olmuş ne bitmiş..! Orda halen mevcut aynı oyunlar vardır..! Eski orjinal oyunu tekrar tekrar canlandırmama rağmen bazıları eski ve orjinal olanına saygı göstermeden bilinçli bi şekilde yenisinin postunu yükseltmektedir..! Böyle minnacık şeyler zamanla huzur kaçırıyor..!

Neyse;

Ben daha önceki modluk başvurumu tamamen yönetime yardımcı olmak maksadıyla istedim..! Yönetimin birşeylerin farkına varabilmesi için istedim..! Yönetim beni yanlış anladı hala da yanlış anlamaya devam ediyor bundan eminim..! Görev istemek çocuk oyuncağı değil..! Laf olsun diye değil, yönetimi oyalamak için değil, rekabet olsun diye değildi benim başvurum..! Görev verilseydi benden daha iyi her türlü adil bi şekilde görevini yerine getirebilcek birini bilmiyorum..! Verilseydi şu anki konuyuda çamazdın zaten..! Maksimus'a + verdim orayı çekip çevireceğine inanıyorum..! O en azından farklı ve saçma sapan amaçlar gütmeyerek oraya aday oldu..!

RoKeT

New member
fatu' Alıntı:

Teşekkür ediyorum kardeşim..! Sağolasın..!

Eğer ben mod olmak isteseydim; iddia ediyorum şu anda ordaki oyunların %75'inden daha güzel daha kaliteli en az 50 tane oyun uydurabilirim kaynak gösteremiyeceğim bi yerden..! (Cem Yılmaz'ın bu esprisine bayılıyorum..! ;) Modluk başvurusu için eksi verdiğim, negatif konuştuğum birine, başvurusu devam ederken 3-4 tane çok güzel oyun söyledim tamamen kendi bi tarafımdan uydurduğum ve benzersiz..!

Eğerki orda başvuruda bulunanların sadece açtığı oyunların ve konuların sayısına ve oraya atılmış postların sayısına bakacaklarsa yönetim yanılacaktır..! Her içindeki post sayısı yüksek olan konu kaliteli değildir..! İçindekileri incelemek lazım ne olmuş ne bitmiş..! Orda halen mevcut aynı oyunlar vardır..! Eski orjinal oyunu tekrar tekrar canlandırmama rağmen bazıları eski ve orjinal olanına saygı göstermeden bilinçli bi şekilde yenisinin postunu yükseltmektedir..! Böyle minnacık şeyler zamanla huzur kaçırıyor..!

Neyse;

Ben daha önceki modluk başvurumu tamamen yönetime yardımcı olmak maksadıyla istedim..! Yönetimin birşeylerin farkına varabilmesi için istedim..! Yönetim beni yanlış anladı hala da yanlış anlamaya devam ediyor bundan eminim..! Görev istemek çocuk oyuncağı değil..! Laf olsun diye değil, yönetimi oyalamak için değil, rekabet olsun diye değildi benim başvurum..! Görev verilseydi benden daha iyi her türlü adil bi şekilde görevini yerine getirebilcek birini bilmiyorum..! Verilseydi şu anki konuyuda çamazdın zaten..! Maksimus'a + verdim orayı çekip çevireceğine inanıyorum..! O en azından farklı ve saçma sapan amaçlar gütmeyerek oraya aday oldu..!
Haklisin Sen Herşeyi Cok Acik Bi Sekilde Anlatmişsin Zaten Fazla Soze Gerek Yok heralde Saol ...

srtc91

New member
Yalan değil.Ben bir aralar bu ofurmdan uzaklaşmıştım.Sebep bu ve kullanıcıların neredeyse tamamının sömürücü olmalarıydı...

Cansiz

New member
bi şey söleyeyim ama oraya tam 4 tane aday awr ya!!:):)
ispioncu abi bilmiom
maximus abi dewam ediyodu!!:)
mervem --> kitlendi:(
b@i@c@i --> kitlendi:(
bende forum oyunlarına takılıom ama artık eskisi gibi deil ben soğudum ordan!!
nedenini biliodur herkes ama..
eskiden daha güzel geçiodu ya!!!:(:(
roket'e birazda olsun katılıorum!!!:mad:

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
ya roket kardesim seni ne zaman görsem sikayet sikayet bu ne yahu:mad: fatunun dedigi gibi oraya sadece eğlenmek ve eğlenceli vakit geçirmek için bulunan masum üyelerde var..! ;) lütfen herkesi bir tutma. eger senin icin mesaj isi bu kadar önemliyse ben jackaldan rica ediyorum benim mesazlarimi ve digerlerini tamamen silsinler cünkü kendi acimdan konisim buraya üye oldum olali hic bir zaman böyle söylere önem vermemisimdir.yeteki gönüller bir olsun. saygilarimla senol p.

kamber26

New member
tamamen wakit geçirmek için takılıyoruz iide geçiyor ama bazen hep aynı kişiler yeter artık biri oyunlara el atsın. maximus abiyi sonuna kadar destekliyoruz..

lady_b

New member
Ali Sahin' Alıntı:
ya roket kardesim seni ne zaman görsem sikayet sikayet bu ne yahu:mad: fatunun dedigi gibi oraya sadece eğlenmek ve eğlenceli vakit geçirmek için bulunan masum üyelerde var..! ;) lütfen herkesi bir tutma. eger senin icin mesaj isi bu kadar önemliyse ben jackaldan rica ediyorum benim mesazlarimi ve digerlerini tamamen silsinler cünkü kendi acimdan konisim buraya üye oldum olali hic bir zaman böyle söylere önem vermemisimdir.yeteki gönüller bir olsun. saygilarimla senol p.

kesinlikle katılıyorum bu yoruma....
herkesin kendi bilebileceği bir iş.....
ben de fazla girmiorum ama bazen yorum yazıorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML