yeter artık moderaotrler!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Arkadasım o zaman resım harıc tlfn adres harıc kopyalayıp buraya verseydın yaww ben daha ne dıyebılırım bılmıyorum kı.

Yanı ben yanlıs anladım seni(kotu nıyetlı bırısıde olabılırdin).

artık konuyu uzatmasak
dıyorum.

by_hacı

xxxxxx
ozzy07' Alıntı:
ARKADAŞ BU NE YAAA Bİ KONU AÇIYORUZ 30 SANİYEDE KAPATILIYOR Bİ YARDIM MESAJI YOLLAYIN DEYİN Kİ SEBEP ŞU ŞUNU YAPMAN LAZIM!!!10 KERE AÇALIM MI YANİ Bİ KONUYU MODERATOR OLARAK ÜZERİNİZE DÜŞENİ YAPMIYORSUNUZ HEMEN KİLİT!q!!
valla arkadaşım modlar kapatıyo diyosun unutma o modlar da zamanında userdi kimse haksız yere konu kapamaz mutlaka bir uyarı yapılmıştır ve sen kaçırmışsındır

mu_cann

New member
konu kapatılması gerekiyosa kapatılır ben bu ügne kadar keyfi kapatılmış konuya rastlamadım

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ya neden herşeyde biz sorumlu tutuluoruz herşeyi bizmi yanlış yapıoruz yanlışı yapan sensin hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıorsun

yeter artık yerlerinizde gözümüz var desenize şuna kısa yoldan modlar şöle modlar böle siz bizim nasıl ne durumda görev aldığımızı biliormusunuz canıma tak etti herşeyde eleştiri eleştiri siz herşeyi düzgünmü yapıorsunuz siz 10 hata yapıorsunuz biz bir hata ortalığı yıkıorsunuz ki şu konuda haksızsın bunu kabul etmiorsun hala

valla yoruldum bu başlıklardan bendemi şikayet ediim geçen tel bölümüne bi konu açtım sora konu yok oldu çöp kutusunda bile yok achillese ben ne oldu die sormadım merak etmedim çünkü oda tşk etmişti forum konuları kendi kendine yokmu edior sorusu aklıma geldi ama ne bilim achilesin bundan haberi bile yok ki benim kankamdır msnde söleyebilrdim

alacağın 2 tşk içinmi bunları yapıorsun çalış çabala 1 konu deil 5 konun bile gitse böle cayıtrı yapmazsınız of be yeter valla YETER!!!

enclock

New member
Birader yanlışı söylerken yine yanlış yapıyosun özel bir problemini özelden (PM den) halletmelisin
Saygılar...

{Üstat}

New member
J@CK@L' Alıntı:
arkadasım verdıgın lınkde site adı vermıssın aynı konuyu daha onceden de acdın
ayrıca orda telefon numarası adres falan vardı sen keske ozelden bırımıze bı mesaj atsaydın nasıl olacagı hakkında.Ben konu uzamasın dıye kapattım.
jackal bu konuda gayet başarılı :D kilit konusunda tabi işini yapıyor ama bence onu kilitci başı seçmek lazım :) şaka bir yana benimde gecende bir scprit istedim açık arttırma kilitlenmiş konu anlamadım neyse :Sopa varmı olan hadi iyi hackheller ler powered by HackHell :hhman:

DureX

New member
ARKADAŞ BU NE YAAA Bİ KONU AÇIYORUZ 30 SANİYEDE KAPATILIYOR Bİ YARDIM MESAJI YOLLAYIN DEYİN Kİ SEBEP ŞU ŞUNU YAPMAN LAZIM!!!10 KERE AÇALIM MI YANİ Bİ KONUYU MODERATOR OLARAK ÜZERİNİZE DÜŞENİ YAPMIYORSUNUZ HEMEN KİLİT!q!!
heLal sana hem yenı uyesın hemde toplam 4 konu acımıssın 2ser 2ser aynı...amaC ne ??

Ortalıq karıstırmaqmı...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Mdata' Alıntı:
jackal bu konuda gayet başarılı :D kilit konusunda tabi işini yapıyor ama bence onu kilitci başı seçmek lazım :) şaka bir yana benimde gecende bir scprit istedim açık arttırma kilitlenmiş konu anlamadım neyse :Sopa varmı olan hadi iyi hackheller ler powered by HackHell :hhman:
kilitçibaşı mı hahaha :p kınıyorum seni ;)

konuyu acan arkadasa gelınce yaklasık 1. 1,5 saattır cevap vermesını beklıyorum
1 saat once pm de attım ama arkadasımız offline olmuş

konuyuda kapatıyorum.

ii forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML