YerLi pLaka Gün SayıyoR

deerparty nedir bu kin açıkcası anlamış deilim a.k.a ile de dalga geçmişliğim yoq şayet öle bi şey olsaydı kendisi sölerdi dimi?????????arfy deerpartynin yazdıkları benim hakkımdaydı sen ona cvb olarak 2 parça dinleyerek rapçi olunmaz diyosun yane üstü kapalı olarak bana taş atıyosun bence sen HiTaBına dikkat et!.

deerparty bilgisayarın başından kalktıında avukatlıkmı yapıyosun???

sorularının sadece alay etmek için sorduunu biliyorum çünkü forumda rap ile ilgili yer alan nerdeyse tüm konularda vardım.Bu da kişiliğini gösteriyo .Dj Mic Check kim ha???:=)
neyse çok konuştuk uzatmıyalım bunlar benim son sözlerim.

DeeRPaRtY

IRC Operator
Benim Daha söyLiycek Lafım Yok Bu Konuda...

Ceza Rapstar Önceki Döneme Ait hiç bi biLqiniz Yok we Saqopa Kajmer NickLi Arkadaş Mic Check'i Tanımıor... Özentinin Allah'ı Bu iSte...

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
DeeRPaRtY' Alıntı:
Benim Daha söyLiycek Lafım Yok Bu Konuda...

Ceza Rapstar Önceki Döneme Ait hiç bi biLqiniz Yok we Saqopa Kajmer NickLi Arkadaş Mic Check'i Tanımıor... Özentinin Allah'ı Bu iSte...

arama sorma beni micro nerde
mic check yüzünden yer altı yerde
müzik diyince sadece rap anla...
at gözlüğüyle rapi salla
wokali nerde disstortion toyda
iki yıllık rapper tahtı zorda

:D:D:D:D:D

edit : ║ѕαgσρα кαנмєя ║

sen herhalde sagopa kajmerle mic check'in aynı kişi olduğunu bilmıyorsun

we bilmediğin bu yorumunda açıkca beli oluyor puhahahaha noob

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=21569&page=21

-=C4ŠĦ=-

ΡŜίĶǾΡΛţ ЎАzãŗ
Arkadaş sagopa kajmer diye nick alıo sorsam sagopa'dan eminim ki 3 şarkısını ezbere biliyodur =) Ke$h die bi arkadaş çıkıo hiç alakası yok iken link verio.bende az konuşam bari siz eminim yer üstünde görünenleri dinlioz =) underground'daki ortamı kimse bilmez sagopa'dan bir iki şarkı ezberlemekle rap dinliom denirse helal olsun =)
Sus Yeraltı konuşuyor....

A.k.A_EjAy

║ѕαgσρα кαנмєя ║' Alıntı:
ayakta alkışlıyorum sizi....
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=58334
SAGOPA KAJMER DE SUS!!!!
Döneklik kötü bişeydir arkadaşlar dün onu diyen bugün bunu diyo yalaka,kolpa çok türkiyede.:=):=):=)

mic check ile sagopanın aynı kişi olduğunu bilmiyen adamla polemiğe girmem
eet senin gibi nickini ║ѕαgσρα кαנмєя ║ yapıpta mic check in kim olduğu bilmeyen kolpa çok...

-=C4ŠĦ=-' Alıntı:
Arkadaş sagopa kajmer diye nick alıo sorsam sagopa'dan eminim ki 3 şarkısını ezbere biliyodur =) Ke$h die bi arkadaş çıkıo hiç alakası yok iken link verio.bende az konuşam bari siz eminim yer üstünde görünenleri dinlioz =) underground'daki ortamı kimse bilmez sagopa'dan bir iki şarkı ezberlemekle rap dinliom denirse helal olsun =)
Sus Yeraltı konuşuyor....
insanlara iftira atmak ne kadar kolay deilmi.sen beni tanımıyosun ben de seni .seninde hiç alakan yoq niye girdin tartışmaya anlamadım????Bi gün sago Öbür gün ceza diyen adamlarla,bilgisiz laf olsun die tartışmaya atlayan insanlarla tartışarak sizin seviyenize düşüyorum.Ama böle olması ii oldu kimin neci olduunu gayet ii örendim.::.:.:.:.:.:.:

A.k.A_EjAy

insanlara iftira atmak ne kadar kolay deilmi.sen beni tanımıyosun ben de seni .seninde hiç alakan yoq niye girdin tartışmaya anlamadım????Bi gün sago Öbür gün ceza diyen adamlarla,bilgisiz laf olsun die tartışmaya atlayan insanlarla tartışarak sizin seviyenize düşüyorum.Ama böle olması ii oldu kimin neci olduunu gayet ii örendim.::.:.:.:.:.:.:

bizde senin ne kadar rap bilgin olduğunu öğrendik ;)

-=C4ŠĦ=-

ΡŜίĶǾΡΛţ ЎАzãŗ
burası forum be güselim tartışmaya girmek için izin alamadım senden kusura baqma =)ben her tür rap parçayı dinlerim rap'i bölmem ama senin gibi 2 kişi çıkıpta rap'i bölmeye kalkarsa susmam oke mi...

A.k.A_EjAy

Şimdi de bölücülükle suçlanıyorum siz cezacılar çok olabilirsiniz ama bi soru size sago dinlediim için rap bölücüsü mü oluyorum_???Boş konuşuyosunuz.

biz cezacı deiliz kardeşim ama cezaya yada başka bi rapciyede laf soyletmeyiz...

-=C4ŠĦ=-

ΡŜίĶǾΡΛţ ЎАzãŗ
Şimdi de bölücülükle suçlanıyorum siz cezacılar çok olabilirsiniz ama bi soru size sago dinlediim için rap bölücüsü mü oluyorum_???Boş konuşuyosunuz.
-=C4ŠĦ=-' Alıntı:
ben her tür rap parçayı dinlerim rap'i bölmem ama senin gibi 2 kişi çıkıpta rap'i bölmeye kalkarsa susmam oke mi...
siz cezacılar derken şu anda cezacılar dediğin kişilerden 1'i (deer) hh radyoda istekleri çalıo ve hiç birine yok demio diğer arkadaş (A.K.A) benden fazla rap düşkünü benden özellikle senden daha fazla rap dinlio.bana gelince bende cvp'ımı üstte verdim kapiş =)

DeeRPaRtY

IRC Operator
Shuursuz Aka_eJay C4SH Daha FasLa Konusupta Adama Prim Yaptırıp Daha FazLa BiyerLerini Tawan Yaptırmaya qerek Yok...

Bosphorus FataLRhymer
Pesimist saLwo StyLe...

Respect...

sorumun cvbını hala vermiyosunuz sadece dediim bişey hakkında yorum yapıosunuz.Çünkü cvbını sizde bilmiyosunuz ancak laf salatası yapıyosunuz.asıl ben sizin bilginizi örendim şu an.Bu tartışma çok uzadı gene ben bişey diycem siz cvb vericeksiniz siz konuşacaksınız ben cvb vericem böle uzar bu tartışma ben sölicemi dedim .Sizde dediniz bence bi yerde noktalanmalı bu tartışma.Eminimki siz yine yazarsınız
Deerparty: oooo a.k.a,-=C4ŠĦ=- nası köşeye şıkıştırdık adamı?
a.k.a: olm bize adam mı dayanır?
.hadi herkeze ii akşamlar bana epey bi iftira attınız.cahil dediniz.karaladınız ve benim hakkımda en ufak bişey bile bilmiyodunuz.(bende sizin hakkınızda bilmiyodum)karşılıklı birbirimizi tanıdık:=) ,
son olarak insan neyse o olmalı döneklik,HASETLİK,kolpa... bunlar kötü şeyler.Allah kimseyi bu kadar aciz kılmasın .

A.k.A_EjAy

bu kadar lafı yedikten sonra konusmaya yüzün oldu yaa helal olsun başka bişe demiyorum...

edit: sonuç ne oluyo biliyo musun bu konuyu sen başlatıyosun we cevabları teker teker alıyosun

sonra bizi birlik olduk die gösteriyosun

hatırlatırım...bundan once ki sayfalarda sen kesh ile deer a ittifak yapmadınız mı???

kendini hiç mi hiç acındırmana gerek yok hak-sız-sın

Rap_Style

New member
uLen ıyiki ben yokmusum tartsmada haa napıonuz oLm durun bende noktayı koyyım bari
Peygamber efndmiz S.a bi sözunu soLim
BiLenLe biLmeyen hiç Bir oLurmu
aRtıK kım ne aNLaıyoSa....

HTML