Yeni yetme! pardon bitme Kızlar

dharma

New member
Dünya cefa çekenler ve hedonistler olarak 2 ye bölünecek göreceksiniz (komplo teorisi de diyebilirsiniz) ..Çünkü her memelinin hava ve su kadar ihtiyaç duyduğu şey endorphine hormonu salgılamaktır..değişen zaman ve toplum yapısı yüzünden artık mutluluk rahat bir hayat yaşamak yada bunun için çaba sarfetmek değil..Çünkü bu hedonist dediğim kesim bunu çoktan sağlamış durumda..Onlar sadece zevk almak istiyorlar.Ve bunu sadece içindeki karanlık delhizlerden baş vermeye başlamış hayvani tutkularını gün ışığı ile buluşturarak yapacak..Henüz bunlar başlangıç..Yıllardır takip edityorum olanları..Şok görüntülerde kediyi topuklu ayakkabıyla ezen kadına lanet edenlere çok güldümm..Adamlar o videolara 1000$ üzerinde para veriyorlar..(1 vhs kaset.. evet 1000 papel) ..Blood fetish (kan fetişizmi) crush fetish (ezme fetişizmi) hatta ölü seviciliği videolara kaydedip satanlar var.. (morglardaki ölü bedenlere tecavüz edip satıyorlar) .. Daha neler neler... Zamanı geldikçe açıklamaya devam ederim.. bilgiçlik yapıyor gibi görünüp antipati toplamak istemiyorum..Bu bekaret olayları buz dağının görünen yüzü bile değil..çok masum olaylar arkadaşlar.. Şu aralar gittikçe artan ''kaçırılan küçük kızlar'' haberleri dikkatinizi çekti mi?? başka sorum yok sayın yargıç :)

QapriS

New member
çok kötü bişey yaa acıyorum bu kısların hallerine bu ülke batılılaşma uğruna çok kötüye gidiyor geleneklerimizi örf adetlerimisi yaşayış tarsımısı tümüyle deiştiriyor bu batılılaşma çok yasık çok..........

[me|2wi$]

H & M
uff yaw walla ben onların yerine wicdan azabı duyuyorum he :s bi insan nassi böle küçültebilir kendini :s
Allah yardım etsin demeqten bashka bişi gelmiyo sanırım elimizden....

shany

New member
sebnemik' Alıntı:
bı sanıye arkadasım ben su "etek boyu" tanımlamasına karsıyım ve en sınır oldugum konudur dıs gorunuse gore yargılamak.
benım lısede atagımın boyu asla dızmın asagısa ınmedı ama basım dık ve alnım temızdı her zaman bunu kımseye ıspatlamak derdınde fılan deılım ama belkı bı kısde olsa bu onyargıyı duseltebılırım..
ne uzun eteklı kızlar gorduk kı benım okudugum lıse gayet mutaasıp bı lıseydı. ve ayrıca baskıkurmak vy serbest bırakmakla cozulebılcek meseleler degıl. sadece cozum yaratacagın kısye baglı bu kımıne baskıyla cozersın kımını kendı halınde bırakırmıs gıbı gorunmeyen ıplerle kontrol edersın. ama ben genelde serbestlıkten yoneyım.
cunku bu bahsettıgımız kızların bı cogu baskı altında kaldıkları ve bu yusden ogretılmeyen konuları hep bastırılan konuları merak ettıklerı ıcın bu hale gelıyolar.
ergenlık nedır bakırelık cınsellık nedır vb. bunlar hep toplulumuzda "aman konusma, ayıp bunlar konusulmaz kımseyle, vaktı gelınce kocanla- karınla gorurusun" vb. seklınde baskılarla olustu.
ben suna ınanıyorum. bır seyı ne kadar cok saklamaya calısırsan o kadar cok merak edılır ve gorenılmek ıstenır kı en cok da ogrenılen o bastırılan saklanan konudur kı su an kı genclıgımız ıste bu durumda.
ogreterek rehber olarak bu ıse cozum adımlarından ılkını baslatabılcegımıze ınanıyorum..
benim orada yazdıgım etek boyu senin anladıgın ve hiddetlendiğin kadar basit bi olay deil..madem yazmıssın acıklamasını yapayım kızacagın taraf oluo mu gorelim..

dediklerini okudum ve hak verdiğim yerler oldu ama bi etek boyu dedim die de bu kadar gelme istersen..acıklık evet acık olsun hersey ama gostererek deil anlatarak..bilgilendirerk.sen demişsin eteğim dizimin ustundeydi benim lafım sana deil ben de okudum lisede bundan yıllar once benim de zamanımda etekler dizin ustundeydi..yazına gore beni yobaz bile cıkaranlar olabilir asla deilim..kastettiğim ise etek boyundan bakarak anlamak..yani senin eteğin deil..gogsu gozuken liseli kızlar,daha seksi gorunmek için degişik coraplar giyen ve kendi,ni teshir etmekten ve erkeklerin o yiyici bakıslarından zevk duyan kişiler..yani sonuca bağlanacaksa kafası bos ama bedeni dolu kültürsüz insanlar...
elalem ne kadar ne giydi die sorgulıcak halim yok ama toplumda belli bi istek var amiyane bi tabirle çıtır kızlar..bu kızlar kendilerini teshir makinesi haline getirirlerse lafımdaki etek boyuyla bunu kastederim..

bakirelik kaybedilerek deil öğretilerek anlatılmalı..cinsellik egitimle verilmeli merakla deil..herseyi anlatmak varken sen sus evlenince goruruz diyenleri getir ben senin yerine cezasını vereyim..hersey acık olmalı ama sonu hüsranla biten bi şekilde deil..yazılardan birinde okudum amerikanın 60 lı yıllarını şimdi biz yasıoruz die evet dogru haklıs bi söz..o kadar pislik aldık 60 lardan bu yana alamadıguımız pisliği daha yeni alıoruz.sen hiç takip ettin mi intihar edenlşer artmaya basladı..etek boyuyla ne alakası var dersen şöyle:
benim kastettiğim sekilde yasayan kişiler sorunlu insanlardır..ben cok fazla serbestlik yanlısı deilim cocuk mukemmel deildir hata yapacak belirli bi eğitimi verirsin salarsın sokaga onca adamın arasından gecse bile alnız acık yurur ve aldıgı egitimden dolayıda gucu her zaman yuregindedir.işte guzu olmayan kişiler gucsuzluk olarak niteleyebilecegim bu cılgınlıga maruz kalıolar..yine dön dolas eğitim...bunlar almadıkla ahlak ve eğitimle birlikte kucuk yastaki olaylardan dolayı kafayı yiyorlar ve asıveriolar kendilerini..genc yastaki bi insan neden ölmek ister ya aptallıgından ya kafasından dolayı..benim lafım işte bunlara sana asla deil tanımam etmem seni

azizbaba61

New member
Ķιzιℓαкяєק' Alıntı:
her şeyin yeri ve zamanı var yaşında yaşaman gereken olayları erkenden yaşarsan ilerde yaşıycağın bişi kalmaz psikolojik açıdan çökücek insanlar yetişior:(
aynen katılıyorum doğru bir yaklaşım

yoldas

New member
BENCE HERŞE AİLE EĞİTİMİ VE KIZIN ZEKASINA KALMIŞ BİŞE
AMA ŞU BİR GERÇEK HİÇ BİR SEVEN ERKEK KIZIN KÖTÜLÜĞÜNÜ İSTEMEZ YANİ KIZA ZARAR VEREBİLECEK BİR HAREKETTE BULUNUYORSA VE KIZDA BUNA İZİN VERİYORSA
BU SAF KIZ SAFTIR BENCE
NEDEN AİLE EĞİTİ Mİ ?
ÇÜNKÜ İYİ BİR AİLE EĞİTİ Mİ ALMIŞ BİR ERKEK ÇOCUK ASLA BAŞKASINA ZARAR VERMEYİ DÜŞÜNMEZ ŞAHSEN BEN ÇÜKÜ BENİMDE BİR KIZKARDEŞİM VAR..
BENİMDE KUZENLERİM VAR..
BEN BAŞKASINA BİR DAVRANIŞTA BULUNURKEN ÖNCE KENDİMİ ONUN YERİNE KOYARIM ONDAN SONRA YAPIP YAPMAYACAĞIMA KARAR VERİRİM

SAYGILARIMLA
YOLDAŞ​

rottegroupe

New member
Arkadaşlar hele bir Bağdat Caddesine takılın neler göreceksiniz neler...

Ben bir yer biliyorum 17-18 yaşındaki kızlar bekaretini bozdurmak için doktora 400 YTL veriyor. Neymiş acımadan daha rahat olalım hayatı yaşayalım diye...

Siz gelin ben bedava da yaparım töbe töbe yaaaa....

NOt: Hatun Doktor da benim müşteri o kızlardan ben ondan paraları ya da ... !!!alıyorum... Ayda bir Teknik servise gidiyorum :)

{Üstat}

New member
düşündürücü bir konu nu

Cx_wolf_Cx

New member
can abi yine güzel bi konuya değinmiş, gercekten bi önlem alamazsak bizim de sonumuz amerika gibi olabilir.
paylasım için tşk..

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
vala gelir duzeyı yuksek aile lerın kızlarına werdıgı parayının buyuklugu ve hıc hesap sormayısı!

fakır zaten okumakdan baska caresı olmadıgını bılıor:'(

HTML