yeni TÜRK torrent siteleri (ESKİLER DAHİL)

fundaatje

New member
selam,
hala davetiye iletisimi kuruluyor mu bilmiyorum lakin, yurtdisinda yasadigim ve turk film ve muziklerini herhangi bir yoldan pek indirmeyi beceremedigim ve hatta download programlarina hic guvenmedigim icin bu yeni akim turk torrent sitesi davetiyelerine ihtiyacim var saniyorum. Herhangi birinin yardimi olursa cok sevinirim.
Tesekkurler,

P.S: ozellikle turk film ve muziklerine yogunlasan bir torrent davetiyesi alirsam bilhakis sevinirim.

beyazz1979

New member
arkadaşlar elinde davetiye olan varsa gönderebilirmi? Pişman olmayacaksınız 4 megabit download var.. 1 megabit upload ile ihya olursunuz. Neden yazdım. davet edeceğiniz kişinin kullanımı sizi etkiler.bilmeyen arkadaşlar var ise diye yazdım. Gece gündüz 24 saat açıktır. [email protected] adresime davetiyelerinizi bekliyorum. ii günler..

arkadaşlar elinde davetiye olan varsa gönderebilirmi? Pişman olmayacaksınız 4 megabit download var.. 1 megabit upload ile ihya olursunuz. Neden yazdım. davet edeceğiniz kişinin kullanımı sizi etkiler.bilmeyen arkadaşlar var ise diye yazdım. Gece gündüz 24 saat açıktır. [email protected] adresime davetiyelerinizi bekliyorum. ii günler..

cwkaya

New member
Merhabalar. torrentleech.com icin davetiye ariyorum yardim edebilecek birileri varmi ? benim Ratio genelde 3.

Download ve upload hizlarim :