Yeni Siteme Reklam Bulacak Ortak Arıyorum

GK6789

New member
iyi günler arkadaşlar bir hevesle site kurdum ve masraflarını çıkarmak için reklam arıyorum fakat işim nedeniyle internette çok fazla dolaşamıyorum bu nedenle bana yardımcı olacak bir ortak arıyorum. ilgilenenler şartları görmek için yazının en altına atlayabilirler çünkü şimdi uzun uzun site tanıtımı yapacağım.

kurduğum site ptc sitesi, yani üyeler 20-30 saniyelik reklamlara tıklayarak 0.01 dolar kazanıyorlar. sitemde reklam olmadığı için doğal olarak üye de yok fakat merak eden arkadaşlar için şimdiden yanıtlayayım, tüm domain ve host parasını cebimden verdiğim için üyenin kazanacağı 3-5 dolara çerez gözüyle bakıyorum yani ödeme konusunda bir problem yok. tek ihtiyacım tıklanacak reklam ve tıklayacak üye bulmada yardım edecek bir ortak o kadar.

şartlarıma gelirsek;
-site sahipleriyle irtibata geçerek benden reklam almalarını sağlayacak, reklam parası peşin alınacağı için %25i anında hesabına ileteceğim.
-forumlara bu site hakkında yazılar yazıcak, millet üye olur reklamlara tıklamaya başlıcak, minimum ödeme tutarına ulaşıp ödeme talep edicekler, onlara ödeme yapar yapmaz %25ini yine hesabına ileteceğim.
-her 20 aktif üye için (en az bir ödeme yapılmış) kar oranını %5 arttıracağım, en fazla %50ye kadar

ortakta aradığım tek özellik, site dili ingilizce olduğu için elbette, ingilizce yazabilmesi. tüm site masrafları bana ait.

forum kurallarına uymak açısından site linkini veremiyorum. ilgilenen arkadaşlar için mail adresim gk_6789 at hotmail nokta com dur. ingilizce seviyenizi görmem açısından da bir adet teklif yazısı yazarsanız daha iyi olur. aklınıza takılan soruları bu başlık altından cevaplayacağım.