Yeni Portal Sayfası ile ilgili...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Newwave

Altın Üye
Solariz yeni portal da siyaset & politika bölümüne { aktivitelerin } içinden "Demokrasi Grupları ile Güncel Siyaseti Yakalayın" gibi değil de resimli msn messenger yada hh girls gibi ayrı bir yer versek çünkü { Siyaset ve Programlar bölümü de } öyle örneğin çok fazla yeni kullanıcı üye çeken bölümlerimiz yeni portal da daha göze çarpıcak bir şekilde olması her iki bölümünde çok daha iyi olur bence.

Bir de sağ tarafa gerçi yapılıcak sanırım önceki portal da olduğu gibi bölümlere direk ulaşılabilirlik adına bir menü bar eklense o da çok iyi olur diye düşündüm siz nasıl takdir edersiniz tabi bilemiyorum > ) ?

МiқαDo

New member
çok güzel olmuş tebrikler:D
ancak portaldan foruma geçince üst tarafdaki bağlantılar gidiyor
onların yine orada olması daha iyi olur
teşekkürler

Solariz

Administration
Solariz yeni portal da siyaset & politika bölümüne { aktivitelerin } içinden "Demokrasi Grupları ile Güncel Siyaseti Yakalayın" gibi değil de resimli msn messenger yada hh girls gibi ayrı bir yer versek çünkü { Siyaset ve Programlar bölümü de } öyle örneğin çok fazla yeni kullanıcı üye çeken bölümlerimiz yeni portal da daha göze çarpıcak bir şekilde olması her iki bölümünde çok daha iyi olur bence.

Bir de sağ tarafa gerçi yapılıcak sanırım önceki portal da olduğu gibi bölümlere direk ulaşılabilirlik adına bir menü bar eklense o da çok iyi olur diye düşündüm siz nasıl takdir edersiniz tabi bilemiyorum > ) ?
bunları yapıcaz sırayla berk öncelikle menüyle ilgili bir çalışmamız var o bittince bölümleri uygun gördügümüz ilgi alan kısımlarıda ekliycez.

innuendo

HANZALA
Moderatör
Tebdili mekanda ferahlık vardır.
Hayırlısı olsun.

forceslove

New member
bence çok güzel olmuş tek eksiği eski menü sistemi ... sadece menü sistemini sol kösede geri isterdim ama gercekten hoş olmuş elinize sağlık

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Portal sayfasındaki forum son konular bolumune son mesajı yazan kullanıcı ve konunun hangı forumda oldugu bılgılerı eklendı.

Ayrıca son konular bolumu her kullanıcıya yetkılerı dahılınde konuları gorebılecegı sekılde duzenlendı.

ör: yöneticiler son konularda yönetime yazılan konuları görebiliyorken bu konuları normal kullanıcılar ve mısafırler görememekte. aynı sekılde Uploader team ıcın olan ozel bolumdeki konular uploader takımındakı arkadaslarda gozukebılmekte uyelerde ve mısafırlerde gozumemekte vb...

ogunozgur

New member
Bence son derece güzel olmuş, emeğinize sağlık....
umarım herkesin hoşuna gider, yenilikler geç kabullenilir....

icemen

New member
Bir de konu açabilmemiz için eski portal anasayfasına gitmek zorunda kalıyorum. yeni sayfada da bölümler gösterilemez mi? yani dolambaçlı olmasa... forum linkine tıklıyorum ama orda da bütün konular yok. Zaten gelişme aşamasında bunu da göz ardı etmezsiniz belki ama yine söyliyeyim ben.

MONTANO

New member
Ben Şahsen 2008'de olan hackhell istiyorum.Yenisi Haberturk andırıyor.Lütfen Eskiye dönün bu çok tıklama işine giriyor.Galatasaray bölümüne gelinceye kadar 5 tıklama yapıyorum.daha pratik olmasını istiyorum.fazla yenilik güzel değil.Ölçüyü kaçırmayalım 2007,2008,2009,Portal görüntüsü daha çok çekiciydi.

Solariz

Administration
kaldırmadık arkadaşlar sizin gibi düşünen insanlarıda düşündük HackHeLL Forum - Biri Bizi Durdursun ve bunu anasayfaya koyduk oradan işlem yapın biz forumu bu hale getirip kurumsallaştırmak için uzun süredir çalışıyoruz emek harcıyoruz ve bunu bir günde yapmadık yapıcagımız degişikliklerde birgün olmıycak konuyu kapandı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML