Yeni kıyamet tarihi: 21 Aralık 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iSpiK

Kadim Dost
o zamana kadar yaşarmıyım o nu bilemem işte..

ASİL_1

New member
Kişinin ömrünün tamam olması küçük kıyametdir(Hadis-i Şerif meali)Biz küçük kıyamete bakalım azığımıza bakalım gerisi söz.

nightfire_32

New member
yok daha neler arkadaşlar....eğer bu olay olcak olsaydı....26 bin gün öncede bu olay olmuş olurdu.....kimse kıyametin ne zaman kopacağını bilemez.....

yamakası

New member
nasıl olsa oraya taşıyacaklar öyle yada böyle en son günlerimiz güzel geçirelim ahirette de forum işlerine dewam edebilecekmiyiz acaba ...sevdiğim arkadaşları görmek isterim ordada :D.....

hayat bir gündür o da bugündür

{Üstat}

New member
paylaşım için sağol

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
inanmıyorum bu yersiz açıklamalara
bu kıyameti kaç kere kopardılar bu elemanlar
Allah kopmasın kıyamet demedikçe kıyamet kopmaz

baris3000

New member
Buna olacak ya da olmayacak diye yorum yapmamız mümkün değil Haşa bunu ancak Allah-ü Tela bilir.O herşeyin en iyisini bilir.O kusursuz yaratandır.Bize düşen görevlerimiz yapıp kulluk vazifelerimizi yerine getirmek ve bu dünyanın yalanlarından kendimizi en kısa zamanda sıyırmak hepiniz Allah'a emanet olun...

shany

New member
bana da gecen yıl HZ.İsa indi demişlerdi..o zaman 40 yıl var dediler..su soru geldi aklıma dunya zamanına gore mi 40 yoksa ahiret zamanına göre mi?
bence Allah'tan baska bilen yoktur..O en dogru zamanı bize gösterecektir..biz görevimizi yapalım da ne zaman olursa olsun yeter ki borclu ve gunahlı gitmeyelim

ayrıca ben kahinlerin kıyamet zamanını bilecek kadar nurlu olduguna inanmıyorum onlar sadece tahmin yaparlar..zaten nurlu olsalar Allah'ın işin karısmak istemezler:mad:

romeo272

New member
SaD@LaYn' Alıntı:
daha 6 sen var gecsınler bu ayaakları bı ara ozon deelıınmısdı sakallı cocuk dogmusdu
allahımmm daha evlenmedım ben lem kopmasın cukmeyım o kahınlerı
ahaha koptum şu son lafına ya :):)

kopacaksa kopacak ALLAHIN takdiridir bize bişey düşmez

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
ulen bıraksınlar bu işleri yaaa.. allahın işine karışılmaz. hem ölüm herzaman ensemizde. önemli olan. sınavı geçtikmi? kendimizi ölüme ve ahirete hazırladıkmı?
ben ölmekten korkmam. öldükten sonra hesab verememekten korkarım.......

ifrit

RuHaNi WaRliK
-- abi bu takwimi nereye kadar hesaplicaz daha
-niye lan noldu ki
--abi ne olcak 1 milyon 872 bin gün oldu, sonu yok bu isin
-doru diyosun birakalim burda

--hehe abi o gun geldiginde nolucak peki, hani takwim biticekya
-miktir et onlar dusunsun

1sc0rp!tX

Altın Üye
Bunu Allahtan başka kimse bilemez..GElecegi ondan başka kimse bilmez.
Ama bu bi tahmindir :D

Aysar

New member
kuranda aniden kopacak der .. bundan haric kopusunu sadece allahin bildigi gecer .. insan ne dese desin .. yanlistir ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML