Yeni Bir Başlik Isteği

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
berat_gok' Alıntı:
daha vücut geliştirmenin spor dalı olup olmadığını bilmiyosun daha yazmıyayım istersen yazık olucak sana

VUCUT GELISTIRME SPOR DALIDIR KARDESIM DEGIL DIYOSAN FEDERASYON BASKANIYLA TANISTIRAYIM HI? YAZIK NEDEN OLUYO

ADAM VUCUT GELISTIRME BOLUMU ISTIYORUM DIYO AMA SPOR OLDUGUNU BILMIYO BUNUN ALLA ALLA ILGINCMIS COK GULDUK BIZ ARKADASLARLA

NE KADAR MANTIKSIZ BI ADAMMISSIN TAMAM DAHA YAZMIYORUM TARTISMICAM LUTFEN SENDE BANA CEVAP YAZMA BASKASI YAZARSA ONA YAZ.. BAK BEN SUSTUM

OK

berat_gok

Trainer
hocam vücut geliştirme hareketlerinin ne zaman federasyonu olmuş veya olimpiyatlarda hiç gördün mü sen ben hiç görmedim üstelik dersinide almadım üstelik 4 senedir beden eğitimi ve spor yüksekokulunda okumama rağmen bak ilk kez senden duydum bizim proflar yanlış biliyomuş dur söyleyeyim ben onlara güldürme beni

bu arada arkaddaşlarına söyle bende size yani hepinize gülüyorum :)

hadi iyi geceler besyocular

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
berat_gok' Alıntı:
hocam vücut geliştirme hareketlerinin ne zaman federasyonu olmuş veya olimpiyatlarda hiç gördün mü sen ben hiç görmedim üstelik dersinide almadım üstelik 4 senedir beden eğitimi ve spor yüksekokulunda okumama rağmen bak ilk kez senden duydum bizim proflar yanlış biliyomuş dur söyleyeyim ben onlara güldürme beni

bu arada arkaddaşlarına söyle bende size yani hepinize gülüyorum :)
sizin proflara TC. GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN HABERI VARDIR HERALDE RESMI SITEDEN OKU BAKALIM BIRADER

--------------------------------------------------------------------------------

VÜCUT GELİŞTİRME SPORLARI HAKEM YÖNETMELİĞİ

BİRİNCİ KISIM
Genel Hükümler

Hukuki Dayanak
Madde 3 - Bu Yönetmelik, 3289 sayılı Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün ,Teşkilat ve Görevleri Hakkındaki Kanunun 10 uncu maddesine dayanılarak hazırlanmıştır.

Tanımlar
Madde 4 - Bu Yönetmelikte geçen;

Genel Müdür : Gençlik ve Spor Genel Müdürü
Genel Müdürlük : Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünü
Federasyon : Vücut Geliştirme Federasyonu
İl Müdürü : Gençlik ve Spor İl Müdürünü
İl Müdürlüğü : Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü
İlçe Müdürü : Gençlik ve Spor İlçe Müdürünü
İlçe Müdürlüğü : Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü
IFBB : Uluslararası Vücut Geliştirme Federasyonunu ifade eder.

SITEYE DE GIR BI INCELE GENCLIK VE SPOR MUDURLUGUNE

BURDA VUCUT GELISTIRME FEDERASYONU VE HAKEMLERI GIBI BISEYLER GECIYO GALIBA.................

ARTIK SUSARSIN HERALDE

berat_gok

Trainer
ya arkadaşım peki sen spor hakkında ne biliyosun bana bunu yazsana türkiyede kaç tane spor profesyonel olarak yapılıyor ve her federasyonu olan spor olmak zorundamı düşünerek yaz ya içinde olmadığın ve bilmediğin konular hakkında yorum yazma allah aşkına

berat_gok

Trainer
crazyboy_9999' Alıntı:
öneri çok güzel sana katılıyorum arkadaşım
çok saol ama bazı arkadaşlar konuyu başka şekilde anlamak istiyorlar.
İstedikleri yere çekiyorlar konuyu. konuyu okusalar bana hak vericekler ama konuyu okumadan bile yorum yapan var
teşekkürler

HTML