yeni üyeler!!!????!!!!

ebuc4

New member
ahlak sükut etmiş meydan gevezelere kalmış...katılıyorum tüm dediklerinize biras saygılı olunması lzm

osiris_cemo

New member
gerçekten çok abuk subuk konuşan var bi çare bulunmalı . :(

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Abuk subuk konusanlar her zaman var.Ama O abuk subuk konusanlar banlanınca
da suc oluyor banlanmayıncada suc oluyor .

Biri bana bunu bi anlatıversın ;)

Mephisto

R€B€L
wallaha jackal haklısında
aslında dediğim gibi üst düzey yönetim ilan edilcek orda:D(aşırı)
kötü laf edene 1 gün ban,1 gün ban böyle düzelebilir ama
arada uyuzlar uluyo delikanlı gibi kendi üye adından konuşmuyolar yeni üyelikle falan gelip yazıolar herhalde.
sana göstermiştim adamla alakam yok benim adam saymışta saymış benim adıma yok cvp versinlerde falan filan.bide o sıralar spor bölümünde hic msjımda yok cok gülünç şeyler adamı tanısam zıtlığım falan olsa tamam:D
neyse artık milletin bilmediği konuyuda yazdım buraya

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
R€B€L' Alıntı:
)
kötü laf edene 1 gün ban,1 gün ban böyle düzelebilir
ONDAN SONRA DA ONERI VE SIKAYETLER BOLUMU DOLUP TASIYO :)

BEN NEDEN BANLANDIM!!

BENI BANLAYANDAN ACIKLAMA ISTIYORUUM!!!

BURDA MODLARIN ISTEDIGI MI OLUYOR?

ANTU NUN CIFTLIGI! (!)

GIBI ILGINC BASLIKLARLA KARSI KARSIIYA KALIYORUZ :)

ASLINDA KOMIK OLUYO OKUMASI AMA EGLENELIM DIYE ORTALIGI KIRLETMEMEK LAZIM..

EN IYI COZUMU SENINDE DEDIGIN GIBI DAHA UST DUZEY ONLEM O YUZDEN BEN DEDIM 50 MSJ I OLMAYAN KONU ACAMASIN DIYE

xY_sCoRpIoN

New member
ya kısaca saçma bi konu uzatmayın dostumuz un hiç nir amacı yoq bununla ilgili onlarca konu açıldı hiç birinden sonuç alınamadı ve kilitlendi millete hayvan demen hala canımı sıkıyor bi daha uyarıyorum bundan sonra laflarına dikkat et bunuda teqrar söylüyorum kendini göstermeqren başqa hiç bir amacın yoqqq konu kapanırsa iyi olur

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=84819

İŞTE ILK MESAJI BIR UYEMIZIN BU BASLIKTA......

SEN KONUYA COZUM BULALIM DEMIOSUNDA KAPATALIM KONUYU DIOSUN.. RAHATSIZ OLMUOSAN BUNLARDAN OK....

50 MSJI OLMAYAN KONU ACAMASINNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cliper1907

forum elektro gitaristi
XY_SCORPION' Alıntı:
ya kısaca saçma bi konu uzatmayın dostumuz un hiç nir amacı yoq bununla ilgili onlarca konu açıldı hiç birinden sonuç alınamadı ve kilitlendi millete hayvan demen hala canımı sıkıyor bi daha uyarıyorum bundan sonra laflarına dikkat et bunuda teqrar söylüyorum kendini göstermeqren başqa hiç bir amacın yoqqq konu kapanırsa iyi olur

ne diosun kardeş sen benim kendimi göstermek gibi bi amacım yok asıl sen artık tıkandığın için tüm önüne gelene kötü yorum yapıosun açtığım konuda bi tane yanlış yer varsa söle. adam çiftleşen iki hayvanın resmini koyup bize küfür ederken iyide ben bunların yaptığı hayvanlık değilde nedir dedimmi kötü oluyorum hadi canım kendi yoluna naş naş

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
arkadaşlar yada mesala ben gsliyim ya fb nin bölümüne giremeyim yada yorum yapamayıım öle bişi olabilir mi?

HTML