yeni üyeler!!!????!!!!

cliper1907

forum elektro gitaristi
arkadaşlar forumda bu hafta şuna dikkat ediorum özellikle 25-75 msj arasındaki yeni üyeler (bazıları çok eskiden üye olmuş ama siteye çok az giriyolar onlarında msjları 25-80 arası falan) fb ile ilgili konulara direk olarak veya dolaylı katılıyolar ve fenerbahçe taraftarına hakaret içeren kelimeler kullanıolar örneğin bunlardan birisi olan naneruhlu adlı şahıs dün ban yedi nezamandır takip ediyorum o arkadaşı daha yeni aldı banı. böyle daha bi sürü arkadaş var en soz gözüme çarpan nick bu

http://www.hackhell.com/showthread.php?p=702265&posted=1#post702265

dahada güncelleştirecem bunu sürekli görüyorum yani bu en son gözüme çarpan belkide en hafif olan hangi msj diorsanız babayı alır diyen msj böyle daha birçok msj daha var ve ben yönetici arkadaşları göreve davet ediyorum yani bu yeni arkadaşları banlayalım demiorum ama forum kurallarınada uysunlar öğretelim onları...

firatay

>>>> ALESTA
Haklısın Arkadaşım Üyelerin Biraz Sakin ve Ahlaklı Olmaları Lazım...

RuTH

Altın Üye
Kardeş dorruuu yere barnak basmışsın argo kelimeler kullananlar için
yeterli cezaları bana kalırsa da werilmiyor. daha önce başka bir yerde de yazmıştım userın biri bana EŞŞŞŞEEEEKKKKK diye anırdı ama sadece uyarı aldı. bak biraz damla oda buraya. tepesindeyim bu şahsın en ufak açığında.......:mad:

cliper1907

forum elektro gitaristi
fofer' Alıntı:
Kardeş dorruuu yere barnak basmışsın argo kelimeler kullananlar için
yeterli cezaları bana kalırsa da werilmiyor. daha önce başka bir yerde de yazmıştım userın biri bana EŞŞŞŞEEEEKKKKK diye anırdı ama sadece uyarı aldı. bak biraz damla oda buraya. tepesindeyim bu şahsın en ufak açığında.......:mad:

hangi konuydu kardeş o onunda linkini koyalım

RuTH

Altın Üye
Boş cliper salla abicim zaten elemanın mesajını editlemişler.gerek yoq buna

yamakası

New member
bakın arkadaşlar bu konularda haklısnız ama şimdi üye sayımız 70.000 ne dogru yol alırken arkadaşın dediği gibi test yaparak alamayız..ama rahatsız oldugunuz konularda yöneticilere ulaşmayı deneyin ve bunu öncelikle pm olarak deneyelim yok olmassa tmm konu açın...

herne şekilde olursa olsun hakaret eden kişilerin dersi werilir..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
50 Mesaji Olmayan Konu Acamasin Enazindan Bu Yapilabilir..

Kirlilik Azalir Biraz

Yanlis Yere Acilan Konular Bilmem Neler...

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
clipercim sende takdir edersin ki o dediğin yeni üyeler bot userdan başka bişey deildir.. bazılarının ağzına lafı tıkayınca dayanamayıp bot userdan geliyolar.. kuyruk acısını hakaretle dindirmeye çalışmaları "çocuk"caızların en doğal hakkıdır.. buna yapacak bişey yok... sadece gülüyorum ben..;)

HoCuSPoCuS' Alıntı:

Kirlilik Azalir Biraz

sihirbaz kardeşime sonuna kadar katılıyorum.. hatta bana kalırsa 100 msg olmayan üye spor bölümünde yorum bile yazamasın.. sadece ortalık karıştırmak için ilk mesajında taraftar bölümlerine yazan dallamalardan bıktık artık..

RuTH

Altın Üye
HoCuSPoCuS' Alıntı:

Kirlilik Azalir Biraz

Tamamen katılıyorum dostum ortalık ÇÖPLÜĞE DÖNMEYE BAŞLADI:eek:

Mephisto

R€B€L
o ileri zeka benimde gözüme carptı cliper senin dediğin ama
arkadaşlar gerekeni yapar herhallde ondan pek karışmak istemedim sonra ben suclu cıkıom.

arada öyle konu arasında uyarmaya calışıom güzelce ama anlamayan anlamıo zaten.
böyle durumlarda utanmadan yok istediğim yere yazarım ben sendenmi öğrencez yazmaıı falan diolar.
ayrıca oskarda doru bi yere adım atmış acıo başka üyelik yediremeyince saydırıo.

RuTH

Altın Üye
Abi bence en güseli daha önce de çok tartışılan MAİL ADRESTEN BANLAMA.
Böyle denyolara bir çözüm bulmak gerekiyor acilen :eek:

xY_sCoRpIoN

New member
dostum saçmalıyosun zoruna gidiyosa milletle niye diyaloga giriyon alla alla hem burda kendini göstermekten başka hiç bi amacın yoq bunuda bil

edit:unutmadan kimseye hayvan demeye hakkın yok milleti banlatayım derken kendini banlatma buda 2

lanet_zebani

New member
ben diyecek bişi bulamıyorum. insan saygı göstermeliki saygı görsün yazık dıyorum. fanatiklikte biyere kadar olmalı ayrıca yeni üye ve topic acmaları konusunda da gercekten bi çalışma yapılmalı bu gidişe yeni veya üyelerin msj larından dolayı gaza gelip saçma salak yazı yazıp 1 ken 1 kaçkışi banlanacak!

cliper1907 duyarlılığın için ayrıca tşkler!

cliper1907

forum elektro gitaristi
XY_SCORPION' Alıntı:
dostum saçmalıyosun zoruna gidiyosa milletle niye diyaloga giriyon alla alla hem burda kendini göstermekten başka hiç bi amacın yoq bunuda bil

edit:unutmadan kimseye hayvan demeye hakkın yok milleti banlatayım derken kendini banlatma buda 2

ben kimseyi banlatmya çalışmıorum bu bir........
kendimi göstermeye çalışmıorum bu aşamayı çoktan geçtim bu da iki.....
o orda çiftleşmiş iki hayvanı gösterirken yaptığı şeyin başka tanımlamasını bulamıorum doğru ona hayvanlık demek hayvanlara hakaret olur

Mephisto

R€B€L
cliper dostum crazy3746 ile yazdııın bi kac kelimeyi editle
yeni üyelerin ve az msj sayısı olan üyelerin o bölüme msj yazmama gibi bişey olmasını istemem.
ama eğer ki şikayet varsa ve bu şekildeki şikayetler devam etcekse.
üst düzey önlemler olması iii olabilir.
bi duyuru yapılır laftan anlamayan,1kere bile yanlış yapmış olanlar bile hemen ip ban olursa bunların kesilceğini düşünüorum.
yok sende girme cekemiosan o bölüme ne die şikayet ediosun demekle olmaz.
herkesin bazı şeylere hakkı vardır.

B.M.W

New member
XY_SCORPION' Alıntı:

SCORPION a katılıyorum
sen belki davanda hakli olabilirsin ama bu yazdıklarınla senin onlardan ne farkın kalıyor gerekeni zaten mod arkadaşlar yapar tşk...

Cansiz

New member
ben de katılıom! gerçekten biraz olsun sitemiz daha uygun hale gelir hiç yoktan!!!100 msj fikri benim de kafaya yattı şimdi!!
+++1903 olsun benden de!!!

HTML