YAZILIM SAHTECİLİĞİ KURBANI OLABİLİRSİNİZ mesajına kesin çözüm [ %100 garantili ]

chester26

♫Цпẳρρя&#1
eyw dostum benimde bu sorunum vardı herzaman yüklerdim legaal xpyi bu sefer yüklemedim böle oldu denicm bi

uzman1994

New member
Daha önce yayınlandımı bilmiyorum. Ama sitede arama yaptım bulamadım. Eğer işletim sisteminiz orijinal lisanslı değil ve otomatik güncelleştirmeleriniz açıksa, her an karşınızda belirivericek olan WINDOWS YAZILIM SAHTECİLİĞİ KURBANI OLABİLİRSİNİZ uyarısına kesin çözüm burada.

Yapılması gerekenler çok basit 1-2dk içinde o mesajdan kurtuluyorsunuz.. Nasılmı? Hadi başlayalım :

1- Öncelikle Unlocker programını kuruyoruz. << LİNK YENİLENDİ!! >>
Proram linki : http://ftp.isu.edu.tw/pub/CPatch/sysutil/unlocker/source/unlocker1.8.5.exe
Rar şifresi : bluelive
2- Programın kurulumu çok basit. Ne key istiyor nede serial. çünkü beleş:) ileri ileri diosunuz kuruluyor. programı kurduktan sonra sistem saatinin yanında sihirli değnek simgesi çıkacaktır.
3- Şimdi “C:\Windows \system32\” klasöründe “WGAtray.exe” ve” Wgatray.dll” dosyaları var. Sırasıyla bunları sağ tıklayıp UNLOCKER diyoruz.
4- Açılan pencerede hiçbirşeyi değiştirmeden LOCK ( kilidi Aç) düğmesini tıklıyoruz. Bu işlemi her iki dosya için sırayla yapıyoruz.
5- Sonra WGAtray.exe dosyamızı yine sağ tıklayarak UNLOCKER diyruz. Bu sefer açılan pencereden Taşı yı seçerek masaüstünü seçiyoruz. TAŞI düğmesine tıkladıktan sonra o dosyayı masaüstüne taşıdık. Yine aynı şekilde vgatray.dll dosyasınıda masaüstüne taşıyoruz
6- Taşıma işlemleri bittikten sonra Açık olan bütün pencereleri kapatıyoruz. Görev yöneticisi ni açıyoruz ( CTRL+ALT+DEL ).
7- İşlemler sekmesinde WGAtray.exe yi tıklayıp İŞLEMİ SONLANDIR düğmesine tıklıyoruz ve açılan onay penceresine evet diyoruz.
8- Sonlandırma işleminden hemen sonra hiç vakit kaybetmeden masaüstüne taşımış olduğumuz WGAtray.exe ve WGAtray.dll dosyalarını siliyoruz.geri dönüşüm kutusunuda boşaltıyoruz. Bu silme işleminin işlemi sonlandırdıktan sorna hızlı yapılması gerkiyor. Çünkü wgatray.exe dosyası kendini sürekli çalıştırıyor ve silinmesini engelliyor.
9- Silme işlemi bittikten sonra bilgisayar biraz sapıtacak ve yeniden başlayacaktır.
Ve işte bu kadar… Artık Yazılım Sahteciliği uyarısı almayacaksınız… Taaki siz yeniden güncelleştirme yapana kadar. Hiç mi güncelleştirme yapmııcam diebilirsiniz. Bunun içinde windowsu orijinal yapmak olayları var.onları uygulayarak o sorunuda çözmüş olursunz.
Bütün bu uyarıları çıkmasını sağlayacak olan güncelleştirmeyi hiçbişekilde kaldıramıyorsunuz ve o dosyaları silemiyorsunuz.. taaki yukardaki yöntemleri uygulayana kadar… hadi kolay gelsin.. artık teşekkürü hakediyorum sanırım…

ben şahsen 10'dan fazla windows xp kurtardım bu şekilde.. hiçbirşekilde alıntı değil alın teridir. şüpheniz olmasın...:clap

Not: wgatray.exe ve wgatray.dll dosyaları, windows'un rutin güncelleştirmeleri ile beraber yükleniyor. ve farkına varamıyorsunuz. eğer sistem açılırken uyarı almıyorsanız güncelleştirme yüklenmediği içindir. güncelleştirme yoksa uyarı da yok dosya da yok.
Arkadaşım ben yanlışlıkla wgatray.exe ve dll dosyalarını sildim ne yapmam gerekir.Format mı atayım yoksa bir yerden indirebilir miyim bu dosyaları?

enooos

New member
kardeş allah razı olsun yhaa kaç gündür arıomm kaç program denedim hiç biri olmadıı seninki oldu allah razı olsunn kardeş çok saulll

berbudak

New member
kardeş helal olsun sana yemin ederimcok işe yaradı teşşekür ederek hakkını ödeyebileceksek gercekten teşşekürler

HTML