Yaz Geldi Tatile Nereye Gidiyoruz???

nefesimsin

New member
ya nereye gitsem acaba kararsızım felan diyormuşummmmm..nereye gidicem çalışıcam yaz boyuuu bize tatil felan yok size ii tatiller

pasaklı

New member
ilk once istanbul ordan denizli hemen arkasindan marmaris,antalya,dalaman 1-2 haftaya sigdirmaliyim bu tatili :p

{Üstat}

New member
bence set yapalım t-shirt şort :D havlu şu modlar lar bi çizim yapsın sergileyelim isteyen bastırsın :D veya ebay gibi yapıp satsınlar bizde alalım alanyada karizma olur bea :D:D:D

cluberjack

New member
yaz tatilimi :) pehhhh işletme bölümü matematik sınıfı yaz ları full oluyomuş ben oraya gidiyorum biraz sıcakmış ama olsun ne yapalım 1-3 mi takılalım demi:)

mantoman

New member
beyler bayanlar ehliyeti aldım peder arabada almışş ben nere giidiim şuraya git ama mutlaka gitt dediniz bi yer var mı gencis güzelis ona göre bi yer tain edin :D:

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
kral artur' Alıntı:
ben busene kamuflaşlar ıcınde botlar ayagımda asker kıslasındayım sızlere ıyı şimdiden ıyı taıller B.M.W
kral lar gibi sen git asker liini yap dön beraber güneye ineriz .. :D vatan borcu be !

fazla bi tatil yapamıcam memur adama tatil haram oluyo .. bursa ile kerpe ye gider gelirim olduum yere :(:(

HTML