Yatakta Performans

Mehmet3567

New member
Selam arkadaşlar,

Aslında konuya nasıl gireceğimi bilmiyorum ama internetin en güzel yanı da derdimizi bir kullanıcı adı arkasında paylaşıp deneyimlerimizi konuşuyor olmamız sanırım. Cümlenin başında söylediğim yalandı aslında konuya nasıl gireceğimi biliyorum da konuya girmek için uygun şartlar konusunda sıkıntım var. Şimdi şöyle ki malumunuz erkekliğin en önemli detaylarından biri olan yatakta performans konusunda sıkıntı yaşıyorum zaman zaman. Bazen gerçekten hiçbir problem olmuyor ama bazen de hatun ne kadar güzel olursa olsun kalkmıyor arkadaş kalkmıyor. Öncelerde sorun etmiyordum ama düzenli bir ilişkide olunca kız arkadaşım da normal olarak sorunu kendinde sanıyor. Alakası yok oysa ama gel gör ki anlatmak da zor anlamak da. Bu durum iyice uzayıp sıkıntı olunca ben de internetten biraz araştırayım dedim çaresi nedir diye. Bi ilaç buldum gittim eczaneden aldım hemen. Kız arkadaşımın bende kalacağı gece gelmeden 2 saat önce falan içtim. Etkisi 12 saat sürüyor yazıyordu internette ama aklım almadı elbette. Neyse malum konuyu sıkıntısız hatta şimdiye kadarki en yüksek performansla kapattım. 12 saat boyunca nirvanadaydım yemin ederim. Benim gibi sorunu olan varsa hiç düşünmeden kullansın agalar. Ben çok memnunum hiçbir yan etkisi falan da yok olmadı yani. Adınıza leke sürdürmeyin, anlarsınız ya :)

uğur

New member
Güldüm :laugh: dün gece bende de benzer bi durum oldu.. Ciddiye almadım ama sen yine de yaz bu ilacı.. Ne olur ne olmaz :tongue_smilie: