Yasakcıların buluşma yeri CHP

dokto_r

Banned
yha hocam poff cıdden adamı olduruosunuz ewet oki yaptı komur yardımı ne tek bı davranısla onca doğrusu mu darmaduman yanı
ne oyumu komur yardımı yapana mı ergenekon a onun avukatlarına mı verıyım her yaptığı haltın altında Ata mın adını kırletenler mı yonetıcek bu ulkeyı bırakın kalsın
bak bn sana bi soru sordum ne ataturkten bahsttim ne komur yardımından ne ergenekon awukatından diyorumki ikisi aynı bok sadece durusları farklı medya guclerri farklı

o zman soruyu kacırdım pardon tekrar yazarsan ama bence ıkısıde hataysa emın ol ergenekon avukatlığı gecekondu yanındakı gokdelen

dokto_r

Banned
bikini adult mudr bugn bikinili resmi indiren yarın ndn sahlde bikini giydirsn yada mizah dergilerine muhalefet yapıo die dawa can elinde guc oldugnda ndn kapatmasın tansu ciller gibi

ıkımızde ıyı bılıyoruz kı abaza denen varlık turkıyede bır haylı fazla ve onlara gore ewet adulttur
ıkıncısı sıteye bakarsan kımındı bılmıorum unlu bırının ama chp karsıtı karıkaturlerıne o kadar ağır yorumlar yapıldıkı ben kendımı bıldım bılelı o serı var o zman neden buna muhalefet olunuyo
ve aynı zmanda ewet ıyı hos ama dusun bı hanı cok ozele gırmek ıstemem ama evlı olduğunu farzederek senın esınle ılgılı hos olmayan karıkaturler cınsel yasamınla ılgılı karıkaturler cızılse emınım rahatsız olursun en azından ben olurum bence aynı sey
kı bu arada artık bu karıkaturlerın mızahı asıp baska amaclara yoneldııde bence gayet acıktır

dokto_r

Banned
ıkımızde ıyı bılıyoruz kı abaza denen varlık turkıyede bır haylı fazla ve onlara gore ewet adulttur
ıkıncısı sıteye bakarsan kımındı bılmıorum unlu bırının ama chp karsıtı karıkaturlerıne o kadar ağır yorumlar yapıldıkı ben kendımı bıldım bılelı o serı var o zman neden buna muhalefet olunuyo
ve aynı zmanda ewet ıyı hos ama dusun bı hanı cok ozele gırmek ıstemem ama evlı olduğunu farzederek senın esınle ılgılı hos olmayan karıkaturler cınsel yasamınla ılgılı karıkaturler cızılse emınım rahatsız olursun en azından ben olurum bence aynı sey
kı bu arada artık bu karıkaturlerın mızahı asıp baska amaclara yoneldııde bence gayet acıktır

fazla abaza oldugu dogru ama bu bikinn ayıp bişi oldugunu gostermez weya indirilmesini gerektirmez:D zaten chp ck hosgoruludur ck superdir demiorm ama akpnn ondan farkı yktur we elestrilere hc thammul edemz we bahsettign dawayı bilmiorum ama kedi olaral cizdi diye penguen olarak cizdi die kene die cizdi die fln .......... actıgı dawalar boldu ama dawalar kabul edilmedi

Laroxyl

New member

Yani demek isyorsun ki İran'da hiç abaza yok ;) (bikini göremiyorlar ya)

Senin kalbin fesat oldukça kara çarşaftan bile Rontgen çekip nemalanırsın .)

ben bu bıkını olayını senden duydum anladığım kadarıyla o tarz sıteler yasakmıs ve eğer bunu bı sıtede yayınlıosan ne amacla yayınladıın bellıdır

ıkıncısı senın ozel hayatınla ılgılı karıkatur olayında bı cevap ıstesem sana zahmet:goz:

edit: pashaman benım oyle olduğumu nerden cıkardın Allah' a sukur gorusunum fena değildir bı senede 24 kızdan teklıf aldım ve oyle bı nıyetım olsa bıkını fotolarıyla gunumu gecırmem oki?
ikincisi f.....eleri hangi örgütün ne amacla kullandığıda ortadadır lutfen sağdan araba gelmıo dıe sola bakmadan karsıya gecme carpar:goz:

dokto_r

Banned
ben bu bıkını olayını senden duydum anladığım kadarıyla o tarz sıteler yasakmıs ve eğer bunu bı sıtede yayınlıosan ne amacla yayınladıın bellıdır

ıkıncısı senın ozel hayatınla ılgılı karıkatur olayında bı cevap ıstesem sana zahmet:goz:
ozel hayat tabiki karısılmamalı ama gorewiyle ilgili yapılan elestrilerede dawa acıo diorm bn yksa ozel hayata karısılmalı demiorm gerci ole bi dawa bilmiorm ama warsa karısılmamalı

eiffel

Forumun Kulesi
Ben bu Deniz baykalın nasıl oluyorda hiç seçim kazanamdığı halde 15 yıl o koltukta oturabildiğini sonunda anladım.

Her çim seçim yenilgisinden sonra bir bahane bulup kendi saf seçmenini kandırmasını çok iyi becerebiliyormuş meğerse

baksanıza 22 Temmuz seçim yenilgisinide kömüre bağlayıp yine koltuğunu korudu.

hadi deniz baykal kurt poitikacı ve koltuk uğruna yapmayacağı şey yoktur da

kolayca kandırmasını bildiği seçmenine ne demeli.

hiç sormuyorlar mı ki \" Ya Baykal ,sen bizi bu şeçimlerde ki başarısızlığınla \"Kömür deyip bulgur deyip kandırdında

bundan önce girdiğin 4 genel seçim 3 te yerel seçimi kaybetmeni hangi bahane ile açıklayacaksın. Dile kolay 15 yıldır hiç bir seçim kazanamadan o koltukta oturup keyif çatıyorsun.

O seçimlerde de AK parti kömür mü dağıttı.Kaldı ki AKP nin geçmişi şunun şurasında 5-6 yıl

sahi ya neden sormuyorsunuz.Aklınızı neden tatile çıkrıp bir daha geri çağırmıyorsunuz.

Bakınız Deniz baykal yaklaşık 25 tane Osmanlı halifesinden daha çok koltukta oturdu. hemde hiç bir başarısı olmamasına rağmen.

Bu sistem dünyada sadece Krallıklarda ve Ortadoğuda ki Baas tipi rejimlerde görülür.

Ha birde Türkiyedeki CHP de
walla ben de alkışlıyorum kardeşim... :clap:clap

Türkiye gibi eşi benzeri bulunmaz bir LAİKLİK anlayışı olan memlekete CHP gibi parti , Deniz BAYKAL gibi genel başkan yakışır zaten...

Haliyle CHP nin belediye başkan adaylarının sayılan isimlerden farklı olmasını beklemek hayal olur zaten ....

ozel hayat tabiki karısılmamalı ama gorewiyle ilgili yapılan elestrilerede dawa acıo diorm bn yksa ozel hayata karısılmalı demiorm gerci ole bi dawa bilmiorm ama warsa karısılmamalı
ole bı dawa yok hocam da senın hayatım buysa adamların hayatı da o sonucta kendı değerlerı var ve kımde ınsanların değerlını alay konusu edemez
nese hanı benım gorduğum senın doığruların var benım doğrularım ne dersem dıyım ıkna olmucaksın bosa harcanmıs nefesten oteye gecemıoruz:goz:
o yuzden konusma ıcın saol ama cemberın sonuna yada basına oraya geldık hanı sanırm dewam etmeye gerek yok

dokto_r

Banned
ole bı dawa yok hocam da senın hayatım buysa adamların hayatı da o sonucta kendı değerlerı var ve kımde ınsanların değerlını alay konusu edemez
nese hanı benım gorduğum senın doığruların var benım doğrularım ne dersem dıyım ıkna olmucaksın bosa harcanmıs nefesten oteye gecemıoruz:goz:
o yuzden konusma ıcın saol ama cemberın sonuna yada basına oraya geldık hanı sanırm dewam etmeye gerek yok
bn diormki ozel hayata karısılmamalı ama adamın gorewini elestir ama konunn baslıgndaki yazı chp yasakların toplanmayeri gibi bişi yasak sadece chpde deil

Son Söz

Banned
Bakınız Deniz baykal yaklaşık 25 tane Osmanlı halifesinden daha çok koltukta oturdu. hemde hiç bir başarısı olmamasına rağmen.

Bu sistem dünyada sadece Krallıklarda ve Ortadoğuda ki Baas tipi rejimlerde görülür.

Ha birde Türkiyedeki CHP de
Mükemmel bir tesbit.

Burdan da anlaşıldığına göre demekki Türkiye ye ortadoğu rejimini getirmeye çalışan CHP nin kesndiisi

Baksanıza CHP deki yönetim sistemi ile Ortadoğudaki rejimlerin yönetim şekli aynı

koltuğu kaptın mı en az 20 yıl ordasın.

dokto_r

Banned
Mükemmel bir tesbit.

Burdan da anlaşıldığına göre demekki Türkiye ye ortadoğu rejimini getirmeye çalışan CHP nin kesndiisi

Baksanıza CHP deki yönetim sistemi ile Ortadoğudaki rejimlerin yönetim şekli aynı

koltuğu kaptın mı en az 20 yıl ordasın.
eet chpnn basında ck uzun suredr baykal war haklısn bu orta doguda olur pki akpde basbakann sozunden cıkablen war mı demekki bu sadece chpnin deil akp ve mhpnnde bole sorunları war partilerde birkac beyin war gerisi sanki koyun surusu

herroli

Türkoğlu Türk
eet chpnn basında ck uzun suredr baykal war haklısn bu orta doguda olur pki akpde basbakann sozunden cıkablen war mı demekki bu sadece chpnin deil akp ve mhpnnde bole sorunları war partilerde birkac beyin war gerisi sanki koyun surusu
Mhp'ye gelince el frenini çek arkadaşım.Bide su yazılarını adam gibi yaz.Güzel türkçemizi mahfediyorsun.Yazdıklarından da fazla birşey anlaşılmıyor zaten.

MHP kurulduğu günden bugüne kadar parti genelbaşkanlıklarını Rahmetli Alparslan Türkeş ve Syn Dr. Devlet Bahçeli yapmıştır.Bizimki ortodoğudaki rejimlikle falan alakadar değil.
Bizde başa geçen genelbaşkan her zaman en iyidir.Dolayısıyla uzun süre genelbaşkanlık yapabilir.Zaten genelbaşkanlık seçimlerindede görüldü bu durum.Sadece Ümit Özdağ aday olabildi.O da aldığı tepkilerden dolayı adaylıktan çekildi.Çünkü parti yönetimi Ümit Özdağ'ın ne kadar pis bir adam olduğunu biliyordu.Bugün hepiniz şahitsiniz.Ümit Özdağ'ın Veli Küçük tarafından Mhp'nin içine sızmak için görevlendirildiğine.
Devlet Bahçeli işte bu durumu tam 2 sene önceden gördü.
Söyle bakalım bunların ortodoğudaki rejimlerle ne alakası var?

dokto_r

Banned
Mhp'ye gelince el frenini çek arkadaşım.Bide su yazılarını adam gibi yaz.Güzel türkçemizi mahfediyorsun.Yazdıklarından da fazla birşey anlaşılmıyor zaten.

MHP kurulduğu günden bugüne kadar parti genelbaşkanlıklarını Rahmetli Alparslan Türkeş ve Syn Dr. Devlet Bahçeli yapmıştır.Bizimki ortodoğudaki rejimlikle falan alakadar değil.
Bizde başa geçen genelbaşkan her zaman en iyidir.Dolayısıyla uzun süre genelbaşkanlık yapabilir.Zaten genelbaşkanlık seçimlerindede görüldü bu durum.Sadece Ümit Özdağ aday olabildi.O da aldığı tepkilerden dolayı adaylıktan çekildi.Çünkü parti yönetimi Ümit Özdağ'ın ne kadar pis bir adam olduğunu biliyordu.Bugün hepiniz şahitsiniz.Ümit Özdağ'ın Veli Küçük tarafından Mhp'nin içine sızmak için görevlendirildiğine.
Devlet Bahçeli işte bu durumu tam 2 sene önceden gördü.
Söyle bakalım bunların ortodoğudaki rejimlerle ne alakası var?
ilk basta bn bole yazıom turkceyi snn kadar bnde sewiorum ama sn bnm soledklerimi anlaıosan bnm icin sorun yk bn umit ozdagdan bahsettm mi yada dewlet bagceliden weya super mhp genel baskanlarından bn sadece diyorumki turkiyede partilern genel sorunu sudur mhp nnde chpnnde akpnnde baskan we cewresnn werdigi karara dusunmeden kabul etmek sanki ir koyun surusu gibi

SickDreTh

Altın Üye
konunun dısına cıkmadan mesaj yazın arkadaslar gereksız tartısmalar sılındı.

herroli

Türkoğlu Türk
ilk basta bn bole yazıom turkceyi snn kadar bnde sewiorum ama sn bnm soledklerimi anlaıosan bnm icin sorun yk bn umit ozdagdan bahsettm mi yada dewlet bagceliden weya super mhp genel baskanlarından bn sadece diyorumki turkiyede partilern genel sorunu sudur mhp nnde chpnnde akpnnde baskan we cewresnn werdigi karara dusunmeden kabul etmek sanki ir koyun surusu gibi
Diğer partilerde bu durum böyle olabilir ama MHP için sana katılmıyorum...

Çok merak ediyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerdeki yenilgisini neyle açıklayacak.

bek bence buseferki yenilgiyi farklı bir sebebe bağlayın.Kömür ve bulgur sıktı artık.

Sizin gbi kültürlü arkadaşlar yeni bir bahane bulabilecek kapasitedeler

:)

HTML