yardım edermisinis

hangmann

New member
ya arkaaslar ben yeni skystar aldım program olak içinde cıkan dvbwiwer ı kullanıorum baktım progdvb i onerio herkes yukledim ama calıstırdıımda aygıt baslatılamadı die bi hata verio bana yardım edebilcek birisi varmı bide burda şifre cosme konusunda yardım edersenis cok sevinirim şimdiden cok tesekkurler

mantoman

New member
dostum normal şartlar altında dvbwiieverda kanalları izleyebiliyosan progdvb de de izleyebiliyo olman lazım progdvb powerinstalll kurma bence ayrıca şifre çözümü kolay güncel softcam konumuz var ordan softcamı alıyosun C:// Progdvb/Plugins içine bırakıveriyosun olay okadar cogu kanalı acıyosun dt de dahil olmak üzere

sen şimdi herhangi bi progdvb kur bakalım sorun kalkmazsa ben burlardayım benım kullandıgımı upload ederım olmassa 4,52 cok stabill çalışıyo

mantoman

New member
arkadaş dt den bahsetmemiş sende ii oku şifre çözme demiş genel konuşmuşş yardım ettikmi bilmiyorum dostum sorunun halloldumu olmadı mı bilgi verebilirmisn

hangmann

New member
yeniden kurdumprogdvbyi actımda yine aygıt baslatılamadı die hata verio galiba benim kurduum progdvb de bi sorun var benim msn adrsim [email protected] eger bana yardım edersenis cok sevinirim

maxdmc

New member
hangmann' Alıntı:
yeniden kurdumprogdvbyi actımda yine aygıt baslatılamadı die hata verio galiba benim kurduum progdvb de bi sorun var benim msn adrsim [email protected] eger bana yardım edersenis cok sevinirim

Setup4pc programının kurulması gerekiyor. bu hatayı ondan veriyor. kurarsan sorun kalmaz. :goz:

hangmann

New member
ya o yuklu kendi cdsinde var o su an ben dvbwiewer ile isliorum ama onu calıstırınca olebi hata verio

mantoman

New member
rica ederim dostum sorun çözüldüyse ne mutlu sana ve bana ;)) kolay gelsinn softcamleri sürekli güncelle dt yakında gidicekk multilerde her yarım saatte bir key değiştirmeye başlamışş hepden sarpa saracak biizm bu işler heralde

HTML