Yarışma Soruları

theozy

Kadim Dost
hahah göster ama elletme seven .. ehuehueh :)

SevencLoves

Altın Üye
Aynen oyle ozy sorular Theozy Septagh J LO ve Sevencloves tarafından hazırlanmıştır soruları gördüğünüzde eminim hoşunuza gidecektir :) şimdiden başarılar

Leke

Altın Üye
EeEEe . Soruları açınca kaç dk vericeksiniz ? Yada araştırma yapmak için zaman verilecek mi?

SevencLoves

Altın Üye
Yarışmanın formatı yarışma kurallarında yazılı cumaya kadar süreniz var :)

bir soruya en fazla 3 cevap hakkı var 3. nünde yanlışı durumda yarışmacı elenir

hafta sonu finale kalacak 15 kişi seçilecek bu 15 kişiden 3 kişi hediyelerimizi kazanacak

4. haftanın sonunda 4 haftanın finalistleri yarışacak ordada büyük ödül düşünüyoruz ama şu an ismini koymadık başarılar

theozy

Kadim Dost
sorular başta zor gibi görünebilir ama kısa bi araştırmada kolaylıkla bulabilirsiniz...

Death_AngeL

Banned
ellerinize sağlık.sabırsızlıkla bekliyorum.

SEPTAGH

New member
brut diosan eğer pazartesiyi bekleyip sorula çözmen daha çabuk olur...

Leke

Altın Üye
İlla biri nifak sokcak milletin aklına . Birşeyde Sağlam olsun be kurcalamayın zamanını bekleyin .
:)

hayırlısı olsun bakalım.........:)

:..asker..:

New member
Leke' Alıntı:
İlla biri nifak sokcak milletin aklına . Birşeyde Sağlam olsun be kurcalamayın zamanını bekleyin .
:)
:-D:-D Leke ksr bakma ama yani olur ya işin ucuna büyüüüüüük bir ödül korlar pzt ye daha çok var o zaman tüm soruları doğru cvplamış bi şekilde veririz :)

bu dosya neden erkenden verildi, çünkü uğraşıp şifreyi kırıcaz ve bakıcazki sorular yok, başka bi sürpriz var, sorular daha sonra verilecek, indirmeyin bu dosya oyalamaca :)

puhahha, nasıl komplo teorisi ve sabotaj :D

SevencLoves

Altın Üye
Benim tek derdim katılımın az olması biz bu işe baş koyduk ama sizler için siz yoksanız bir anlamı olmaz beyler ve bayanlar