yabancı müzik mod

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cree

Murat
Bendende +1 PayLaşımLarı Kaliteli Ve GüzeL Boş 'a Başlık Açmayan Biri Modluğu Hak EdiyOr..!

react

Admin
Süper Moderatör
hazex bu isime kulak aşinalığım var, bu da istediğin bölümde ki paylaşımlarının yeterliliğinden kaynaklanıyor, genel forum kurallarına uyma konusunda herhangi bir problem yaşadığını hatırlamıyorum, ayrıca söz konusu bölümün kurallarına aykırı bir davranışını da görmedim, dolayısıyla destekliyorum

[KooZ]

New member
o bölümde çok işim oluyo ve gözüme çarpıyosun hakkında hayırlsıı derim
+1903

Hell

Başarıda bir sanattır.
çalışıyorsun ...
müziklere girincede genellikle seni görüyorum
reactor un dediği gibi madem kurallara aykırı bir şey de yapmadın
o zmn + için hiç bir engell yok :)

+1

hazex

New member
yonetici arkadaşlar modluk talebime olumlu veya olumsuz bir cevap verirseniz sevinirim.saygılar

:..asker..:

New member
şahsehn ben orada genellikle hazexin paylaşımlarından yararlanıyorum.. yani bu bi nevi gelişigüzel değil birazda mantıklı paylaşım verdiğini gösteriyor..
benden de ++1 ;-)

oykun77

New member
hakkında hayırlısı olsun +1

ayhanriza

New member
hazex inş olursun iyi filmler paylaşıyodun bölümün üstesinden de gelirsin...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Teşekkür Sayısı: 102----->>>>>> bu olmamış (emeğe saygı!!!)
bunun dışında herşey güzel ama -1 ya da +1 demek istemiyorum

ofoking

New member
+1 belki de begendiği seylere tesekkür etmiştir

MaLi

New member
ben uzun zamandır foruma takılamıyorum... malum dersler... onun için paylasımlarada dikkat etmedim ama bugun bi muzikler bolumune bakayım dedim...
gozume hazex ismi altında baslıklar battı... buda hazex in paylasımlarının ne derece oldugunu gosteriyor... bundan dolayı benden de +1

inş. mod olursun kardes...

Ozzy666

New member
teşekkür etmeyi öğrenirsen(yanlış anlama) +666.. paylaşımların benim çok hoşuma gidiyor..

BuNaLım

Bunalım
dostum ben olamadım sen bare ol artı + 1000 destek hayırlı olsun bence teş.. eleştırmelerı yanliş bence onemlı olan kurallara uyman ben bunu öğrendım benımde tek hatam buymuş paylaşimların çok güzel devamınıda dılerım

Ozzy666

New member
yaa nasıl teşekkür etmemesini eleştirmek yanlış olur obalcı..misal o bölümde mod olsa paylaşım işine yaramasa da tşk etse bu paylaşım yapan o üyeyi şevke getirir..yoksa benim gibi sallamaz bi daha o bölümü..kliplerden bahsediyorum..sabaha kadar b*ktan bağlantımla 8 tane klip upload ettim ne bi tşk, ne bi yorum var..bu da benim şevkimi kırdı mesela..demek istediğim bu yani :clap:

Moderatör
Moderatör
phrisme' Alıntı:
mod oLmak için iLLaki 1000 mesaj sayısı veya 1000 teşekkür mü aLması gerekiyor ? benden + 1 sürekLi yeni bir paylaşımını görüyorum hakediyorsun bana göre..
Çok hakLısın karde$...ßu msj'ına ßenden +100 Hazex'e ise +1 :) hayırlısı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML