yabancı müzik mod

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazex

New member
yabancı müzik mod adayıyım goruşlerinizi bekliyorum

aRıZaLı

New member
bence daha erken dostum

Teşekkür Sayısı: 68

--------------------------------------------------------------------------------
251 mesajına 555 kere teşekkür edildi
Toplam zaman: 1 Hafta 5 Gün 20 Dakika 14 Saniye

tşk sayısı kusura baqma --1

oykun77

New member
aRıZaLı' Alıntı:
bence daha erken dostum

Teşekkür Sayısı: 68

--------------------------------------------------------------------------------
251 mesajına 555 kere teşekkür edildi
Toplam zaman: 1 Hafta 5 Gün 20 Dakika 14 Saniye

tşk sayısı kusura baqma --1
haklısın kardeşim erken biraz daha güzel paylaşımlar olursa neden olmasın

DureX

New member
Muzık Bolumundekı paylasımların goz ardı edılemez...

Bende sana +1

karapapatya

New member
hakedıyosun. dogru zmnmı ben bılemem ama +1 benden

phrisme

New member
mod oLmak için iLLaki 1000 mesaj sayısı veya 1000 teşekkür mü aLması gerekiyor ? benden + 1 sürekLi yeni bir paylaşımını görüyorum hakediyorsun bana göre..

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
paylaşımlarını beğenıyorum ama sen baskanın paylasımlarına pek ılgı göstermemişsin
edilen teşekkür sayısı 68....bu konuya dıkkat edeceğini ve online süreni biraz daha artıracağını düşünüyorum. +1 hayırlısı olsun.

hazex

New member
arkadaşlar herkez teş. sayısına takmış bide actıgım konulara bakın ondansonra erkenmi siz karar verin

'Pulse

New member
hazex adamım:)

seni bayadır tanıorum eskilerdensin,çok çalışıorsun hemde süper paylaşımların var bunları kimse görmezden gelemez bende bekliordum hazex aday olsada +1 versem;)

tabi ki +1 senin mod olmanı en çok isteyenlerdenim;)

bLaDe™

Banned
Sen nasıl saygı istiyorsan , diğer arkadaslarında emeklerine saygı gostermelisin 80 tesekkur etmişsin .

Açtıgın konu sayısı 442 bunların bazıları cop kutusunda veya kilitmenmiş olsada muziklerde ki paylasımın goz ardı edilemez .

Haliyle +1 diyorum hakkında hayırlısı olsun ...

BuNaLım

Bunalım
hazex adamımdır bılr
ismimi değiştirsemde eski üyelerdendir bılırım paylaşimlarını göz ardı edemem karşiliğini hep vermek ıstemıştır mod adayı olsunda destek verıyım dıye bı baktım mod adayıı sonsuz destek +9999999999999999999999999999999999999 hayırlısı olsun sen orayı rahat kaldırısın arkadaşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML