Yaşama Dair.....

PirAdam

Ayın Üyesi
Söz uçar yazı kalır sözünden yola çıkarak..paylaşabildiğim tüm insani duygularımı paylaşacağım....:smile:

PirAdam

Ayın Üyesi
Bir gün daha geçti ömürden....gözlerim, ellerim, kalbim, beynim, ve bu vücudu bıkmadan usanmadan yürümeye başladığımdan beri taşıyan ayaklarım...sizlere ne kadar teşekkür etsem az..ve bu nimetleri karşılıksız bana bahşeden güce ne kadar şükür etsem az...çıkarsız menfaatsiz uyurken bile pek çoğu vazifelerini sen dur deyinceye kadar bıkmadan usanmadan yapmaya devam edecekler.....!

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Bazen ellerim, kalbim, beynim, ve bu vücudu bıkmadan usanmadan yürümeye başladığımdan beri taşıyan ayaklarımın ruhumdan daha çalışkan olduğunu düşünüyorum.
Ruhum hiçbir yükü taşıyamıyor artık ...
Biliyorum bunlar geçici......Şükrediyorum..

PirAdam

Ayın Üyesi
Yeni bir gün yepyeni bir sayfa...beynim ve bedenim yorgunda olsada...bıkmadan usanmadan hayatın bize sunduğu zaman zaman acı zaman zaman tatlı şerbetlerini içmeye devam edeceğim...hep acı hep acı....olsa...nereden anlayacaktımki tatlının kıymetini...ben her günümü dolu dopdolu acısıyla tatlısıyla yaşamayı seviyorum...ve inanıyorumki hayatta beni seviyor ve bu sevginin hazzı beni dimdik ayakta tutuyor....zaman zaman bedenim marazalık çıkarsada....

PirAdam

Ayın Üyesi
Gönül zengiliğimi yoksa maddi zenginlik mi??..yada hangisi olmak istersin...asl olan gönül zenginliği değilmi..koyma gönül kapını bir kenara..aç kapılarını o yürekte herkese yer olsun...kır gönlünün zincirini..barış kendinle...kızma, gücenme..kırılma...sen kırılırsan gönlüm zordur seni yapmak ki maddi güç dahi olsa ne fayda..be gönlüm...seni tasarlayan öyle saf tasarlamışki kirletme onu ne olur....ve hep o saflığın peşinden gitki hep güzel olsun...

PirAdam

Ayın Üyesi
Senden biraz uzak kaldık..sevgili sırdaş..! Vücudumuz zaman zaman arıza çıkartmakta..sinyaller göndermekte ki bense bu sinyallere aldırış etmeden bilindik yöntemlerle seni onarmaya çalışıyorum..ihmal ediyorum seni haklısın...isyanda haklısın...ne olur biraz daha diren be ne olur..geç olmadan istediklerini yapacağım...şu ihmalkar adamı biraz daha taşı ne olur...

PirAdam

Ayın Üyesi
Bugün Istanbul az da olsa beyazlara büründü..beklenen özlenen sevgili misali geçte olsa geldi...herşey vaktinde güzel olurmuş..kış kış gibi..yaz yaz gibi olunca..deymeyin keyfimize...Şu kar azıcık kardan adam yapacak kadar..olsaydı çok iyide olurdu...ne yapalım bunada şükür...

PirAdam

Ayın Üyesi
Bir sırdaşım vardı..hüznümü.., neşemi, öfkemi, rehavetimi, suhuletimi herşeyimi paylaştığım..yada ben öyle sanıyormuşum anladım ki...herşey herkesle paylaşılmamalıymış.., canın sağolsun be sırdaş.., bu benim ne ilk ne de son yanılgım olacak..tek senin canın sağolsun...

PirAdam

Ayın Üyesi
Büyük Ozanı yad etmek istedim sadece....

[video=A??k Veysel -Dost Dost Diye Nicesine Sar?ld?m-KARATOPRAK]3553[/video]