Yöneticiliğin kıstasları nedir.. (az serzenesim var..)?!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leke

Altın Üye
EvET kendince haklı şeylerin olabilir .
Ama unutmaki herkes forum kuralları çerçevesinde istediği konuya yorum yazmakta serbesttir .
Bunun altını çizeyim .
Sonrada eleştirilere biraz sakin yanıtlar verin . Olayı çok abartmaya gerek yok .
Burası forum ama fb forumu değil . Paylaşım forumu .

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
σѕ¢αя'ѕ™ bence fevri davranıyorsun. Bu gösterdiğin arkadaşlar moderatör değil. Uploader Team. Yine de seviyeli yorum yapmaları lazım kabul. Futbol konusunda bu ülkede tahammüllü mesaj yazan azdır herhalde. Ama hakarete varmadıktan sonra serbest. Ben fenere hakaret eden kaç avatar sildim, kaç hakaret eden banladım sayısını hatırlamıyorum. Gsli olduğum halde. Lazishde o şekilde davranıyor diyebilirim.

Bu şikayet ettiğin mesajlar sence Galatasaray, Bjk, Trabzon bölümlerinde yokmudur? Neden Fenerbahçe ye karşı böyle bir tutum olsun. Modların hiçbiri fenerli değil mi.. Birinin Fenerde yürek yok ligden çekilecek demesini hakaret ya da ceza gerektirici bi yazı olarak görmediğini umarım. Forumda kimse düşüncesini dile getiremez hale gelir. Herkesin banlanması lazım ozaman. Mutlaka herkes yazmıştır o şekilde mesaj.

Yorumlar hakaret içermediği sürece bi başkası yüreksiz olduğunu düşünebilir. Sen de yürekli olduğunu düşünürsün onu dlile getirirsin. Yani bunda bişey yok. Herkesin GS Bölümüne girip en büyük GS yazmasıda anlamsız, FB Bölümüne girip en büyük FB yazması da.. Eleştiri olacakki gerçekleri görelim. Sen biraz fanatiklik yapıyorda olabilirsin bunlara aşırı hassasiyet göstererek.. Özellikle mod seçilme kriterlerine ilişkin başlığı anlamsız buldum

Bunun dışında bi takım için i....dir falan filan hakaret edenlerin ceza alması gerekir tabi.

lazzuri53

"LazigoL"
σѕ¢αя'ѕ™' Alıntı:
antu ve masej vardı.. ve hatta çekmül vardı.. 4 ncü bu lazish isimli YÖNETİCİ !! oldu.. hadi bölüm modları yardım istedi diyelim.. ve soralım.. hala yardımı sizi tatmin ediyor mu..??
Sana sadece şunu söyLüyorum;
antu,maje var da son derbiLerde kaçı geLip fb-bjk böLümLerinde msjLarı didik didik kontroL ediyor,kaçı konuLarı kiLitLiyor,kaçı tüm uyarıLara rağmen ayrı başLık açanLarı topLuyor,
serzenişim onLara deiL,onLarın işLeri okuLu faLan var giremiyorLar canLarı saoLsun kesinLikLe onLara ithafen yazmadım bunLarı..
17 yaşındaki bi çocuğum beLki ama ii niyetimi suistimaL ettiğin beLLi,
son haftaLarda oynanan derbiLerden sonra kaç ağzı bozuğun ağzını topLadım haberin var mı senin?
ve sadece 1 fenerLi,1bjkLi banLattırdım..
1 de maçLarLa aLakası oLmayan bi fb taraftarı daha banLadı reac saoLsun..
scream17 denen üyeyi tanımam,kanka ayağına faLan da yatmam..
tanısam da yatmazdım..!

ben görevimi en güseL şekiLde yaptığım kanaatindeyim,yaptıkLarıma eLeştiride buLunabiLirsin ama kişiLiğimLe iLgiLi en ufak bir ithamda biLe buLunamazsın..
madem hep HH'desin,sen de örnek bir üye oLmaLısın ama forumda girdiğin ikiLi tartışmaLarda maaşaLLah başı çekiyorsun..

benim yöneticiLiği kaLdıramadığımı söyLemen,senin (yaşınLa iLgiLi herhaLde) userLığı kaLdıramamandandır..

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
LaZiSH' Alıntı:
Sana sadece şunu söyLüyorum;
antu,maje var da son derbiLerde kaçı geLip fb-bjk böLümLerinde msjLarı didik didik kontroL ediyor,kaçı konuLarı kiLitLiyor,kaçı tüm uyarıLara rağmen ayrı başLık açanLarı topLuyor,
serzenişim onLara deiL,onLarın işLeri okuLu faLan var giremiyorLar canLarı saoLsun kesinLikLe onLara ithafen yazmadım bunLarı..
17 yaşındaki bi çocuğum beLki ama ii niyetimi suistimaL ettiğin beLLi,
son haftaLarda oynanan derbiLerden sonra kaç ağzı bozuğun ağzını topLadım haberin var mı senin?
ve sadece 1 fenerLi,1bjkLi banLattırdım..
1 de maçLarLa aLakası oLmayan bi fb taraftarı daha banLadı reac saoLsun..
scream17 denen üyeyi tanımam,kanka ayağına faLan da yatmam..
tanısam da yatmazdım..!

ben görevimi en güseL şekiLde yaptığım kanaatindeyim,yaptıkLarıma eLeştiride buLunabiLirsin ama kişiLiğimLe iLgiLi en ufak bir ithamda biLe buLunamazsın..
madem hep HH'desin,sen de örnek bir üye oLmaLısın ama forumda girdiğin ikiLi tartışmaLarda maaşaLLah başı çekiyorsun..

benim yöneticiLiği kaLdıramadığımı söyLemen,senin (yaşınLa iLgiLi herhaLde) userLığı kaLdıramamandandır..
userlığı kaldıramasam 1,5 yılı aşkın bir zamandır bu forumda hala user olarak kalmaz ve bundanda gurur duymazdım.. konulara eyyamcı yardakçı mesajlar yazar adultta teşekkür toplar, saçma sapan forum oyunlarında post kasar üyeliğimin 2 nci ayında gider görev isterdim..;) yani senin yaptığına inandığım bir şey olan 1-2 ay rüzgarın verdiği yönde gittikten sonra görevi alıp sonra kendi görevime ihanet etmezdim.. yani diyorum açıyorum senin FB bölümünde FB yi aşağılayıp FB aklınca inceden laf dokundurduktan sonra sana sorduğum bir kaç soruyu bak ben böyle anti-gs konularda açıyorum diyip işin içinden sıyrılmazdım.. Userlar istediğini yapar serbesttir.. hata yapmaları uyarı akabinde ceza almaları normaldır.. ama yönetici kisvesi bulunanlar bunu yapmaya hakları olmadığını ve forumda sukuneti korumanın birinci görevleri olduğunu iyi idrak etmeli diye düşünüyorum.. ve FB bölümünde FB ye hakaret eden uploderlar bir nevi yönetim elemanıdır.. ve nasıl böyle fahiş bir hata yapıp bütün FB liler i..nedir diyene teşekkür etme cüretini gösterirler..

YERİNDE HİÇ BİR ZAMAN GÖZÜM OLMADI.. USERLİĞİ SİNDİRİYORUM VE AKSİNE SİNDİRİLMESİ GEREKEN BİR AŞAĞILILIK DEĞİLDİR.. BU KANIYA NASIL KAPILDIĞINI BİLEMEM AMA SENİN MEVKİİNİ "SİNDİRDİĞİN" KESİN.. BU FORUMUN EN GÜZEL ŞEYİ BİLİNÇLİ BİR TÜKETİCİ YANİ USER OLMAKTIR..

SANA SORUYORUM KONUYU SAPTIRIP DURMA..!! SEN NE HAKLA HAKİMİ OLDUĞUN BÖLÜMDE "BÜTÜN FENERLİLER İ..NEDİR" DİYEN BİR ADAMIN MESAJINI EDİTLEYİP "GERİCİ MESAJ" DİYE GEÇİŞTİRİRSİN.. ALINTIYLA TEŞEKKÜR EDEN BANNED UPLODERLER OLMASA BELKİ SENİN BU YERSİZ "GERMEYLİM ORTAMI" YAKLAŞIMIN BU HAKARETİ YAPAN ADAMIN YANINA KAR KALACAKTI.. BUNU DÜŞÜNMÜYOR MUYDUN DÜŞÜNEMİYOR MUYDUN DÜŞÜNMEK Mİ İSTEMEDİN.. ???!?!?

SANA İTHAMLARIMA CEVAP VER.. VE BENİM GİBİ SADIK BİR USER'I SORGULAMA İŞİNİ ABİLERİNE BIRAK.. SANA DÜŞMEZ..;)

hocuscuum, problem o değil.. isteyen takım kendi bölümünde o dediğin yakıştırmaları yapsın.. ama benim için özel olan bölüme gelipte "NAL" gibi Fenerde o yürek nerde demesin.. bu düpedüz damara basmak değilde nedir yahu.. daha beterleri var.. bu dediğim gibi bir anlık değil, birikim serzenişidir.. bu savunduğun fofer isimli şahıs yöneticiliği öncesi küfürlü paylaşımlarınıda hatırladığım, forumda FB ye küfür etmeyi oldukça normal karşılayan bir şahıs.. E yönetici oldu artık yahu.. yapmaya hakkı var mı..??

RuTH

Altın Üye
σѕ¢αя'ѕ™ benim yazdıkLarımda ne fenerbahçe kLübünü ne de futboLcuLarınızı aşağıLayan keLimeLer yok, düşünceLerimi ifade ettim, kuraLLar çerçevesinde kendimi ifade etmeye devam edeceğim. Biz BEŞİKTAŞ küLtürüyLe büyüdük, her zaman efediLiğimizi koruduk, bükemediğimiz biLeği öpmesini de biLdik. fenerbahçeLiLeri tebrik ediyorum.
Hocusun da beLirttiği gibi o arkadaşLar yönetici değiLLer upLoad team üyeLeri

edit : bu arada aduLt La ne aLıp veremediğin var onu da anLamış değiLim, aduLta yapıLan payLaşım payLaşım değiL mi?
üstte ki mesajında aduLtta teşekkür topLar diye bir ifaden var da...

nefret84

New member
FoFeR' Alıntı:
σѕ¢αя'ѕ™ benim yazdıkLarımda ne fenerbahçe kLübünü ne de futboLcuLarınızı aşağıLayan keLimeLer yok, düşünceLerimi ifade ettim, kuraLLar çerçevesinde kendimi ifade etmeye devam edeceğim. Biz BEŞİKTAŞ küLtürüyLe büyüdük, her zaman efediLiğimizi koruduk, bükemediğimiz biLeği öpmesini de biLdik. fenerbahçeLiLeri tebrik ediyorum.

Bu arada Hocus da beLirttiği gibi o arkadaşLar yönetici değiLLer upLoad team üyeLeri
dostum senin yazdıklarına bir çok kez sahit oldum ve su anda bile avatarına bakıyorum UĞRUNDA ÖLMEYEN fenerli OLSUN diyorsun bu hakaret degilde nedir bide ortalarda dolanıyorsun daha düzeyli olman gerekmiyormu yönetici vasıflarına sahip olman gerekmiyormu senin soruyorum sana....

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
FoFeR' Alıntı:

bende kime ne anlatmaya çalışıyorum.. avatarın bu yazdığın yorum bu.. ben aldım mesajı boşver arkadaşım bak dalgana sen..;)

FoFeR' Alıntı:

edit : bu arada aduLt La ne aLıp veremediğin var onu da anLamış değiLim, aduLta yapıLan payLaşım payLaşım değiL mi?
üstte ki mesajında aduLtta teşekkür topLar diye bir ifaden var da...

sana adultla ilgili bir serzenişte bulunan oldu mu..?!? bu kanıya nasıl vardığın düşündürücü.. sıradan bir üye olsan konuyu çarpıtıyorsun derdimde.. yöneticisin.. yöneticiler yapmaz öle şey.. ve adult bölümü hassas bir şey olan cinselliğin ön plana çıktığı ve teşekkürlerin daha kolay edildiği bir bölümdür.. bunuda böyle bilirim ben..;)

adulta karşı değilim.. pop-upa reklama karşı değilim.. HH e karşı değilim.. birkaç yöneticisi takdir edemiyorum diye bırakıp gidecekte değilim.. konu şudur.. bazı yöneticiler bulunduğu konumu idrak edememiş mi.. yada herşey olması gerektiği gibi de ben mi anlayamıyorum.. örnekleri çoğaltırım ama bu kadarı yeterli diye düşünüyorum.. sadece serzeniyorum.. ismi geçenlerin vereceği cevapları ve nihayetinde dark ve / veya solarizin beni tatmin eden bir mesajını görmek istiyorum.. söyleyin yahu hiç mi haklı değilim..?!?

RuTH

Altın Üye
avatarı değiştirdim içiniz rahat etsin ama fenerLi oLmaz kötü birşey mi?
avatardan neden bu kadar rahatsız oLduğunu anLamış değiLim

nefret84

New member
FoFeR' Alıntı:
avatarı değiştirdim içiniz rahat etsin ama fenerLi oLmaz kötü birşey mi?
avatardan neden bu kadar rahatsız oLduğunu anLamış değiLim
ben FENERLİ olarak uğrunda ölmeyen beşiktaşlı olsun desem bu hakaret içermezmi ve sen bunu anlayamıyorsun veya anlamamazlıktan geliyorsun bide üstüne üstlük dalga geçiyorsun fenerli olmak kötü bişeymi FENERLİ olmak senin anlayamıycan bişey bu nasıl hoşuna gidiyormu yöneticiler karar versin haklı olup olmadıgımıza...

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
nefret84' Alıntı:
ben FENERLİ olarak uğrunda ölmeyen beşiktaşlı olsun desem bu hakaret içermezmi ve sen bunu anlayamıyorsun veya anlamamazlıktan geliyorsun bide üstüne üstlük dalga geçiyorsun fenerli olmak kötü bişeymi FENERLİ olmak senin anlayamıycan bişey bu nasıl hoşuna gidiyormu yöneticiler karar versin haklı olup olmadıgımıza...
nefretcim, desteğine minnettarım.. ama konuyu fazla ikiliye dönüştürmeyelim ki konunun ana teması kaybolmasın.. ve boşuboşuna bir başlık heba olmasın.. relax lütfen..;)

Fatih Hoca

Banned
Yahu arkadaşlar, paylaşamadığınız şey ne Allah aşkına. Yazdıklarınızı bikaç saat sonra bi gözden geçirin. Gereksiz bişi olduğunu anlıcaksınız ve pişmanlık duycaksınız. Gerekenler yapıldı. Geri gelmicek şeylerin davasını gütmek yersiz artık.

lazzuri53

"LazigoL"
scream17 fb böLümünde 'saçma' bir msj atmış,
maçın sıcakLığı açısından sadece mesajını editLedim çünkü kuraLLar bunu gösteriyor
(ki bunu sana açıkLamama biLe gerek yokh asLında..!)

hiç bir zaman moderatörüm diye bi tarafımı kaLdırmadım,herkes biLir gsLiyim ama bunun Spor BöLümünün tamamında mod oLmama bi engeL değiL,
Spor BöLümünde 1 BjK,1 Fb ve bir de ben 3 moduz..

seninLe iLk tartışmamızı Kezman(çetnik konusunda) yapmıştık ama hatırLarsın ki iLiç'in de çetnik oLduğunu sitede yine ben yayınLamıştım!

eğer benimLe bi aLıp veremediğin varsa pm'den ya da msn'den anLaşabiLiriz,
senin bu yaptığın benim rekLamımdır.. ;)

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorsun..;)

şu soruma cevap istiyorum bunun dışında muhatabbım değilsin bu topicte..

her nasıl bir maç gerginliği bütün bir camiaya bu tür bir hakareti gerektirir.. veya sen bunu hangi akla hizmet maç gerginliği diyip geçiştiriyorsun..?? yahu bu nasıl bir kuraldır ki bütün bir camiaya ipnedir diyen adamın gıtlağına basman gerektiği yerde kabahatini saklayıp bir daha yapma diyebiliyorsun..??

hala hata yaptığını kabul edip çıkış yolu aramak yerine yok ben şöyle yapmıştım yok ben böle yapmıştımla geçiştirmeye çalışıyorsun.. bi dünya şey yazdım onları cevapla..yahu ithamlarıma cevap ver.. bırak şu ben şöylede yapmışdım böylede yapmışdımı.. kişisel problemim yok yeğenim.. sadece en sevdiğim bölümü emanet edilenin hakkıyla yapmasını istiyorum..

sen tutup benim user lığımı sorguluyorsun, ayıptır yahu..!!

lazzuri53

"LazigoL"
snn için en önemLi oLan böLüm bana ve 2 arkadaşıma daha ait oLan diğer 4 böLümLe aynı niteLiktedir benim için..
aynı şey bjk böLümünde yapıLsa aynısını yapardım (Bkz. Fb Kupadan eLendikten sonra bjk ve fb böLümünde açıLan anti başLıkLar (KiLitLi ve Çöp Kutusunda..)

ben şimdi Gs-AntaLya maçına gidiyorum bu yüzden bi süre cevap veremicem(böLüm sana emanet),
ha sen şimdi dersin ki bi spor böLümü modu bi takımı destekLemeye maça gidemez,
der misin cidden? =))

S

SiR ReaLiST

Guest
Cidden Olaylar Çok Gereksizce Büyümüş Biraz Sağduyulu Olmak Gerekli...

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
LaZiSH' Alıntı:
snn için en önemLi oLan böLüm bana ve 2 arkadaşıma daha ait oLan diğer 4 böLümLe aynı niteLiktedir benim için..
aynı şey bjk böLümünde yapıLsa aynısını yapardım (Bkz. Fb Kupadan eLendikten sonra bjk ve fb böLümünde açıLan anti başLıkLar (KiLitLi ve Çöp Kutusunda..)

ben şimdi Gs-AntaLya maçına gidiyorum bu yüzden bi süre cevap veremicem(böLüm sana emanet),
ha sen şimdi dersin ki bi spor böLümü modu bi takımı destekLemeye maça gidemez,
der misin cidden? =))

ben diyorum ankara.. valla billaha bu tam bir örnektir.. BEN DİYORUM ANKARA SEN GİDİYOSUN MAÇA.. =)

yılmaz vuralın kafasına terlikle vur benim için..=)

ahhaha.. ben diyorum ankara.... :durdurun

lazzuri53

"LazigoL"
şaka gibisin oscars..
tamamen kuruntuLarın üstüne bir başLık açmışsın,
madem beni 17 yaşında 1 çocuk oLarakh görüyorsun,
çocukLa çocuk oLma
zamanında HH Yönetimi beni öyLe görmemiş mod oLarakh kabuL etmişLer de sana ne oLuyor be 'adam'..

msn adresini ekLiyorum,umarım kabuL edersin de müsait zamanLarımızda yeriz birbirimizi,
forumda kirLiLiğe gerekh yokh..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML