Yöneticiliğin kıstasları nedir.. (az serzenesim var..)?!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
Forumdan tanıdığım bir dostum bana sordu.. niye ortalarda yoksun..?? dedimki HH li Seviyorum.. HH benim evim ise FB bölümü kendi odam gibidir..?? saçma sapan şeyler olmaya başladı... yönetici sıfatındaki kişiler FB bölümüne gelip atıp sıkıp gerip sinirlendirip gitti..!!

al bak dedi aşağıdaki capsleri yolladı.. girdim baktım capsi alınan mesajlar aynen duruyor.. az bi serzeneyim dedim be.. =)

bu arkadaşın neden banlandığını bilmiyorum.. takmak makmak demiş.. bu takma lafı bazılarının ithamlarının yanında devede sivilce..;) mavi yıldızlı..;)

bu arkadaşım; tüm fenerliler ipnedir diyene teşekkür etmenin yanında birde yorumla tüm FB lilerin ipne olduğuna dair beyanatını vermiştir.. yok vermemiş diyen ya morondur yada moronun tanımlanamayacak derece üst düzeyinde olandır..;) mavi yıldızlı..;)

nası sevinmiş garip..;)

Hepsini geçtim.. Şu yönetici diye Koyduğunuz çocukcaızın yaptığına bir bakın Ey kolay verilmez kolay alınmaz diyen yönetim.. Arkadaş çıkıyor, yüzlerce forum üyenize ve forum haricindeki fenerbahçelilere ipnedir diyor.. =) yöneticiniz bunu GERİCİ olarak yorumluyor..;) merak ediyorum kendisine ipne diyenlere sadece GERİLİP susuyor mu..? yoksa asli düşüncesi bu olduğu için kankasına bir şans daha mı veriyor..?? :yönetici..!?!.;)

editlediği mesaj:

2. Moderatörlük için başvuran arkadaşların öncelikle forum kurallarını iyi bilmesi ve forum kurallarına aykırı haraketlerde bulunmaması gerekmektedir... ( Flood , Küfür , Reklam vs.... )

kuraldan ziyade bölümünün hassasiyetine önem vermelidir kanaatindeyim..;)

3. Forumumuzda yöneticilik kolay verilmediği gibi kolay geri alınmamaktadır... Bu yüzden Moderatör seçimleri yapılırken ince eleyip sık dokumaktayız sizin yapmanız gereken paylaşımlarınızın ve tutumlarınızın moderator olduktan sonrada devamlılığı konusunda bizi inandırmanız ve size güvenmemizi sağlanmanızdır...

bu neyin devamlılığı..;) hakim olması gereken bölümde koca bir kitleye ipnelikle hitap eden adamın mesajını editlemek ve bir daha yaparsan gücenirim gibisinden bir dip not düşmek size ne tür bir güven verir a ilk göz ağarım forumumun admin ve web master kişileri..??

5. Son olarak yönetici olarak atanabilmeniz için başvuruda bulunduğunuz bölüm'ün yönetici ihtiyacı olması gerekmektedir... 2 veya daha fazla yöneticisi bulunan bölümler için lütfen başvuruda bulunmayın...

antu ve masej vardı.. ve hatta çekmül vardı.. 4 ncü bu lazish isimli YÖNETİCİ !! oldu.. hadi bölüm modları yardım istedi diyelim.. ve soralım.. hala yardımı sizi tatmin ediyor mu..??

serzenişim günlük anlık bir olay değildir.. isim veriyorum FOFER yöneticilik kisvesi altında 3 günlük user'ın bile yazmayacağı aşağılama yorumlarını gelip FB bölümüne atmıştır.. Reactor kişiliğine ve yöneticiliğine inandığım fakat bu gerici sinirlendirici mesajlara "FB" bölümünde onay vermiş ve hatta teşekkür etmiştir..

BEN HEP BURADAYDIM VE OLMAYA DEVAM EDECEĞİM.. SADECE ÖÖYLE BİR SERZENEYİM DEDİM..

WITH ALL RESPECT.. OSCAR..

Fatih Hoca

Banned
Kardeş sonuna kadar haklısın, keşke olmasaydı ama oldu işte, zaten gereken şeyler yapıldı. Bir daha tekrarlanmaması dileğiyle. Düşündüğün ve uğraştığın için sağolasın.

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
Contract Killer' Alıntı:
Kardeş sonuna kadar haklısın, keşke olmasaydı ama oldu işte, zaten gereken şeyler yapıldı. Bir daha tekrarlanmaması dileğiyle. Düşündüğün ve uğraştığın için sağolasın.
irfan kardeş bende onu diyorum.. olan şeyin tekrar edilmemesi için yönetim bir şeyler yapmalı.. 17 yaşında bir çocuğa yetki verilip 7 den 70 e herkesin girebildiği ve çok özel değerlerine yapılan saldırıların "bir daha yapma kanka" diye geçiştirildiği olaylar yaşanmasın diyine..;)

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Olaylar enteresan...Yanlızca bunlara göre yorum yapmak yanlış..bir de karşı tarafın söyliyeceklerini dinlemek lazım...Usulünce söylediği taktirde herkesi dinleyebiliriz..

İnşallah olay fazla uzamaz ve tatlıya bağlanır......

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
DayWalkerr' Alıntı:
Olaylar enteresan...Yanlızca bunlara göre yorum yapmak yanlış..bir de karşı tarafın söyliyeceklerini dinlemek lazım...Usulünce söylediği taktirde herkesi dinleyebiliriz..

İnşallah olay fazla uzamaz ve tatlıya bağlanır......
FoFeR' Alıntı:
Fenerbahçe'de Ligden ÇekiLecek Yürek Nerede...
bLöfün kraLını yapıyorLar...
Anam Babam gibi sevdiğim camianın yüreğini sorgulayan bir adam.. hemde aksini sağlaması öngörüldüğü halde:

FoFeR' Alıntı:
Fenerbahçe'de Ligden ÇekiLecek Yürek Nerede...
bLöfün kraLını yapıyorLar...
FB bölümünde eleştiri hakkımız serbest değil mi.. bas bas bağıran mı haklı oluyor yönetici ise..?? bu yorumun tam tersine yürekten inanıyorum ama bölümün sahip çıkagelmesi gerekenler tşk ediyor..?!?
FoFeR' Alıntı:
forvetLeriniz adam oLsaLardı da goL atsaLardı.
biraz aynaya bakıp öz eLeştiri yapın !!!
sanki uLusoy bjk formasıyLa sahaya çıktı ve fb ye karşı top oynadı.
goLü veriLmeyen takım BEŞİKTAŞ.
dert etmeyin haftasonu bir maçımız daha var sizinLe
maçı aLıp şampiyon oLacağız dert etmeyin siz...
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=1722235
LaZiSH' Alıntı:
evt başLıktaki gibi karşı çıkacak birşeyi yada birini daha buLdunuz,
o ben oLmuşum veya başkası oLmuş hiç önemLi deiL çünki biLiyorum sizin için de önemLi deiL,sizin için önemLi oLan karşı çıkmak..
akabinde verdiğim cevaba 8 yaşında çocuğun verdiği cevap yani psikolojide "yansıtma" denilen temel içgüdüsü..?!?

Mephisto

R€B€L
Yahu ugramayın su konulara bırbırınızı kırcaksanız =)
Mısal ben yenıldıysek tebrık etcegım varsa sınırlı degılsem tebrık ederım
Eger yok bıraz sınırlıysem ugramam bıle konulara hıc hem baskasının canını sıkmamıs olurum hem kendı canımı.
Bu aksam ozel gunler kutlamalarda FB yı kutlamak ıcın konu acılmıs ıyıde bunu amacından cıkaranlar oldu cezalarınıda aldılar.

Rahat olun ya kasmayın bı takım ıcın kendınızı o kadar cok ama sunuda soylemeden gecmeyım gorursem takımıma laf atanı bende lafı yapıstırırım =) (baskasının konusuna gırıp baska takıma laf atmam) onun ıcın aslında pek takıp etmek ıstemıyorum yoksa ısmım benımde gecerdı kesın :D
Onemlı olan hazmınızı kontrol edebılmek.Hazmedemedımmı gırmem kardesım :D:p

Umarım cozume kavusturrusunuz.Ek not akıl yasta degıl bastadır ;)

nefret84

New member
σѕ¢αя'ѕ™' Alıntı:
Forumdan tanıdığım bir dostum bana sordu.. niye ortalarda yoksun..?? dedimki HH li Seviyorum.. HH benim evim ise FB bölümü kendi odam gibidir..?? saçma sapan şeyler olmaya başladı... yönetici sıfatındaki kişiler FB bölümüne gelip atıp sıkıp gerip sinirlendirip gitti..!!

al bak dedi aşağıdaki capsleri yolladı.. girdim baktım capsi alınan mesajlar aynen duruyor.. az bi serzeneyim dedim be.. =)

bu arkadaşın neden banlandığını bilmiyorum.. takmak makmak demiş.. bu takma lafı bazılarının ithamlarının yanında devede sivilce..;) mavi yıldızlı..;)

bu arkadaşım; tüm fenerliler ipnedir diyene teşekkür etmenin yanında birde yorumla tüm FB lilerin ipne olduğuna dair beyanatını vermiştir.. yok vermemiş diyen ya morondur yada moronun tanımlanamayacak derece üst düzeyinde olandır..;) mavi yıldızlı..;)

nası sevinmiş garip..;)

Hepsini geçtim.. Şu yönetici diye Koyduğunuz çocukcaızın yaptığına bir bakın Ey kolay verilmez kolay alınmaz diyen yönetim.. Arkadaş çıkıyor, yüzlerce forum üyenize ve forum haricindeki fenerbahçelilere ipnedir diyor.. =) yöneticiniz bunu GERİCİ olarak yorumluyor..;) merak ediyorum kendisine ipne diyenlere sadece GERİLİP susuyor mu..? yoksa asli düşüncesi bu olduğu için kankasına bir şans daha mı veriyor..?? :yönetici..!?!.;)

editlediği mesaj:

2. Moderatörlük için başvuran arkadaşların öncelikle forum kurallarını iyi bilmesi ve forum kurallarına aykırı haraketlerde bulunmaması gerekmektedir... ( Flood , Küfür , Reklam vs.... )

kuraldan ziyade bölümünün hassasiyetine önem vermelidir kanaatindeyim..;)

3. Forumumuzda yöneticilik kolay verilmediği gibi kolay geri alınmamaktadır... Bu yüzden Moderatör seçimleri yapılırken ince eleyip sık dokumaktayız sizin yapmanız gereken paylaşımlarınızın ve tutumlarınızın moderator olduktan sonrada devamlılığı konusunda bizi inandırmanız ve size güvenmemizi sağlanmanızdır...

bu neyin devamlılığı..;) hakim olması gereken bölümde koca bir kitleye ipnelikle hitap eden adamın mesajını editlemek ve bir daha yaparsan gücenirim gibisinden bir dip not düşmek size ne tür bir güven verir a ilk göz ağarım forumumun admin ve web master kişileri..??

5. Son olarak yönetici olarak atanabilmeniz için başvuruda bulunduğunuz bölüm'ün yönetici ihtiyacı olması gerekmektedir... 2 veya daha fazla yöneticisi bulunan bölümler için lütfen başvuruda bulunmayın...

antu ve masej vardı.. ve hatta çekmül vardı.. 4 ncü bu lazish isimli YÖNETİCİ !! oldu.. hadi bölüm modları yardım istedi diyelim.. ve soralım.. hala yardımı sizi tatmin ediyor mu..??

serzenişim günlük anlık bir olay değildir.. isim veriyorum FOFER yöneticilik kisvesi altında 3 günlük user'ın bile yazmayacağı aşağılama yorumlarını gelip FB bölümüne atmıştır.. Reactor kişiliğine ve yöneticiliğine inandığım fakat bu gerici sinirlendirici mesajlara "FB" bölümünde onay vermiş ve hatta teşekkür etmiştir..

BEN HEP BURADAYDIM VE OLMAYA DEVAM EDECEĞİM.. SADECE ÖÖYLE BİR SERZENEYİM DEDİM..

WITH ALL RESPECT.. OSCAR..
hepsine fenerbahçeli olarak ister istemez bende sahit oldum zaten yazdıkları seyler konularda halen mevcut burda capslardada var benim dile getirmek istediklerimi fazlasıyla dile getirdin dostum modlar ust duzey yöneticeler böyle yaparsa normal üyeler neler yapar aynısını ben yapmıs olsaydım coktan banlanmıstım lutfen daha dikkatli olalım...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Post'umu alıntı yaparak neyi demek istedin anlamadım oscak..Kusura kalma...
"Anam Babam gibi sevdiğim camianın yüreğini sorgulayan bir adam.. hemde aksini sağlaması öngörüldüğü halde:"

yorumunu bana hitafen yaptıysan gene bir anlam çıkaramdım..Eğer bir eleştirin varsa biraz açmanı rica edicem..;)

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
R€B€L' Alıntı:
Yahu ugramayın su konulara bırbırınızı kırcaksanız =)
Mısal ben yenıldıysek tebrık etcegım varsa sınırlı degılsem tebrık ederım
Eger yok bıraz sınırlıysem ugramam bıle konulara hıc hem baskasının canını sıkmamıs olurum hem kendı canımı.
Bu aksam ozel gunler kutlamalarda FB yı kutlamak ıcın konu acılmıs ıyıde bunu amacından cıkaranlar oldu cezalarınıda aldılar.

Rahat olun ya kasmayın bı takım ıcın kendınızı o kadar cok ama sunuda soylemeden gecmeyım gorursem takımıma laf atanı bende lafı yapıstırırım =) (baskasının konusuna gırıp baska takıma laf atmam) onun ıcın aslında pek takıp etmek ıstemıyorum yoksa ısmım benımde gecerdı kesın :D
Onemlı olan hazmınızı kontrol edebılmek.Hazmedemedımmı gırmem kardesım :D:p

Umarım cozume kavusturrusunuz.Ek not akıl yasta degıl bastadır ;)

FB yönünden rahatım rebelcim.. bu sene yine şampiyonluğu alınır.. ankaragücü hiç beklemediği anda düşme potasına girer FB maçı kurtuluş maçı olur.. o ayrı..;)

Userin serbest yorumlarını kabul ederim.. hakaretide bi yere kadar anlayış çerçevesine girer.. tahrik edeni şikayet ederim.. ama bunu kime edecem.. yönetici beni geriyo.. şikayet edeceğim bölüm mod.u ipne diyenin yanağından makas alacak.. e user'a bu ayrıcalığı sağlayana nası bir forum görevlisini şikayet edecen yahu..?

serzenişim şu.. 2 adet forumda görev verilmiş kişi FB li olmadıkları halde FB bölümünde atıyor tutuyor.. bunların içinde nispeten masumane takmak koymak gibi deyimler kullanan banned.. ama camianın tüm mensuplarına pasif eşcinsellikle itham eden bilfiil devam..

ama esas hakimi olması gereken nerdeyse teşekkür edecek bu mesaja.. editlediği için ellerini ısırıyor.. aklın yaşta değil başta olduğunu senin vesayitinle biliyorum zaar..;) benim serzenişim 8-12 yaş grubu.. yani yaşının hakkını vermeyenler..=)

DayWalkerr' Alıntı:
Post'umu alıntı yaparak neyi demek istedin anlamadım oscak..Kusura kalma...
"Anam Babam gibi sevdiğim camianın yüreğini sorgulayan bir adam.. hemde aksini sağlaması öngörüldüğü halde:"

yorumunu bana hitafen yaptıysan gene bir anlam çıkaramdım..Eğer bir eleştirin varsa biraz açmanı rica edicem..;)

yazdığım her serzeniş bir altındaki alıntıya aittir..;) seninle herangi bir çekişmemiz olduğunu hatırlamıyorum dostum..;) e biraz süzünüz yahu..;)

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
σѕ¢αя'ѕ™' Alıntı:
editlediği mesaj:

scream_17 nickli bu eleman ceza almış iyide olmuş umarım aldığı ceza sınırsızdır. tüm fenerbaçelilere ne dediği ortada. bu eleman ettiği bu hakaretin üstüne eğer 2 - 3 sonra gelip forumda gezinmeye devam ederse bu benim kanıma dokunur.

birinin çıkıp bütün forum üyelerine hepiniz bilmem nesiniz deyip te elini kolunu sallayarak gezemiyeceği gibi bu delikanlı da gezinememeli.

yetkili arkadaşların hassasiyet göstereceğini umuyorum. ettiği laf ortada. bunun ne bir yenilir yutulur tarafı vardır. nede bir özürü

man utd

New member
Taraflı yönetim olmasın,bir hak daha verelim de olmasın..
Bu ne yaa yönetici öyle derse millet ne demez..
Fanatikliğe ve terbiyesizliğe prim veren ve yönetici konumuyla ortak olan kişiler tamamen forum mantığına zıt düşüyorlar..Bu tipleri görmek üzücü

react

Admin
Süper Moderatör
Benim teşekkür ettiğim ve senin yakıstıramadıgın mesajları göstermeni istiyorum, Fofer in vermis oldugun iki mesajında da herhangi birşey yok, ne yani düşüncesini yazmasınmı , fenerbahçe de ligden çekilecek yürek nerede demiş , blöf demiş öyle değilmi, hiçbiri de olmadı,yani bence haklı da çıktı fofer.. Spor konusunda senın tarafsız düşünebileceğine(haklıyla haksızı hakkıyla ayırt edebileceğine) inanmıyorum oscar, pm ile zaman zaman konusuyoruz , ama konu spor , özellikle fenerbahçe olunca sıradan bir konuda gösterdiğin hassasiyetin fazlasını gösteriyorsun, örneğin açmış oldugun şikayet konusunun içeriği oldukça boş kalmış, gösterdiğin bir örnek var ,haklısın, arkadaş ilk anda banlanabilirmiş ama örnekleri çoğaltamamışsın, yönetici arkadaşımız o sırada doğru düşünememiş olabilir, sürekli tekrarlanan bir olaysa ve açıkça gösterebilirsen elbette ki arkadasımız kendıne çeki düzen verecektir, yeterince anlayışlı birisi LaZisH , son olarak fenerbahçeyi aldıgı galibiyet nedeniyle tebrik ediyorum.

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
react0r' Alıntı:
Spor konusunda senın tarafsız düşünebileceğine(haklıyla haksızı hakkıyla ayırt edebileceğine) inanmıyorum oscar
BU YORUMUNA TEk KELİME BİLE EDEMİYORUM ÜSTAD.. senin konuya hassasiyetle yaklaşacağını umduğumdan senin gereksiz mesajlara attığın teşekkürlerin capsini almadım.. şimdi bunları hatırladığım kadarıyla bi süre araştırıp ve tabi tşk lerini silmezsen açıklıkla burada afişe ederim.. ama eminim gördüm.. yoksa adını kullanmazdım..;)

react0r' Alıntı:
yönetici arkadaşımız o sırada doğru düşünememiş olabilir, sürekli tekrarlanan bir olaysa ve açıkça gösterebilirsen elbette ki arkadasımız kendıne çeki düzen verecektir, yeterince anlayışlı birisi LaZisH
onu diyorum bende.. yanlış anlıyorsam anlat.. FB bölümünde sinir bozucu mesajlar yazıyor.. kabul.. kendi kafasındakini dünyanın gerçekleriymiş gibi yazıyor.. kabul..

ama benim bölümümde bana ve benim camiama bu tür hakaretleri birdaha yapma deyip geçiştiremez.. bunun örneklerini majes ve antudan gördük.. yani biz böyle gördük..

react0r' Alıntı:
son olarak fenerbahçeyi aldıgı galibiyet nedeniyle tebrik ediyorum.
=) mevzu bu deyil..

edit:

bulamıyorum.. adım gibi emindim ama sanırım ben yanıldım.. senin ettiğin teşekkürü geri almayacak kadar karakterli bir yönetici olduğuna inanarak özür diliyorum..

bunu sen yapmasan zaten 12 mesajı olan bir kasım 2005 kayıtlı üye yapardı..;)

Moderatör
Moderatör
LaZiSh'e eLimden geLdiğince yardımcı oLuyorum takıLdıgı yerLeride sorar bilgi alışverişi yaparız.. Sadece LaZiSh değiL ßir çok mod arkada$Lada öyLe.. LaZiSh scream'i uyarmı$tır PM'den mesajınıda editLemiştir.. ßir çok üyeyide uyarıyoruz düzeLsin diye.. scream ßu ak$am Maximus'un açtıgı konuda neron , black06 'da olmak üzere hakaret içerikli mesajLar yazdıLar.. 3'üde ßanlı $u an.. scream hariç diğer üyeLerin banı açıLacak.. LaZiSh'in ya$ıyLa ne i$in var en ağır başlı modLardan birisi yaşını biLmiyorum senin oscar ama senden daha saygıLı oLdugu kanısına vardım.. LaZiSh , FoFeR , daredevil ve NeRoN64 'ü hedef aLmışsın konuda.. upload team'de 2 arkadaşımız yani yönetimden biri gibiLer.. Eğer diyosanki yöneticiler kayrıLıyor NeRon'un banlanması sanırım ßirazcık içini ferahlatmıştır.. Odan gibi gördüğün Fenerbahçe böLümünde yapılıyorsa haksızlık bölüm modlarına bildir ha diyosanki LaZiSh çocuk aklıyla ßenim şikayetimi değerLendiremez o zaman 4 smod'dan birine biLdir. gerekeni yaparız..

react

Admin
Süper Moderatör
Keşke alsaymışsın, tabiki teşekkürlerimi silmem, ortam gerici olmadıgı sürece
rakip takıma küfür
hakaret etmediği sürece, kendince yorumunu yapan birine takımdaşlık adına teşekkür etmişsem bundan ben neden gocunayım ki,sende sıkça yapıyorsundur aynı şeyi, sen yöneticisin yapamazsın diyorsan tabi mevzu değişir, fenerbahçe bölümünde küfür eden bir beşiktaşlı olmuşta ben ceza vermemişsem, somut birşeyler varsa o sonda benımle ilgili eklemıs oldugun yazıyı kabullenebilirdim, hoşuma gitmedi açıkçası, eşitsizlik konusu altında ismimin geçmesi.. diğer adı geçen arkadaşlarımız da konuya yorumlarını yapacaklardır,şundan emin olmanı istiyorum hackhell de takım sevgisinden önce hackhell in tarafsızlıgı ve hedefleri gelir, tökezleme yaptıgımız zaman düzelebilmemiz için böyle başlıklar yararlı, en azından dönüp kendimize bakıyoruz, doğru mu yapmısız yoksa yanlıs mı diye değerlendiriyoruz, çok güncel bir olay oldugu için fenerbahçeyi kutlamak istedim, birilerinin aklının ucunda bu adam hakkıyla kazanana hakkını vermiyor fikri kalmasın diye =)

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
KaRma' Alıntı:
LaZiSh'e eLimden geLdiğince yardımcı oLuyorum takıLdıgı yerLeride sorar bilgi alışverişi yaparız.. Sadece LaZiSh değiL ßir çok mod arkada$Lada öyLe.. LaZiSh scream'i uyarmı$tır PM'den mesajınıda editLemiştir.. ßir çok üyeyide uyarıyoruz düzeLsin diye.. scream ßu ak$am Maximus'un açtıgı konuda neron , black06 'da olmak üzere hakaret içerikli mesajLar yazdıLar.. 3'üde ßanlı $u an.. scream hariç diğer üyeLerin banı açıLacak.. LaZiSh'in ya$ıyLa ne i$in var en ağır başlı modLardan birisi yaşını biLmiyorum senin oscar ama senden daha saygıLı oLdugu kanısına vardım.. LaZiSh , FoFeR , daredevil ve NeRoN64 'ü hedef aLmışsın konuda.. upload team'de 2 arkadaşımız yani yönetimden biri gibiLer.. Eğer diyosanki yöneticiler kayrıLıyor NeRon'un banlanması sanırım ßirazcık içini ferahlatmıştır.. Odan gibi gördüğün Fenerbahçe böLümünde yapılıyorsa haksızlık bölüm modlarına bildir ha diyosanki LaZiSh çocuk aklıyla ßenim şikayetimi değerLendiremez o zaman 4 smod'dan birine biLdir. gerekeni yaparız..

kişisel bir işim yok.. sadece serzeniyorum..

lazish sorar bilgi alış verişi yaparız.. yorumun kafamda şunu canlandırıyor affına sığınarak..:

(not: diyaloglar tamamen oscarın kafasında canlandırdığı kadar gerçektir..)

L: karma abi bu scream bütün FB liler i.nedir diyo..
K: herşeyide bana danışmayın kardeşim.. diyosa vardır bi bildiği.. =)

üçü banlandı.. biri yönetici.. tamam kabul.. e banlanan üyenin ban sebebi mesaja, teşekkür eden ve akabinde alıntıyla reply veren kişi neden banlanmadı demiyorum.. yöneticilerin özel değerlerimize bu kadar kolay tecavüz eden karakterde olmasına serzeniyorum..

artı birde kendi ağzınla söyledin.. sana akıl danışmakta olan bir yöneticin var.. akla ihtiyacı olan bir yönetici aklı olmayana nasıl akıl verir..?? akıl hocasına akılmı öğretecek bu insan..??

react0r' Alıntı:
Keşke alsaymışsın, tabiki teşekkürlerimi silmem, ortam gerici olmadıgı sürece
rakip takıma küfür
hakaret etmediği sürece, kendince yorumunu yapan birine takımdaşlık adına teşekkür etmişsem bundan ben neden gocunayım ki,sende sıkça yapıyorsundur aynı şeyi, sen yöneticisin yapamazsın diyorsan tabi mevzu değişir, fenerbahçe bölümünde küfür eden bir beşiktaşlı olmuşta ben ceza vermemişsem, somut birşeyler varsa o sonda benımle ilgili eklemıs oldugun yazıyı kabullenebilirdim, hoşuma gitmedi açıkçası, eşitsizlik konusu altında ismimin geçmesi.. diğer adı geçen arkadaşlarımız da konuya yorumlarını yapacaklardır,şundan emin olmanı istiyorum hackhell de takım sevgisinden önce hackhell in tarafsızlıgı ve hedefleri gelir, tökezleme yaptıgımız zaman düzelebilmemiz için böyle başlıklar yararlı, en azından dönüp kendimize bakıyoruz, doğru mu yapmısız yoksa yanlıs mı diye değerlendiriyoruz, çok güncel bir olay oldugu için fenerbahçeyi kutlamak istedim, birilerinin aklının ucunda bu adam hakkıyla kazanana hakkını vermiyor fikri kalmasın diye =)
adım gibi emin olduğuma hala eminim.. ama kanıtlayamıyorum ve senden özür diliyorum.. adını kullandığım için üzgünüm.. mesajlarımdan adını çıkarmak senin tekelindedir ve hakkındır..=)

Moderatör
Moderatör
σѕ¢αя'ѕ™' Alıntı:

kişisel bir işim yok.. sadece serzeniyorum..

lazish sorar bilgi alış verişi yaparız.. yorumun kafamda şunu canlandırıyor affına sığınarak..:

(not: diyaloglar tamamen oscarın kafasında canlandırdığı kadar gerçektir..)

L: karma abi bu scream bütün FB liler i.nedir diyo..
K: herşeyide bana danışmayın kardeşim.. diyosa vardır bi bildiği.. =)

üçü banlandı.. biri yönetici.. tamam kabul.. e banlanan üyenin ban sebebi mesaja, teşekkür eden ve akabinde alıntıyla reply veren kişi neden banlanmadı demiyorum.. yöneticilerin özel değerlerimize bu kadar kolay tecavüz eden karakterde olmasına serzeniyorum..

artı birde kendi ağzınla söyledin.. sana akıl danışmakta olan bir yöneticin var.. akla ihtiyacı olan bir yönetici aklı olmayana nasıl akıl verir..?? akıl hocasına akılmı öğretecek bu insan..??
Sen Bu böLüme geLip nasıL $ikayette buLunuyorsan yetkiLi kişiLere Adı geçen yöneticide geLir bana sorar ßen gidip react0r'ede sorarım Hocus'ada sorarım Genco'yada sorarım önemLi oLan en dogru kararı verebiLmek oscar'cım.. ama sen doğru karar verilsin istemiyor gibi yöneticinin tecrübesizLiğini öne sürmeye çabaLıyorsun..

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
KaRma' Alıntı:
Sen Bu böLüme geLip nasıL $ikayette buLunuyorsan yetkiLi kişiLere Adı geçen yöneticide geLir bana sorar ßen gidip react0r'ede sorarım Hocus'ada sorarım Genco'yada sorarım önemLi oLan en dogru kararı verebiLmek oscar'cım.. ama sen doğru karar verilsin istemiyor gibi yöneticinin tecrübesizLiğini öne sürmeye çabaLıyorsun..
üstad anlamadım.. bu elemanın yaptığı şey en doğru kararı sizden almak mı..? eğer alıyorsa bana değıl ona değil koskoca camiaya eşcinselliğin türkçesiyle hakaret eden bir adam niye sertçe uyarılmıyor.. direk size bildirilip bölümümde küfür etti denmiyor..

habire birilerine bişe soran kapısındaki köpeğe hakim olamaz derdi rahmetli dedem.. nur içinde yatsın..

sana soruyorum.. bot nickim var varsay.. veya ortak düşmanımız(???) olan dostlarım.. diyorum ki bütün Beşiktaşlılar i...dir... farzet FB bölüm moduyum.. diyorum ki dilimize tercüman oldun.. veya böle değil başka türlü yapayım.. msjnı editledim kanka dua et başkası görmemiş olsun.. ;)

bana tecrübe mi verirdin..?? yoksa Akıl mı..?? yöneticilik mi.. ?? yoksa küfredilen sadık user'a az biraz destek mi..??

muratbjk

New member
σѕ¢αя'ѕ™ dostum sende birçok beşiktaşlının yazdılarından gocunmuşsun, FoFeR in yazdıklarında ne var çözemedim düşüncelerini yazamıyacak mı, kaldıki yazdıklarında hiç bir tahrik veya hakaret yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML