yöneticilere

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
valla ben asgari ücrete calsııyom oda yeter bana.
taş attımda kolum mu yoruldu

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
ilerde hackhell ısmı dunyada hatırı sayılır bır yere geldiğinde ve bu isim forumumuza ciddi anlamda maddi katkı sağlamaya başladığında kazanılan bu parayı burda hackhell isminin buyumesınde emegı gecen,yardımı dokunan,katkısı olan her yonetıcımizle paylasırız emın olun... Hackhell in basarısı bizim başarımızdır...Hackhell isminin büyüklüğüde aynı oranda bu büyüklüğü sağlamada yanımızda olan her yönetici her aktif üyenin isminin büyüklüğüne ve tanılılırlığına imkan verecektir...

iSpiK

Kadim Dost
ya ben user olarak 750 mılyon + onlıne olduum saat basına 1 bira....
sanırım mod lardan daha ıyı kazanıyorum bı de mod olsam Dark ne kadar werır kım bılır :) hımm ben ondan mod yapmıolar heralde butun para kaynagını bana yonlendırmek zoorunda kalıcakları ıcın :alkol:

byaBanCı

New member
Dark_Angel' Alıntı:
ilerde hackhell ısmı dunyada hatırı sayılır bır yere geldiğinde ve bu isim forumumuza ciddi anlamda maddi katkı sağlamaya başladığında kazanılan bu parayı burda hackhell isminin buyumesınde emegı gecen,yardımı dokunan,katkısı olan her yonetıcımizle paylasırız emın olun... Hackhell in basarısı bizim başarımızdır...Hackhell isminin büyüklüğüde aynı oranda bu büyüklüğü sağlamada yanımızda olan her yönetici her aktif üyenin isminin büyüklüğüne ve tanılılırlığına imkan verecektir...

biliyodum dark senin bir gün para dağıtacağını :) ..... .. helal yaw bunu dedin ya artık hh nin sırtı yere gelmez... :clap: :clap:

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
valla sigara parası işte arkadaşım :) ne olsun

Ayrıca paraya ne gerek var dostuklar arkadaşlıklar ve sevgi varken:)

Barbazula

Today I repay my dept
burda yapılan herseyın basında dostluk takıbınde paylasım gelır para olmus olmamıs hıcbır onemı yok ... zaten ruhuyla iş yapan ınsanlarız ve bunun ıcın bu kadar hızlı buyuyoruz .. artık konununda fazla uzadıgını dusunuyorum ...

SEPTAGH

New member
amann haa para lafını etmeyin.Dark a zam yap dedik yapmam dedi.Greve gittik bütün modlar.Dark da lokavt haklarını kullandı.İşsiz kaldık.Evde çocuk ağlıyo,bakkala borç birikti,ev sahibi evden atacak akşamları taksicilik yapmaya başladım ek iş.:):)

Gєηco

Altın Üye
Dark_Angel' Alıntı:
verırım vermesınede sen alabılıcekmısın? :eek:

puhahahahahahahah :D gülmekten yarıldım :D
(ben başka açıdan düşündüm o açıdan güldüm)

poli

New member
bunca yazılandan sonra hadi hayırlısı demek lazım
inşallah hh dünyada iyi yerlere gelir bizimde
buna katkımız olcaksa ne mutlu :p
ARKADAŞLAR SADECE BİRAZ DAHA PAYLAŞIM :)

theozy

Kadim Dost
ahuahuah o değilde bigün topluca yönetimce bi yemek düzenlemek lazım.. :) hesabı dark ödicek tabikide :p

junior__kaan

New member
Dark_Angel' Alıntı:
hocam sende hazır cevaplıkmı var banamı ole gelıyor :eek:

bim_28

Altın Üye
Ben para istemem sadece Dark bana uydudan internet bağlantısı sağlasın yeter.
Bugün 3 saat boyunca internete bağlanamadım. Deli oldum.
Daha şimdi yeni bağlanabildim. Keyfim kaçtı sinirliyim.
O telefonun öbür ucundaki operatör kızla yine ahbap olduk iyi mi :alkol:

bim_28

Altın Üye
Seven çok şükür paradan yana sıkıntım yok hatta gelin
biraz harçlık vereyim dermişim :D
Benim derdim bağlantıyla.
Bu bağlantı olayı paraylada olmuyoki öyle bastır parayı al ADSL'yi de
değil internet namına mahrumiyet bölgesindeyim :(

klass24

Banned
Dark_Angel' Alıntı:
züleyhahahahahahah darki yawww o nasıl cevap ilahi yaww allah tuttuğunu altın benimkini zümrüt etsin emi :)

HTML