yöneticilere

dumurun

New member
merhaba arkadaşlar ben birseyi merak ediyorum ama bunu sizi rencide edici bir biçimde sormaktan kacınıyorum umarım başka taraflara cekmezsiniz.ben süper modların yada modların para alıp almadığını soracaktım bir arkadaşım bazı forumlarda 50 ile 100 milyon civarında para aldıklarından bahsediyordu ben modlar olarak aranızdaki diyaloglardan haberdar olmadığım için konuyu buraya actım umarım bir sakıncası yoktur saygılarımla...

iSpiK

Kadim Dost
almıyolar ben bılıoRUm :) daRk_angel butun parayı kendısı yiyo :) (adamlar nerdeyse cebınden odıyecek :D )

MaYdOnOz

New member
hehehehehehehheee en yüksek transfer ücretii ne kadarmıss acabaaaaaaaa bi ogrenirmisinn ....

GeHeNNa

New member
muhahahaha
Hakkımızı yedirmeyelim arkadaşlarr
dökülelim meydanlara BU FORUMDA GREV VAR :) :) :)

Barbazula

Today I repay my dept
biri para mı dedi hani nerde?

The cakan's

New member
PARA dediğin nedirkii elinin kiri :)
burdaki insanlar paylaşım yapiyorlar yeri geldi oğretiyorlar yeri geliyor oğreniyorlar bunun için nebir para aliyorlar nede bir iskonto:) TEK farkları zamanında serptiği tohumların bedelini Smod veyahut mod olak değer kazanıyorlar benim dusuncem budur :) ...

NOt : Ula para aliyorsanz soyleyin bide yapalım bu işi hergun karsıya gidip gelmekten iflahım esiliyor hç değilse evde otururum :):)

MaYdOnOz

New member
ayyyyyyy çok güldümm yaaa beni güldürdünüzz yaaaa çok yasayınn sizzz belkii alıyoruzzdurr nerden biliyonuzz ?????????? hehehhehehee fitnee sokıyımm birazz..

junior__kaan

New member
ehehehe cok güzeldi yaf
sen merak ettiğin için sormuşun ama bu beni baya bi güldürdü :):)

chamfer

O Şimdi Asker
GeHeNNa' Alıntı:
muhahahaha
Hakkımızı yedirmeyelim arkadaşlarr
dökülelim meydanlara BU FORUMDA GREV VAR :) :) :)
ahahhaha demek ki en zeki benim darkla başta anlaşma yapmıştım :)

500+ sigorta + yemek olarak işe başladım.

bide kapadığım konu ve banladığım adam kadarda prim alıyorum :eek:

chamfer

O Şimdi Asker
SiLvErGhOsT' Alıntı:
500 maaş +sigorta+yol ...:)2 ayda bir maaş ikramiye :D 6 ayda bir kömür yardımı :eek: 3 ayda bir erzak eh ne yapak:eek: gecinioz işte :cool:
demekki çalışma şartlarımız senle hemen hemen eşit :eek:

GeHeNNa

New member
SiLvErGhOsT' Alıntı:
500 maaş +sigorta+yol ...:)2 ayda bir maaş ikramiye :D 6 ayda bir kömür yardımı :eek: 3 ayda bir erzak eh ne yapak:eek: gecinioz işte :cool:

Bizimm başımız kel mii??? :eek:

PATRON neeerdeeee
HAKKIMIZ NEERDEEE

:) :)

Gєηco

Altın Üye
karın tokluguna çalışıyoruz işte.....

kadymp

Turk4lyfe
ahbaha ben sahidim kady burdan aldigi para ile ev yaptirdi 2 kat bence yoneticiler somuruyolar modlarimiza sahip cikalim ::))))

piken

New member
yaaa bende mod olmak istiorum o zmn,para istiorum boş cebim dolsun istiorum:D

HTML