YÖnetİcİler Bakarmisiniz

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
ByGorkem' Alıntı:
dark Angel sitenizin son hali ni tema paketinizi iyi oldunu güzel oldunu belirtmiştim sanırım

benim amacım site kötülemek değil amacım bugun 60 konu paylaştım çok kötü benim için 50 konumda ana makinaya verileri yollarken yarıda kesildi neden bu paylaşımlar 200 olmasın günde amacımız bilgi paylaşmak değilmi hepimizin ?
Görkem sitenin hızından sizin gibi bizde memnun değiliz, daha hızlı olmasını ve daha cabuk buyumeyı sızden daha cok ıstıyoruz suphenız olmasın ancak bunun için suan oldugundan daha fazla maddiyata ıhtıyacımız var. Hackhell ı suan 3 ayrı sunucuda tek basına barındırıyoruz 1 tane daha alabılsek bu yavaslık ortadan kalkıcak forum hızlanıcak fakat bu 1 tane daha ıcın bıraz daha zaman var. Alınan reklamlarla 3 sunucunun 1 tanesının masrafını ancak karsılıyoruz gun gelırde sponsorlar ve reklamlardan daha fazla kazanırsak ilk işimiz zaten bır sunucu daha alıp sıteyı hızlandırmak olucak.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
sadece şunu söylüyorum
gece siteye girdiğimde yanlışlıkla bir konuya basarsam
açılması 1 saniye dürüyor ve geri tuşuna batığımda toplam 2 saniye içinde tekrar aynı yerde oluyorum
inanması güç ama bazen bilgisayarımda gezinirken bile böyle bir hız olmuyor!

tabi diyosanız o gece öyle
ama ortalama 2000-3000 online kişiye(şu anda 2608 Online Kullanıcımız ile hizmet veriyoruz 24/02/2007 saat 20:29) hizmet vermenin zorluğunu da düşünün ve bu konularda biraz daha sabırlı olun derim

lazaslan

New member
Bence de şu andaki hız gayet iyi.
Brikaç ay önce yapılan çalışmalar sonucunda bence güzel bir hız yakalandı.
Tabii bu ne beklediğinizi de bağlı.
Eğer Ferrari gibi olsun diyorsanız o biraz zor.
Ama murat 124 gibi de değil haliyle.
Ortalama hızımız bir Toyota Avensis kalitesinde bence.
Çok yoğun olduğunda Corolla hızına da düşüyor ama gene de gayet iyi. :)

FreeZe

New member
256 Kpbs hızım var.saat 12:32.ziyaretçi çok ve 950MB dosya indiriyorum site gayet mükemmel çalışıyor...sorun yaşayanlara mozilla Firefox'u öneriyorum 2 kat hız verir eminim :p

1sc0rp!tX

Altın Üye
Gorkem Son kez şunu belirtiyim..BEn geçen sene 2006 yılında mayıs ayında tanışmıştım hh le..Tabi başka bir nickim wardı..Onu kullanmıyom artık..Şifresini unuttugum için..Bunu Eylül ayında açtım..İnan GEçen sEne öyle bir yavaştı ki site..İnsanın çıldırası geliyordu..Bırakmıştım Hackhell i bu hız yüzünden..İnan HEr başlık öyle bir ilgimi çekiyordu görmek için Sabırsızlanıyordum..Ama hız yüzünden hiç açılmıyordu..Zaman aşımına ugradı deyip kapatmak zorunda kalıyordum..

GEçen seneyi şimdikiyle Kıyaslamak mümkün bile değil.. şu an Fletch in dediği gibi sayfanın açılması 3-4 sn bile sürmüyor..Şu an yaklaşık 2500 online kullanıcı sayısı ile bu neredeyse imkansız..Biri bizi durdursun demekten başka bir şey diyemiyorum..

İçimi döktüm bea:D..

Leke

Altın Üye
İmzalar yok zaten site yavaşlıyor diye bende de sorun yok bazen kasıyor ama normalde hiçbir sorun yok . Bağlantı hızın yavaş olmasın
?

HTML