XP'de Maximum Performans

yahya_kot

New member
wind xp prof sp3 kullanıyorum bu ayarlamaları yapsam bi katkısı olurmu ki acaba???? şimdiden teşekkürler.....

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bilgiler çok iyi.. Paylaşım mükemmel ki 2005te konu açılmış 5 sene sonra hala yorum ve teşekkür alıyor..

soner19

New member
arkadasim cok tesekkur ederim konu super daha once duymustum ben bunlari neyse ya ben bilgisayarin guncellemesi acik kapatsam daha mi iyi olur bazi kisiler diyorki microsoft yakalarsa kara listeyi alir diyolar cevabini beklicem

parmacymen

New member
dostum saol.yanlız 1.aşama olmadı sebebi sence nedir scf/scannow yazdım ama hata verdi pc. windows bulamıyor ismi doğru yazın falan gibi bir yazı çıkıyor diğer yazdıklarını aynen uyguladım şimdi tavsiye ettiğin programları kurucam tekrar teşekkür..

trakyaman

New member
çok güzel özetlemişsin, zaten ev kullanıcılarının %90 ı bilgisayarı internete girmek, müzik, film indirmek yada dinlemek ve cd kopyalamak için kullanır. sanki çok işdeğişik işler yapılıyomuş gibi piyasaya binlerce program çıkarmışlar ve insanlar önemli bir şey gibi bu programları kurup kaldırıp sistemlerini yavaşlatıyolar, bilgisayarın işlemesi için gereken programlar topu topu kaç tane zaten....
arkadaşın dediği işlemleri yapın, gereksiz programları bilgisayaranızdan kaldırın ve hem daha hızlandığını ve gereksiz ne kadar program kurduğunuzu fark edeceksiniz