XP niz Hala Lisanslı Değilmi????Buyrun içeri

basskolog

New member
Xp yi Tamamen Orjinal Yapan Program

XP nizi programdaki açıklamaları takip ederek kolayca orjinal yapabilirsiniz. Orjinal XP' nizi güle güle kullanın.

Link: http://rapidshare.com/files/2141277/LEGALXP.rar.html

AÇIKLAMA
Programda kopyalayacağınız XP anahtarını not deftere veya worde kopyalayın ve 5'li gruplar halinde kopyala yapıştır yapın.

Evet arkadaşlar denedim ve işe yaradı.Buyrun capslar:

umarım bunlar bazılarının çenesini kapamak için yeterlidir.

Orjinal XP'niz hayırlı olsun :goz:

genniko

New member
inşallah bir gün deneriz bu tam sürüm yapma yamasını
fakat xp orjinalitesi cd ile verilen lisans anahtarı etiketidir.
herhangi bir kontrolde etiketiniz yoksa microsoft çalışanı olsanız bile korsan kullanmış sayılırsınız.
saygılarımla.......

regal85

New member
Bugün denedim ve explorer 7 yi sounda kurdum PC me. nezamandır da paylasım yapmdığım için umarı kendimi affettirmişimdir sizlere :utan

tabi sizin içinde(belki süresi az kalmıstır diye) en bastan bi upload yaptım

programın içinde hersey var ve o sizi direkt olarak yönlendirecek yani nasıl yapacagım ben yapamam gibi bir sorununuz olmayacak.

İste buyrun link

http://rapidshare.com/files/15666544/Legal_XP.rar.html

not: daha önceden bu dosya verilmiş olabilir ama süresi bitmiş ve linkleri yenilenmediği için tekrar upload edilmişti

ilginize ve tesekkürlerinize .......... tesekkürler

encounter

New member
ilk mesaj benden olsun indirdim.sanirim işe yaradi teşekkürler.

awd

New member
bEN GEREKENLERİ YAPTIM AMA KONTROL YERİNE GELİNCE KABUL ETMİYOR. yANİ

Acaba bende mİ? yanlışlılk var yoksa başka bir sorun mu?

regal85

New member
product keyini dogru yazmamıs olabilirsin bi tekrar dene olması gerekir(window profesyoneller için home ise olmayabilir)

awd

New member
Yok tekrar tekrar denedim ama kabul etmedi. Yinede çok sagol :)

regal85

New member
sen de saol bir kac arkadasım + encounter isimli üye de denedi oldu ama senin ki neden olmadı bilmiyorum yardımcı olamadım k.b

SoSoNeR

New member
Paylaşım İçin Teşekkürler Bunu Ben Hep Kulanıyorum Format Sonrası vs ((:) işe yarıyor çalışmama imkanı yok kesinlikle çalışıyor yaparken hata yapmadığınıza emin olun Bu Elimde Uzun Süredir Var Forumda Paylaşılmıştır Die Hiç Aklıma Gelmedi Ama Regal Arkadaşımız Sağ Olsun Güncelledi Bizi :)

mastercem

New member
bnde tam 3 dosya var blrli bi sırayla basınca oluo ama şansa yapmıştım, sırasını bilmiorm :) verilmişti önceden ama haklısın linkler ölüo :) emeğe saygı... teşekkürler...

N i h i L

New member
Bu kadar basit bir iş degil
oyle hemen heveslenmeyın beyler..

awd

New member
Biraz daha açıklarsan İyi olur. Bende zaten olmadı. Program güzele benziyor ama neden olmadığını biliyorsan veya neden basit bir iş olmadığını söylersen daha iyi olur. Paylaşım için teşekürler.

HTML