"X" Yaşındayım "X" Kadar kişiyle çiktim...(Kim playboy Kim çapkın meydana çikar :) )

dreamr

New member
21 yaşındayım 12 ilişkim oldu yalnız bir kere gerçekten aşık oldum
onun da ne olduğu belli değil şimdi

huso55555

New member
forceslove' Alıntı:
79 luyum 10 iliskim oldu su an yok (nadasa bıraktım kendimi :p )
1 kez gercek aşkı buldum 2 sene sürdü bırakmak zorunda kaldım

size bir tavsiye eğer gercek aşkı bulursanız sakın ama sakın hiçbir neden le zorunlu olsan dahil bırakmayın sonraları cokk ama cok acı çekersiniz üzerinden 2 yıl gecmesine rağmen.............
örnek şekil a.1=ben
26 yaşındayım 19 kişiyle çıktım

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
30 yaşındayım,tek gecelik ilişkiler hariç 9 kişiyle çıktım ve 2 kez aşık oldum :)

lbejs

New member
S2Cİ' Alıntı:
püff bu ne yaa 20 yaşındayım 9 yaşından beri süren bi beraberlimiz var be hiç bitmicek ölene kadar..............
helal olsun diyecek bişey yok bu adama buraya kadar olanları okuduğum diğerlerini okumadım. ben de 22 yaşındayım bir sürü kızla çıktım ama...

By CaPTaiN

New member
19 yaşındayım 13 kişiyle çıktım... 250 kişiden fazlasıylada beraber oldum :p

Playboy + Captain olmak çok zor :D

iSpiK

Kadim Dost
kac kısıyle cıktıın bence önemlii diil piyasada kız cok önemli olan senin gercekten isteyipte cıktıın kız sayısı önemli.. isteyipte o birisyle cıkamadıktan sonra sıradan kızlarla cıkmanın hıc bı degerı yok b ence...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
24 Yasindayim Kac Kisiyle Ciktigimi Hatirlamiyorum

Sayan Varmi Mrak Ediodum Saymissiniz....

kelimeler

New member
20 yaşındayım kimsele çıkmadım bir iki defa girişimim oldu ama sewmiorum böle saçmalıkları ben platonik takılıorum 5 senedir kimseyle olmaya niyetim de yok benimle olan yada daha doğrusu olmak için uğraşan herkes benim özgürlüümü kısıtlıo ben buna gelemiorum kimsei istemiorum platonik daha güzel fuzulii gibiim ben sewiorum ama ulaşmak istemiorum acımıda çekiorum bu acı bana artık mutluluk werio,karşılıklı bişi beni kasıo kaçanı kowalamak daha güsel,daha atraksiyonlu,daha heyecan werici, nereye kadar onu bilemem belki sonuna kadar....we çok kişiyle çıkmayı bi kıza yakıştıramıorum dolayısıyla kendime hiç yakıştıramıorum insanlar beni 1 kişiyle hatırlamalı we ben 1 kişiyi çok sewmeliim sırf bunun için bu yaşa kadar kimse olmadı hayatımda platoniğim hariç o da iiki war:)

bu arada ne dolmuşum ben içimi döktüm resmen yaa:):D

pointır

New member
Maaşallah herkes kazanova bol keseden sıyırmış nüfus sayısına göre bir kişiye 100 kız düştü sandım :))))))))))

yalkın

New member
18 imdeyim ama hiç öyle bir deneyimim olmadı.hedef ilk çıktığım kızla evlenmek.başarıcam inşallah :)

crazyowl

New member
20 yaşındayım 1 kişiyle cıktım cıkıyorumm evlenecem inşallah.....ama kaçamak yapabilsem yanlar olacak vicdanım el vermiyorr fırsat var ama:vur

NeRoN_64

Banned
Walla Yazsammi Yazmasammi Tereddüt Ediom Ama Herkesin Yazilarini Okudum

Yas 18

Ciktigim Kiz SAyisi 50 yi Gecti Tam SAymadim ama En Az 45 Diem :hhmanD

elmir

New member
mustafakox' Alıntı:
90 lıyım ama 1 kişiyle cıktım 2 sene o da bitti artık kızlarla ugrasmıyorum
17 yaşındasın 1 kızla çıktın ve daha uğraşmıyosun....

helal olsun(!) gözüm....

not/sen uğraşmasan bünyen senle uğraşır ona göre...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
28 yaşındayım kaç kişiyle çıkdığım önemli değil ama bir aşkım var. ölümsüz bir aşk.

İşte önemli olanda budur. 100 kişiyle cıksan aşık olmadıkdan sonra 5 para etmez.

birde övünür gibi yazanlara cok güldüm :) .

bu konuda saçma geldi bana :hhmanD

HTML