"X" Yaşındayım "X" Kadar kişiyle çiktim...(Kim playboy Kim çapkın meydana çikar :) )

leblebi

New member
"X" Yaşındayım "X" Kadar kişiyle çiktim...(Kim playboy Kim çapkın meydana çikar :) )

Arkadaşlar bende yeni bi katılıma dayalı oyun açıyoyorum bakalım kim kaç yaşına kadar kaç kişiyle çikmiş...

Yalan yere yazmayın kendinizi kandırmış olursunuz. Hadi Buyrun.

25 Yaşımdayım : 6 Kişiyle çiktim (Halen Süren bi ilişkim var.)

Cansiz

New member
bu verildi herhalde hertelden de yayınlandı açıldı bu konu bunu araştırmak lazım ama seni kırmıom yazıom
89'luyum!!!:(
19. manitaya doğru gidiyo kızların soyu tükenene kadarda bu böle gider!!!:):)

oNuR!

Banned
20 yaşındayım 6 kişiyle çıktım ama hayatı yavaş yaşıorum anlaşılan 89'lulara bak 19. maşallah :D:D

allper

New member
önemli olan kaç kişiyle çıkıldığı değildir

önemli olan gerçek aşkı bulup bulmadığındır... belki ben 21 yaşında 100 kişiyle çıkmış olabilirim ama gerçekten sevip sevilmedikçe, hiçbiriyle aslında adam gibi anlaşamadıkça bu 100 kişi benim GURUR değil UTANÇ tablomdur..

sadece söylemek istedim oyununuzu veya sizi bozmuş olmak için değil beyler...

iyi forumlar

forceslove

New member
79 luyum 10 iliskim oldu su an yok (nadasa bıraktım kendimi :p )
1 kez gercek aşkı buldum 2 sene sürdü bırakmak zorunda kaldım

size bir tavsiye eğer gercek aşkı bulursanız sakın ama sakın hiçbir neden le zorunlu olsan dahil bırakmayın sonraları cokk ama cok acı çekersiniz üzerinden 2 yıl gecmesine rağmen.............
örnek şekil a.1=ben

kamber26

New member
25 yaşındayım şuanda 6 ncıyla cıkıyorum arkadaşın dediği gibi şu anda aşkı buldum ve yaşıyorum önemli olan bu bence de..:)

kardeş kolay değil biliyorumda aynı şeyi zamanında bende yaşadım ende 2 yılda zor unuttum ama boşver bence ondan daha iyisini ve daha çok seveceğin birini bulursun.:(

erkenci

New member
26 yaşındayım 3yıl süren aşk dolu ilişkimizi annesi 4 ay önce bitirdi.arkadaşın dediği gibi unutmak çok zor........... :(

fare_07

**forum haşeresi**
18 yaşındayım 3.yle çıkıyorum umarım 4. olmaz artık bu kızı çok seviyorum lan :)

S2Cİ

Banned
püff bu ne yaa 20 yaşındayım 9 yaşından beri süren bi beraberlimiz var be hiç bitmicek ölene kadar..............

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
başka bır nck al oyle gel üstteki vatandaş sınırsız banlandın.

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
bu nasil nick be gece gece hicde gülecegim yoktu ya:) neyse
23 yasindayim 20civari olmusdur ama simdiki ile ilerde mutlu son olabilir.

justreal08

New member
21 yaşındayım rus mus tek gecelikleride sayarsak yalan yok 17 şu an boşum ama

akharis

New member
21 yaşındayım.. 10 tane felandır.. Tek gecelik 3 tane felan oldu.. Ama istikrarlı ilişkilerim 2 tane.. Şu an 10 aylık bi ilişkim war, önceki 14 ay sürmüştü..

HTML