www.kafamgirsin.net'e destek :D

pegasus979

New member
Sadece " yok kafam girsin...yok bacaam girsin" le olmaz beyler bayanlar önce bir sivil toplum kuruluşu yani bir dernek altında toplanmak gerek...her yapılan zamma,aldatmacaya karşı çıkmak,mevcut fiyatların dünya ortalamasına indirilmesini istemek gerek.Biz eşşek olduktan sonra binen çok olur.Cezayir de , Fas ta , Mısır da ..insanlar ekmeklerine yapılan küçük bir zam için neler yaptılar..gördünüz,biz de en küçük ebat lı ekmek 75 krş oldu...sesini çıkaran yok...Telekom Oger e satılırkan niye sesiniz çıkmadı,,,bir ülkenin haberleşme sistemi onun kalbinin damarlarından biridir.Kesildi kanımız şimdi Suudi Oger besliyor...Bu ve bunun gibi nice değerler artık yabancılara KAR sağlıyor....Kafa kime giriyor...bacak kime giriyor...FARKINDAMISINIZ,,,,

valued

New member
ilginç değilmi adam rapid crack, diye rapide upload ediyor. telekoma kafam girsin diye telekom altyapısına int. sitesi yapıyor.

yolyardim

New member
4 Gb Kotalıyım Ara Sıra Giriyorum Internete Bir şey Yaptığımda Yok Ama Kota Bırakmadılar Yahu Her Ay Kota Aşımı Geliyor Bu Nedir Arkadaş ... Türk Telekomu Arıyorum Bana Yarım Saat Müzik Dinletiyorlar Bir De Utanmadan Sesli Yanıt Sisteminde Kampanya Tanıtıyorlar Ve Sonuçta çözüm Y O K ... Utanın Allahtan Korkun

cevreci

New member
kafamgirsin.net kapanmış galiba satılıkmış
ttnetin ceosuna kafası girsin sonra evren girsin ipne kazıkla kazıkla bide jet hızınında nette ulan japonyda net 48 mbbit(40$ yıllık) bizde 4 mbbit(200$yılllık) oldu adam hava atıo sen git onu anana anlat o analar
ttnet ananı da al git ulan

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
dostum manyaksın yaa :D
hll walla =)
körlerin göremediği herşey telekoma girsin :D

HTML