WinKawaKS Kullanımı

'Pulse

New member
sen saol ark.ım inş. yararı olmuştur..

react

Admin
eline sağlık, çok güzel olmuş, sabitlendi..

'Pulse

New member
saol,çok saol abi,

thx:)

kankazurna

New member
arkadaşlar ben bu winkawası indiremedim ?? acaba link'mi değişmiş yoksa bende bir problemmi var ? Demiştim !!!

Ama açılan yabancı forum sayfasında sağ tarafta yazıyormuş, Benim gibi acemilerin dikkatine

ykpikacu

New member
Kardes bu kawaksta "Street Fighter III 3rd Strike - Fight for the Future" oyunu nereye adres göstersem görmüyor oyunu yardıcı olurmusun???

Bişey daha kardes Şu mame 32 türkçenin rapip linkini verirmisin!

ykpikacu

New member
Kardes bu winkawaks rom klasörünü belirtiğim halde oyun Gözükmüyor!
Mamede gözüyorda çalışmıyor! Street Fighter III 3rd Strike - Fight for the Future oyun bu yardım edermiisn!

Kardeşim Çalışmıyor, Ondan soruyorum!!

|yeha|

New member
hocam ben oyunu açtığımda görüntü çizgili oluyor yani tam net bir görüntü elde edemiyorum nasıl düzeltebilirim?

lanetolsun

New member
slm dostum ben marvel oyunlarını açamadım bana yardımcı olyrmusun mail adresini aradım bulamadım o yüzden sana kendi mail adresimi veriyorum [email protected] yardımını bekliyorum şimdiden tşkr

|yeha|

New member
ykpikacu' Alıntı:
Kardes bu kawaksta "Street Fighter III 3rd Strike - Fight for the Future" oyunu nereye adres göstersem görmüyor oyunu yardıcı olurmusun???

Bişey daha kardes Şu mame 32 türkçenin rapip linkini verirmisin!

ben de mame için olanını indirdim fakat ne mame'de ne de winkawaks' da çalışmıyor oyun. mame' de "all games" bölümünde görünüyor hatta rom ismi de aynı fakat "only availabes" bölümünde görünmüyor. neden olabilir?

onslaught

New member
ykpikacu' Alıntı:
Kardes bu winkawaks rom klasörünü belirtiğim halde oyun Gözükmüyor!
Mamede gözüyorda çalışmıyor! Street Fighter III 3rd Strike - Fight for the Future oyun bu yardım edermiisn!

Kardeşim Çalışmıyor, Ondan soruyorum!!
klasörde gösterdiğin halde çalışmıyor, mame gördüğü halde gene çalışmıyor demişsin. büyük bir ihtimal, romda sorun vardır. başka bir tane denemeni tavsiye ederim. zipten çıkartıp dene bir de... yok daha önce çalııyordu şimdi çalışmıyor diyorsan o ayrı bir olay ama. öylse çözümü başka.. bu arada "Street Fighter III 3rd Strike - Fight for the Future" bu oyun Dream Cast için... şüpheli oyunları arama motorlarından ne ile çalıştığına bakmakta fayda var...

dostum sen de, oyun çizgili olarak çıkıyorsa frame ayarı yapman gerekebilir... romlar her zaman aynı frekansta çalışmaz 80 olur 60 olur değişir. çözünürlüğü ona göre ayarla ayarlardan video bölümünden ama unutma ayarlar öyle kalınca diğer oyunlarda da ekranda bozulma olabilir :)

piciman

New member
hocam 70 e yakın winkawaks oyunum varda
yaş ilerliyo hafızada pek kalmıyor oyun isimleri ne neydi gibi
neyse
winkawaks da screenshot olayını bi halletsek
oyunun uzerine gelince screenleri çıksa