Windows XP Woltran Ultimate

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeogucci

New member
Güzel bir proje olmuş.
Emeğinize sağlık.
Kurdum denedim ama kesmedi beni.
Ben full sorunsuz bi Vista SP1 bekliyorum sizden.
İnşallah bir an evvel yaparsınızda bizde doya doya kullanırız.
Kendinize iyi bakın . . .

asiay

New member
tşkler kardeş eyw ındııryom guzele benzıyor daha öncee tnc gıbı benzelerı ınddırrım hata çokdu

bırde kendıne avatar koysan ıyı olcak artı cehennem zebanesı senden sonra yayınlamış kesin alıntı yaptı bence oda neyse kendıne ıyı bak:goz::biggrin:clap:victory

kardes tekrar slm **************** ordda uyelıgıni gordum cehennem zebanesı sendne alıntı yapmış kesınleşdı kınıyorum zebanıyı senın yazını da okudum gercekden cok sakın bırısın kardes
zebanı gozumde hıcsın

tşkler Moderator ExaLTeD_:biggrin:clap:durdurun:goz:

mirzaxe

New member
ya pardon ama benim kota sınırlı off :) neyse babamı ikna etmem lasım kabul etsinde sınırsız yapiim :D

konxriz

New member
Ya Arkadaşlar Lütfen Bi Cavap Verin Bunu Biz Iki Bilgisayara Kurduk Sanki Keyloger Var Klavyeden Yazılan Yazı çok Geç Geliyor..... Kullananlar Bi Yorum Yapsa.....

asiay

New member
güzel espiri kardes ben yukledım bu cd acemı ısı entegre edılmısı cd nın ustune entegre edmısler ıcerıgıne bakun goruursunuz upload yapan ark kendı ustune yaptıgı entegrelerı kaldrınca tamturkce oluyor:vur

ozturk_bjk

New member
arkadasım cok sagol

indirdik bi güzelde kurduk ama içinde bi sürü malwere joke ... bilmem ne buldu..

virüs öle lanet ki durmadan cokgalıyoo bilgine ama bit defendden pro plus iiy gelldi.Ama benim içime sinmedi bastım formatıı Agresifiim sinirliyimm öle virüse falan gelemem :p .Ama yinede cook sagolasıın

ExaLTeD_

New member
Sistemde herhangi bir virüs yok arkadasLar.. kaspersky iLe tarattım. içine bonus oLarak çeşitli şaka programLarı falan attım onları virüs sanmış oLabilir =) sitem için yaptığım şeye neden virüs atıyimki =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML