Windows Xp Professionel (Orjinal SP3) VİP EDİTON TR 2008 DVD

karabayirc

New member
valla 2 yıllık hackhell üyesiyim. ilk kez hayal kırıklığı yaşadım. eminim kötü niyet yoktur o kadar uğraşıp hazırlamış. geçte olsa cevap alırız diye düşünüyorum.

katılımsız hazırlanmış bu XP için key bulmanın başka yolu varmı

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
ellerıne saglık

karabayirc

New member
yükleyen arkadaş 2 kasımdan bu yana online olmamış. umarım reelde ciddi birşey yoktur hayatında

anlayan bilen ustalar şu XP ye key bulmanın yada BOOT ettirmenin bi yolu yoksa silin konuyu. fena mağdur oldum. sinirlerim tepemde. limitli adsl ve free rapidle uğraştım 1 hafta.

ilgilenen olursa şimdiden teşekkürler

cmurat

New member
millet kuramadık diyor hala emeğine sağlık vs mesajları geliyor,valla ben de kuramadım boşa uğraşmayın

ccoder_89

New member
arkadaşım bozuk olan dosyaları neden upload ediyorsunuz milleti uğraştırıyorsunuz
4-5-7-9-17 partilerde sorun war nasıl iş yapıyorsnuz bari tam yapın...

karabayirc

New member
17 part tekrar mı indireceğiz.

neyse ben işi kısmen hallettim.

Arkadaşlar PC’ye bu katılımsız CD aracılığı ile yeni format attım.
(boot etmiyor. Açıp kur diyerek)

2 sorunum var çözemediğim.

1-“Bu dosya eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil, denetim masası klasör seçeneklerinde bir ilişki oluşturun.” C diskini açmaya çalışırken bu uyarıyı alıyorum.

C diski Ters tıklayıp aç dediğimde açmıyor araştır dediğimde açıyor. Klasör seçeneklerinden eşleştirme yapmam söyleniyor. Denedim ama “open” diye bir şey yapamadım açma seçeneğine. D diskim ve diğer sürücülerde de “open” seçeneği yok. Tıklayıp açmaya çalıştığımda “Ara” komutu algılıyor. Klasör eşleştirme yapmaya çalıştım. Yine open yok. D diski ve diğer diskleri ters tıklayıp aç diyerek açabiliyorum. Klasör eşleştirme olayında GÖZAT seçeneği var, komutlar nerde nasıl bulabilirim.

2-İnternet Explorer 7 yüklü. Tıklayıp açmaya çalıştığımda bir kısayol oluşturuyor. Zaten tıklamayıda 3-5 dk da algılıyor. Sonrasında şu uyarıyı alıyorum. “650 sıra sayısı, iertutil.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı” bu sorunu internet exploreri yeniden yüklemeden gidermenin bir yolu varmıdır. (Not:Mozilla Firefox hatasız çalışıyor)

Son Olarak ÖNEMLİ

Bu Katılımsız CD’ye key buldum. İlgililere duyurulur.

4BR3X-4CP6X-2DTXP-FFDHT-7Q298

Not : Teşekkür istemiyorum. Sorunlarıma cevap verin yeter :)

smack that

New member
Yha karDeş Cd den biosa Gidiom başlatıo faKAt görmüo bilen arkadaşlar yardım etsin dvd yi görmüo yeniden başlatınca bilgisayarı

karabayirc

New member
17 part tekrar mı indireceğiz.

neyse ben işi kısmen hallettim.

Arkadaşlar PC’ye bu katılımsız CD aracılığı ile yeni format attım.
(boot etmiyor. Açıp kur diyerek)

2 sorunum var çözemediğim.

1-“Bu dosya eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil, denetim masası klasör seçeneklerinde bir ilişki oluşturun.” C diskini açmaya çalışırken bu uyarıyı alıyorum.

C diski Ters tıklayıp aç dediğimde açmıyor araştır dediğimde açıyor. Klasör seçeneklerinden eşleştirme yapmam söyleniyor. Denedim ama “open” diye bir şey yapamadım açma seçeneğine. D diskim ve diğer sürücülerde de “open” seçeneği yok. Tıklayıp açmaya çalıştığımda “Ara” komutu algılıyor. Klasör eşleştirme yapmaya çalıştım. Yine open yok. D diski ve diğer diskleri ters tıklayıp aç diyerek açabiliyorum. Klasör eşleştirme olayında GÖZAT seçeneği var, komutlar nerde nasıl bulabilirim.

2-İnternet Explorer 7 yüklü. Tıklayıp açmaya çalıştığımda bir kısayol oluşturuyor. Zaten tıklamayıda 3-5 dk da algılıyor. Sonrasında şu uyarıyı alıyorum. “650 sıra sayısı, iertutil.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı” bu sorunu internet exploreri yeniden yüklemeden gidermenin bir yolu varmıdır. (Not:Mozilla Firefox hatasız çalışıyor)

Son Olarak ÖNEMLİ

Bu Katılımsız CD’ye key buldum. İlgililere duyurulur.

4BR3X-4CP6X-2DTXP-FFDHT-7Q298

Not : Teşekkür istemiyorum. Sorunlarıma cevap verin yeter :)
Ula bi cevap feren yokmidur?

bubozo

New member
arkadaşlar indirmeyin. boot değil.çünkü.ayrıca aynı linklerle başka sitelerden alınmışşşşşşşş