Windows XP Professional TR - Sp2 x86 (Orjinal ve Katılımsız)

delici33

New member
Windows XP Professional TR - Sp2 x86(32bit) (Orjinal ve Katılımsız)

Fazla söze gerek yok aslında.Başlık yeterince anlatıyor mevzuyu.
Windows XP nin raflara kalktığı veya çöpe atıldığı bu son zamanlarda yinede bazılarının ihtiyacı vardır diyerek bu paylaşımı yapmaya karar verdim.Paylaşımdan kısaca bahsedeyim.

**Windows'umuz katılımsızdır yani hiç bir ekleme yapılmamıştır.Orjinal Sp2 ile birliktedir.

**Windows'umuz kendinden orjinal olarak geliyor.Bu şu demek: LegalXP gibi aktivasyon araçlarına ihtiyacımız yok.Sadece indirdiğiniz dosyadan çıkan KEYİ Windows'u kurarken yazıyosunuz ve orjinal Windows'un keyfine bakıyorsunuz.(Format atmadan önce dosyadan çıkan keyi bir tarafa yazmayı unutmayınız:))İnternet Explorer 9'u yükleyeceksiniz ve Windows Doğrulaması istiyor.Onaylayın hiç çekinmeyin:)Media Player'i güncellediniz ama Windows Doğrulaması istiyor.Yapıştırın gitsin:)

**Windows'un sitesine girin ve istediğiniz güncellemeyi alın.Kimse size ''Dur!! Windows'un kopya'' demeyecek.Hatta tam tersine Bill Amca size kendisi yol göterecek:)İşletim sisteminizi tanıyacak ve olası güncellemeri önünüze serecek:)

**Paylaşım tarafımdan denenmiştir.Kurdum, çalıştırdım, denedim, kurcaladım, taradım, ettim eyledim ondan sonra paylaşıma verdim:)Bu sistemi Lenovo Y530 PC ye kurdum.Sorunsuz çalıştı.Bu da referans olsun:)

SİSTEM : WİNDOWS PROFESSİONAL TR SP2 X86(32Bit)
BOYUT : 583 MB

Önemli bir UYARI!!!Eğer bazı programları yada bazı Driver'leri yüklemede sorun yaşarsanız aşağıda verdiğim linkten NET.FRAMEWORK 3.5 sürümünü indirip kurun.Eğer FRAMEWORK kurmakta sorun yaşarsanızda gene aşağıda verdiğim likteki Windows İnstaller'i indirip kurun.Hatta bana sorarsanız sorun yaşamasanızda indirip kurun her ikisinide.Çünkü bir gün elbet bir program kurarken sorun yaşarsınız.Bu sorunlar paylaşımda bulunduğum sistemden kaynaklı değildir.Tamamen Windows XP'nin eski olmasından ve yeni yüklemelerle uyumluluk göstermemesindendir.Zaten verdiğim linklerde sağdan soldan toplama değil Windows'un kendi sitesinden alınmadır.

NET.FRAMEWORK 3.5
Windows Installer 4.5 v3

Partları MediaFire'ye yükledimki hiç beklemeden son sürat inderesiniz diye:)Yok 10 saniye bekle, yok saçma sapan harfleri yaz, yok bir part indirdin diğeri için 30 dakika bekle mevzusu olmasın:)
RAR PASS : hackhell.com

WnX.P_P.ro_S._P2_T.r.part1.rar
WnX.P_P.ro_S._P2_T.r.part2.rar
WnX.P_P.ro_S._P2_T.r.part3.rar

PARTLAR BİRBİRLERİYLE UYUMLUDUR...

heryerdolu

New member
paylaşım dediğin böyle olur. emeğine sağlık. Yalnız bill amca öbür tarafta boğazına sarılabilir haberin olsun :)

delici33

New member
MediaFire'nin hesabımı kapatması nedeniyle linkler silinmiştir. En kısa zamanda yenilenecektir.Bilginize...!

delici33

New member
linkler alternatiflerle birlikte yenilenmiştir. Linklerle ilgili bir sorun yaşarsanız konuya yorum atınız...

delici33

New member
enteresan! ilk defa böle bi şikayet aldım. eğer internette kota sıkıntın yoksa bi daha indir belki indirirken bi hata olmuştur. bide şifreyi kopyala yapıştır yapma elinle yaz bazen ondanda olabilior. kolay gelsin...

delici33

New member
dediklerimi denedinmi. dene gene olmazsa tekrar yüklüyeyim ama büyük bir ihtimalle indirmede bi bozulma yaşanmıştır.tekrar indirirsen düzelecektir.çünkü şimdiye kadar bu sayfayı 800 kişi ziyaret etmiş ve bunun 8de 1i bunu indirmişse şimdiye kadar kimse şikeyet etmedi :)

delici33

New member
içinde bi program çıkıo zaten onunla yazacan cd ye. nero da ise kalıbı diske yazdır seçeneği var. bu seçeneği seçerek yazdıracan

delici33

New member
malesef kardeşim edemiyorum.ancak mediafire linklerinden indirirsen herhangi bir bekleme yapmadan ardı ardına indirebilirsin ve oldukça hızlıdır.3 partı 15 dakikada indirebilirsin rahatlıkla...