Windows Live Messengerdan Facebooka Baglanmak Sorunsuz :)

yigitolan1

New member
Ewet Arkadaşlar Messengerin Son Sürümü Olan Windows Live Messenger 2011 ile Artık Facebooka Baqlanabiliyoruz :) Bu Özelliqi Nasıl Kullanacaqınızı Anlatmaya Çalışıcam Buyrun :)

Bu Arada Facebook.com a İnternet Tarayıcılarından qirmesi Enqellenen Arkadaşlar : Bunlar Kim Olabilir Diyeceksiniz Ofiste Çalışan Arkadaşlar , Özel Sektörde Pc Başında Çalışan İnsanların Çoqu Facebook.com a qiremez ve Dert Yanarlar. ALın İşte Size SOrunsuz Bir Çözüm Tamamını Okuyun Ne Demek İstediqimi Anlayacaksınız :) Aman Patronunuza Yakalanmayın Mesuliyet KAbul Edemem :) Sadece Anlatırım Yapmak Ya Da Yapmamak Sizin Elinizde :) İlk Önce Windows Live Essentialsi indiriyoruz Peki Neden? Çünkü Messengerımızı Son Sürümüne Yükseltmemiz Gerek. Zaten Son Sürümü Bilgisayarında Yüklü Olan Arkadaşlar İndirmeyebilirler Direk Capslerden Bakarak Uyqulayabilirler. Fakat Messenger Sürümü Eski Olan Arkadaşlar ===> BURADAN <=== Windows Live Essentials i İndirerek Ve Kurarak İşe Başlayabilirler :) Kurduktan Sonra İlk Capse Bakarak Uyqulamaya Başlayabilirsiniz :) İşte CapsLeR :) :) :) :)

Verdiqim Programı indirdikten Ve Kurduktan Sonra Pc nizi Yeniden Başlatınız Ve Başlat Çubuqundan Messengerı Açarak Başlayabilirsiniz işte ilk Ekranınız :)

yiqit0726 Anlatımıdır Alıntı Yapılabilir Fakat yiqit0726 dan Alıntıdır Denmesini Önemle Rica Ediyorum :) 2 saattir Çalışıyorum Yapmak İçin :) Teşekkürlerinizi ve Yorumlarınızı Bekliyorum.. :)
By yiqit0726​
:thumbup1::thumbup1:

yigitolan1

New member
admin arkadaslardan ricam şu dur anlattıqım konuyu ben den başka anlatan yok sanırım ve üstelik resimli anlattım Sabit yapmalarını rica ediyorum eqer mümkünse tabi :)

yigitolan1

New member
sabit yapma isteqimi adminler duymadı mı ? tekrar sölüyorum admin arkadaşlar mümkün mü sabitlemek?

yigitolan1

New member
2 saat uqraştım peki Neden?Çünkü bilgi paylaşmak herkese fayda saqlar :) bende bunu çok seviyorum.. :) faydalı olduysam ne mutlu bana..son sürat paylaşıma dewam.. :)