Windows Aktivasyaon Ugraşma Yok Tek Tıkla Aktivite

koca baba

New member
silver021' Alıntı:
ya kardeş aktiviteyi ztn bilioz başka yerlerdede verildi bu ztn artıq bebe oyuncağına döndü bu aktivasyon ama nedense hala şu vistaya kalıcı bişey bulan yoq yaw biri bizide duyar inşallah
al kardeşim sana vistanın aktivasyonu için gerekli olan link aşağıdaki konuda sınırsız ve süresiz etkinleştirme denenmiştir kendimde kullanıyorum
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=227321

diğer yandan windows xp için microsoft 20 şubattan sonra güncellemelerin içine avantajlı ürün kontrol aracı diye bişey koydu kopya olan xp lerde güncellemeden sonra saatin yanında sisteminiz legel değil gibilerinden sürekli rahatsız edici uyarı veriyor bu durunla karşılaşmak istemiyorsanız aşağıda verdiğim linkten programı indirin ve çalıştırın xp niz lisanslı olsun bu program bu konuda çıkmış enson ve en yenisidir bilginize

download

sereserese

New member
arkadaşlar bu dosyayı sakın kaçırmayın. İster orjinal olsun ister kopya her türlü xp'yi aktive ediyor. Eğer orjinal xp'yi aktifleştiremeyen varsa keyfinder programı ile product key'i değiştirsin sonra linkteki Antiwpa.cmd dosyasını tıklayın işlem tamamdır.

Bu programı veren arkadaş spawn4'e 1000'lerce kez teşekkür ederim. Sonunda aradığımı buldum.

hackolik

New member
ise yaramiyor kesinlikle. su anda ubuntu kullanarak idare etmeye calisiyorum bilgisayarimda onemli dosyalar ve 40-45gblik arsiv vardi onlari kurtarmanin yolunu ariyorum.

Edit:Harbiden ise yariyomus bu ubuntuyla ugrasmak zorunda kalmadim artik aktiflesme suresi gecmişti sağolsun yardımcı oldu bu dosya.

scooby35

New member
allah senden 1.000.000 kere razı olsun kardeşim. çok sağol gönderdiğim saate bak 23:00 dan beri yapmaya çalışıorum. yine hackhell yine hackhell :) allah senden çok mersi :D

HTML