Windows Aktivasyaon Ugraşma Yok Tek Tıkla Aktivite

Aktuğ

Altın Üye
işe yaramıyo arkadaslar :(

yamakası

New member
AntiVir
Found HEUR/Damaged
ArcaVir
Found nothing
Avast
Found nothing
AVG Antivirus
Found nothing
BitDefender
Found nothing
ClamAV
Found nothing
Dr.Web
Found nothing
F-Prot Antivirus
Found nothing
F-Secure Anti-Virus
Found nothing
Fortinet
Found nothing
Kaspersky Anti-Virus
Found nothing
NOD32
Found nothing
Norman Virus Control
Found nothing
Panda Antivirus
Found nothing
VirusBuster
Found nothing
VBA32
Found nothing

BENCE DOSYA TEMİZ AMA İŞE YARARMI BİLMEM

ALFA73

New member
@spawn5 Verdiğin dosya icin teşekkurler DOĞRULAMA yapmadan alamadiğim dosya vardi senın verdiğin dosya ile Windows Aktivasyaon yaptim girdim alamadiğim yere doğrulama gercekleşti ve o dosyayı aldım tekrardan teşekkurler.

Doğrulama olmadan alamadiğim gunceleme dosya kodu aşağidadir doğrulama olmadan kesinlikle bu dosyayı alamazsınız bilgilerinize

WindowsXP-KB931836-x86-TRK

egosss_85

New member
arkadaşım bu aktivayon değil sadece microsoft tarafından yeni çıkarılan uygulamayı engellemek için kullanılan bir program aktivasyon kesinlikle olmuyor ben dün denedim

NOT: arkadaşım paylaşımın için teşekkürler belki bende yanlış yapmış olabilirim ama gerçekten denedim ve şuanda 119 $ + kdv ye satılan xp yaması gibi bu kolay gelsin herkese

arkadaşlar bunu mutlaka kurun çünkü yarın öbürgün masaüstünde kapanmayan bir pencere görmek istemiyorsanız tabiki :D

altinkaya

New member
arkadaşım bu vista için mi lütfen bir cevap

anlaşılan bu vista için değil eğer vista içinse bi mesaj eyvallah

egosss_85

New member
vista için değil sadece xp için zaten yeterince hachell da crack ve activasyonlar var vista diyip arattınmı alayı çıkar kolay gelsin

silver021

New member
ya kardeş aktiviteyi ztn bilioz başka yerlerdede verildi bu ztn artıq bebe oyuncağına döndü bu aktivasyon ama nedense hala şu vistaya kalıcı bişey bulan yoq yaw biri bizide duyar inşallah

HTML