Windows 8 tüm sürümler 32 bit+64 bit [Türkçe][Boot DVD]

doganoglu6

New member
Usta paylaşımın için çok teşekkür ederim,yalnız bunları normal yolla indirmek çok zor.Senin tavsiye edebileceğin yöntem var mı ? yada hızlı bir şekilde nasıl indirebilirim ?

rebanuba

New member
Bu sürümü ne yapmayı düşünüyorsun ki.Bunu lisanslayamazsın.Yalnızca bios tan yüklü anahtarlar ile otomatik olarak lisanslanır.Eskiden getripz.pl türü siteler ile premium olarak indiriliyordu ama şimdilerde pek olmuyor zannediyorum.Çok ister sen letitbit.net te de yüklü var istersen onları da paylaşırım belki oradan daha kolay bir yöntem bulabilirsiniz.

tr_sl_x64.part1.rar download for free on file share letitbit.net
tr_sl_x64.part2.rar download for free on file share letitbit.net
tr_sl_x64.part3.rar download for free on file share letitbit.net

OmerFaruk

New member
bunu crackleyemiyoruz galiba key filan yok mu bunda ? Mac Kullanıyorum 2.ci işletim sistemi olarak yüklemeyi düşünüyorumda!

rebanuba

New member
bunu crackleyemiyoruz galiba key filan yok mu bunda ? Mac Kullanıyorum 2.ci işletim sistemi olarak yüklemeyi düşünüyorumda!
Buna hiçbir şey yapamazsınız.Dizüstünde kullanılan sistemlerdir.Anahtarları biosa gömülüdür. Single language Sistemlerde bu iso ile format atarsanız otomatik lisanslanır.

LiveValue

New member
Windows 8 Sİngle Language Türkçe 32-64 Bit olarak arıyorum. 64 Bit mevcut ama 32 Bite henüz denk gelemedim.

SAS571

New member
Windows 8 Single Languge Tr sürümünü 64 bit yeniden paylaşabilirmisin şimdiden teşekkür ederim.